האתר של ספיר דרמון!

s h l a g e r

New member
האתר של ספיר דרמון!

כעט השעה 4 והרי החדשות מפי איתן! (שלאגר) כנמסר לכתבינו בצפון המבחנים היו היום באיזור חיפה הסתיימו בהצלחה רבה! ע"פ מידע מודיעיני חסוי דווח על המבחנים שהיו אתמול באיזור רמת גן... לכתבינו בשטח נמסר כי ספיר דרמון עברה את המבח וכנראה תקבל ציון הולם! שלשלום הותר לפירסום האתר של ספיר! www.sapir-d.up.co.il עוד מוסרים כתיבנו שאת נמצא עדיין בבניה ויקח לו להתפח כולו כל הרוצה להתרום חלק בדבר מוזמן לדבר עם יובל! (yuvala)אם אייני טועה.. עד כאן מבזק החדשות מרשת ג'!היום... המשך יום נעים!

s h l a g e r

New member
אנשים כנסו!!!!!!!! האתר של ספיר נא

להגיב!!! תודה מראש צוות השידור השידור הבא יהיה בשעה שש, אם עדכונים וחדשות!

s h l a g e r

New member
אמממ הילה כנסי !

קודם כל נרעיון אותך נראה אם את מתאימה לתקיד מה הקישורים שלך? את כותבת כתבות משהו??? חחחחחחח סתתתם חופשי התקבלת רק תעשי כתבות... בהצלחה נכנסת לצוות!

s h l a g e r

New member
ממצב איתכם מה התיבשתם?

מה קורה מה איתך תגובות על האתר של ספיר? הגיעה הזמן להכנס נ.ב היום בבוקר לא היו בעיות בפורום?

איזה בעיות ../images/Emo35.gif

לי אישית הייתה בעיה של להכנס לפורום... הוא לא נכנס לי
ואז נסעתי לת"א... וכשחזרתי הכול עבד...

s h l a g e r

New member
בעיות בפורום תפוז!

השעה 7 והנה החדשות מי פי איתן בצפון הארץ רחות עזות אשר לא נתנו לאנשים לזוז ברחוב באיזור גוש דן היה סביר אך קר... באיזור הפורום של ראש גדול היו בעיות רציניות עקב תקלה... עכשיו דוגרי אממ בשעות הבוקר השרת של הפורום קרס.. ספיר הייתה בשעות הצהרים אך שכחה לתת את החדשות לשעת הצהריים... צוות השידור מאחר גלישה נעים נ.ב נא הכנס לאתר של ספיר (חובה)

אכן כן איתן..

עקב התקלה לא היתה באפשרותי להעביר לכם את חדשות הצהריים. ונעבור לתחזית: מחר יהיה חם ומגניב... בחזרה אליך איתן..

לספיר המאמי ../images/Emo70.gif

תשמעי, שלחתי לך מסרים, ולא ענית לי... ניסיתי לחכות יום-יומיים, ועדיין לא ענית לי... יש מצב שלא קיבלת אותם
פשוט הייתי חייבת להגיד לך בקשר לאת-יודעת-מי... ביררתי עוד פרטים... ממני, סוכנת-חשאית-שמתה-על-ספיר, אלינה

למעלה