הבהרה

GindisTeam

New member
הבהרה

שלום לכולם, ברצוני להבהיר כמה דברים, שאולי לא היו ברורים לפני. נכנסתי לתפקיד מנהל הפורום לפני מספר דקות, אחרי שיוגב החליט לפרוש, והמליץ עלי כמחליפו. (כמובן, תודה רבה ליוגב על התקופה כמנהל פורום!) בזמן שיוגב ירד מניהול עד כניסתי לתפקיד, הנהלת הפורומים החליטה לתת כמה הרחקות ובאנים לכמה משתמשים, אחרי התייעצות, החלטנו להוריד לכולם את ההרחקות ו\או באנים, ולנסות לפתוח דף חדש, ונקי. אשמח מאד אם תעזרו לנו בנושא הזה. בנוסף, בעתיד הקרוב יעלו מספר דברים חדשים לפורום, בנוסף לחוקים והבהרות חדשות לגבי אופן ההתנהלות בפורום, יעלו גם כמה עדכונים חשובים ויפים לגבי העולם החדש שבבניה, בנוסף לפינות קבועות שקשורות למשחק, כמו סקרים מעניינים, עדכונים חשובים, והצגת העיצוב החדש. אנחנו רואים בפורום הזה, פורום וותיק מאד, שהרבה משתמשים וותיקים נמצאים פה, ולכן היינו מאד רוצים שתעזרו לנו לפתח משחק טוב יותר, איכותי יותר, מהנה יותר, וביחד ננסה לחזור לימים הקודמים שהמשחק היה הרבה יותר פעיל, וגם הפורום היה הרבה יותר פעיל ואיכותי. אנחנו יודעים שזה לא פשוט, ושזה לא יקח שבוע או שבועיים, בנוסף לקחנו החלטה בהנהלת המשחק לא לפרסם את המשחק עדיין, אנחנו ממתינים לעולם החדש ולגרסה המשודרגת כדי לפרסם ולשווק את המשחק באינטרנט ובמשחקים אחרים, וכך להביא עוד אלפי משתמשים חדשים. אז שוב, בואו נפתח דף חדש כולם ביחד, וננסה לקדם את המשחק והפורום למוקמות הקודמים שלהם, והכל כך מוצלחים שהיו להם. אני בטוח שכולנו נהנה מזה באותה מידה.

victor27

New member
בהצלחה

כבר מזמן לא הגבתי פה
אני מקווה שתיתנו צאנס לרוני לעשות את השינוי שצריך במשחק כדי לעורר אותו כדי שכולנו נוכל להנות זה רק משחק והמטרה פה היא להנות אז בו נהנה ונפסיק לריב
רוני שיהיה לנו בהצלחה ותודה

MarcoCohen

New member
../images/Emo6.gif

וואלה אולי נחזור לעולם החדש נקווה רובי לא יעלם

GindisTeam

New member
זאת הרוח :)

זה הכיוון החיובי שאנחנו רוצים לראות :) ואין סיבה שרובי יעלם, המשחק צריך אותו, כמו שהוא צריך את המשחק ואת הפורום. רובי ישאר רובי, עם המשתמש במוכר שלו, והאדום שלו.

ibs123

New member
../images/Emo45.gif

בהצלחה רוני, כמו שאמרת זה פורום של אנשים ותיקים והרעיונות שלנו שווים לא קצת. אני יודע שאם יתנו לך הזדמנות אתה תוכל לעשות שינוי, וגם מי שלא אוהב לא חייב לקלקל לכל השאר... (נכון רובי :mad:) רובי תכלס איש טוב ככה הוא מוציא את השעמום שלו צריך להכיר אותו ואז אוהבים אותו אם תצטרך משהו אני תמיד פה בשבילך בהצלחה!!

siberwolf

New member
לפחות החלפת צבע לניק כמו שביקשתיXD

מי אמר שלא מקשיבים למשתמשים כאן?XD

hen1xc

New member
מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות ?

