האתר של ספיר דרמון!

../images/Emo32.gif../images/Emo92.gif תעני ספיר דרמון

הי ספירוש שלי מאמוש פליזזזזז תעני לי כי אני רואה שאת עונה לכולם ואני חולההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה עליךךךךךךךךךך את שחקנית ממש ממש ממש טובה יש לך תפקיד קשה ואת משחקת אותו מצוין זה בטח מזה קשה לשחק ככה אחת שההורים שלה יתגרשו ומנסה להחזיר אותם חזרה אבל לפי דעתי הקטע הכי קשה זה כזנפל לך העציץ על הראש תגידי זה היה בכוונה או שהוא בטעות נפל טוב יאללה מקווה שטעני לי באהבההההההההה אמילי

היי..

אני דיי חדשה פה.. (מאתמול) ועוד לא יצא לי לדבר פה עם אחד השחקנים.. אני ממש ישמח עם תעני לי כי כבר ניסיתי כמה פעמים לשלוח לך הודעה ולא ענית... אה ו.. עם יש לך אי סי קיו אז בכלל טוב כי יותר נוח לדבר שם אז עם בא לך האי סי שלי: 272702307 ואני לא יתן שלך לאף אחד עם תכתבי לי שם..

איזה חם ואיזה מגניב....אני קופאת פה

חחחחחחח .....בירושלים קקקקרררררררררררררררר עוד שניה יורד שללגגגג וווואאאאאאאיייי.....!!!הלוואי חם ומגניב...

אוופס. איתן אל תקרא את זה...;))

חחחח חוץ מזה שהיום קר.. אבל מחר יהיה חם..חח( אהמ אהמ .. אני מנסה לתקן את הטעות בדיווחים שלי..)

הי ספוששש תקשיבי שניה

אני מנסה לכתוב לך מלא מלא פעמים ואף פעם לא יוצא שאת עונה לי.. אני מבינה שאת ממש עסוקה אבל בכל זאת אני ממש ישמח עם תעני לי פעם אחת או שתיים.. אגב אני יובל ואני עוד יותר ישמח עם תעני לי באי סי קיו זה שלי 272702307 ואת שחקנית מעולה אני מתה עליך ויש לך אישיות מקסימה וגם למדתי עליך מלא מהראיון שלך בתפוז..

s h l a g e r

New member
חחחחחח.. אוקיי. כל החזיים טועים..

קחו את דני רופ למשל לפני 10 שנים הביאו את אדם הירש שיציק לדני כי הוא טעה אני רואה שמציקים לך המון ספיר... ועכשיו לחדשות מרוב הקוב בצפון האצבעות קפאו לי... חם מחר אני לא בטוח אבל הלווי מהפה שלך לה' קרררררררררר היום הייתי קצת במנוחה מהעבודה(השידורים בפורום) ובעיקר מלימודים לצערי מחרתיים יש לי מבחן בביולוגיה ואני חייב להוציא לפחות 90 צריך לחרוש כמו אומרים... ויום למחרת יש לי מועד ב' בפיזיקה אני חייב לא פחות מ100 בעעעעעעעעעעעע אני מת אז ככה ש: השידורים ביום ראשון ושני יעבורו ע"י ספיר וחברי פורום סוריי אנשים! ובחזרה לחדשות... עקב קור כבד לכל רחבי הארץ אני נאלץ להודיע תפתחו ת'תנורים!!!!!!! כי תקפא לכם התחת! בהצלחה לכל אלה שיהי להם מבחנים השבוע.. ולם או רובם כל החולים למנהם שירגישו טוב... ונא לאכול הרבה כדי לא לעוף עם הרוח... עד כאן המבזק לערב זה.. בחזרה אלייך ספיר... ערב נעים עכשיו רציני.. קרררר... אמ... ספיר כל הכבוד את מספקת כתבות חחח אין עליך בעוד שעה אני יודע על אילו שהתקבלו לדווח חחחח

לספיר דרמון הנשמה, אני צריך עזרה!!

אני גר בחיפה אבל אני רוצה לעבור וללמוד בבליך רמת גן רק רציתי לדעת איך את מגיעה לבית ספר כל יום אם את לא גרה ברמת גן

s h l a g e r

New member
אחי אני יכול לענות לך?!

אז ככה גם אני גר בחיפה . אחלה עיר.. ספיר תבואי לבקר אני וקובי נשמח יש פה ת' גראד אני לפעמיים מבלא 10 שעות ולא מספיק חצי מהחנויות.... חחחחח אוקצור ספיר גרה בתל אביב והסביבה זה יכול להיות פתח תקווה בני ברק ת"א אתה מבין? עכשיו הערים כ"כ קרובות שבעצם רחוב אחד זה בני ברק רחוב שני זה רגן אותו דבר לגבי ת"א אביב כלומר למצעד אחד של הרחוב אני בעיר 1 ובצד השני בעיר השנייה זה לא כמו אצינו בחיפה... ד"א אם אתה שואל מאיפה אני יודע אבא שלי עובד בת"א ויש לי ידיות וחברים שם אז ככה ש.. כבר עשו לי סיורים... מבין? וזה לא בעיה להגיע מכל הערים האלה

s h l a g e r

New member
הינה הבלוג של ספיר לכל המחפשים

מבזק חדשות קצר לשעה שש ישנו ביקוש לבלוג של ספיר אז... הבקשות שלכם משתלמות מי שעוד לא מצא את הבלוג של ספיר אז הינה אני מביא לכם את הקישור http://www.tapuz.co.il/guests/default.asp?gid=158 תהנו לכם! זה היה מבזק חדשות קצר

למעלה