האתר של קישקשתא,

תודה:) נשמח לשמוע עוד תגובות

(טונה ואיזראל´ס מוסרים תודה). האתר יצא הרבה פחות מושקע מהמתוכנן, אבל הוא מגניב לדעתנו.

DJ$upreme

New member
מקסים

כל מה שאני רואה זה רקע כחול וסקרול באר בצד המסך. אבל הכחול מקסים. WTF? שוב ה"הומור" של סבא ג´ון?
אני כבר מפחד לשאול.

Da Judge

New member
פחחחחחחחח

אחי, זה אתר פלאש... תן לזה כמה דקות (אם יש לך חיבור איטי)

DJ$upreme

New member
לך אולי יש כמה דקות

ואצלי זה פשוט לא עובד. ג-רוווווועעעעעעעע!!!! גם אני רוצה!!

Bracker Bracker

New member
גם אצלי ...

וחיכיתי משהו כמו רבע שעה . חשבתי בהתחלה בכלל זה ההומור ה"חולה" שלהם ...

יש הגבלת גיל, כפרה

:) בדוק שיש לך פלאג-אין מעודכן של פלאש. עם איזה דפדפן אתה גולש? ותפסיק לזלזל בסקרול-בארים. איפה היינו בלי סקרול באר היום?

Ambitionz

New member
רק שאסוווווורר להוריד את האקספלורר

החדש!!! לפחות ממה שאמרו לי, זה עושה מלא בעיות. אם אתה יכול נסה להשיג את אקספלורר 5 נראה לי או 5.5 לא זוכר. אחד לפני האחרון..זה אם אין לך אחד מהם.. ובשביל פלאג-אין מעודכן לפלאש, הנה האתר של מקרומדיה שם אפשר להוריד, נראה לי שפה יותר קל להתקין את התוכנה.

BoR|S

New member
תתפלא...

הבעיות היחידות שהאקספלורר 6 עשה לי היו באתר של השבט ובאתר של הראסטה קישקשתא...

Ambitionz

New member
ולאחרים זה לא...

אני לא יודע כי אמרו לי שהאקספלורר 5.5 עדיף על 6, אמרו לי שזה עושה מלא בעיות.

Da Judge

New member
על מה אתה מקשקש תגיד לי?

פ33ות של אתר!! אתר פלאש מושקע (קצת) כמו שצריך... רק היה חסר לי פתיחה... ולהוריד את השירים בפינת הורדות (לא עובד)... והקישורים, כנ"ל חו3מזה, אתר פ33ות!!

כן

שכחתי לכתוב כנראה, שאת "סקיצה" ו"סקיצה2" אי אפשר להוריד כרגע כי השרת של אמברוזיה בשיפוצים וכאלה. זה בטח ממש בקרוב יחזור. מה שכן, שאר ההורדות עובדות(פריסטייל חדש, רקעים, קטעים מהתכנית בדף של הפינה בערוץ 2)

Golden I

New member
123456789(שאלה חשובה)

אבל מה הכתובת של האתר?????????????????????????????????????

RunNGun

New member
כבוד כבוד כבוד על האתר

אתר באמת יפה ומושקע לטעמי אגב יש סאונד באתר? כי לצערי הרמקולים כרגע אאוט-אוף-אורדר בסה"כ יפה יפה שמתי את אחד הרקעים במחשב שלי אבישי

למעלה