אם הייתי יודע ששלושה שבועות שהייתי סותם את הפה והיה מתחלף מנהל הפורום מזמן הייתי שותק סוף סוף כמו שצריך להיות ניהול נטרלי וכשאני אני אומר נטרלי אני מתכוון לנטרלי באמת החזרנו עטרה ליושנה ברכות

Yogev1982

New member
אתה מחמיא לעצמך יותר מדי

מיום שפרשתי מהמשחק זה מחשבה שהייתה לי בראש ואף שיתפתי אותה עם ויקטור ועוד כמה אנשים. לא ראיתי סיבה לאחוז בכח בתפקיד, כאשר אני כבר לא יכול להועיל לו....

siberwolf

New member
עזוב יוגב לא שווה את זה

כולנו מכירים את אותו בחור שתמיד אוהב להעכיר את האוירה תתעלם מזה כולנו מודים לך מאוד על הזמן שנתת לפורום הזה ואני יכול להגיד בעצמי למרות שאני לא כזה מתמיד כאן וגם לא וותיק כמו כולם שראיתי שאתה באמת תורם מאוד לאוירת הפורום תודה רבה... ושוב אתה לא חייב להתייחס לבחור שמעליך סך הכל זה מה שהוא מחפש

BlackWidow3

New member
למה יוגב אדום ? אני יוצא נגד ההחלטה

הזו ומבקש לכנס את הוועדה העליונה לענייני אדומים !!! חוצפה ממדרגה ראשונה שהכלומניק הזה , הלא יוצלח הזה , בעל הפרעות פסיכוטיות הזה קיבל אדום !!!

hen1xc

New member
למה ככה רובי?

זו הפלייה לטובה כמו לנכים רק פה זה "זהירות לא יוצלח לפניך" לראייה ויקטור

Yogev1982

New member
רובי, אם לא היית טומטום מוחלט

היית רואה שהכינוי המקורי שלך גם אדום (עדיין
)

BlackWidow3

New member
חחחחח בעל מוגבלות שיכלית שלי

אני יודע רק שאין לי כח להחליף ניק , צורך יותר מדיי משאבים ואתה יודע שאני דוגל בבטלה גמורה ! תשלח קרשים יא כלומניק !!!

nitzan456

New member
סתום כבר

אתה ישלך אדום במשתמש הישן שלך אני בלי אדום בכל המשתמשים שלי (2 כולה
) רוני אני דורש אדום

NSW

New member
בהצלחה רוני ../images/Emo50.gif

אני גם אחזור לשחק בעולם החדש אם תוודאו שלא יהיה אפשר להחזיק כפולות כי אין לי כוח שוב לנהל מאות מדינות בכדי להיות בעל השפעה
גם אני כמו איציק מקווה שרובי יפסיק להציק לרוני ואם משעמם לו שיציק ליוגב במקום כי מניסיון זה הרבה יותר כיף
בתור שחקנים ותיקים במשחק ובזכות זה שהכרנו דרכו אחד את השני אני חושב שיש לנו מחוייבות מסויימת לעזור למשחק הזה עד כמה שניתן או לכל היותר לא להרוס לרוני וויקטור את הניסיונות והמאמצים שלהם להחיות אותו.

BlackWidow3

New member
למהההההההההההההההההה ?

יוגב כבר משעמם אותי ובא לי על משחק חדש ורוני קפץ כמו הפתעה שיוצאת לה מעוגה , סקסי בטירוף עם דילדואים ...

GindisTeam

New member
תודה רבה יועד,

לקבל ברכת הדרך נותן לי המון כח :) לגבי העולם הבא, אתה יכול להיות בטוח שתיהיה מלחמה קשה נגד הכפולות, אי אפשר למנוע 100% מהם, אבל אני יכול להתחייב על צמצום משמעותי מאד שלהם, בנוסף לעוד כמה דברים שישפרו את חווית המשתמש, כדי שלא יהיה לו את "הצורך" בכלל למדינות כפולות... ושוב, תודה רבה!

siberwolf

New member
בהצלחה רוני:)

גם אני אצטרף לעולם הבא אם תבטיחו אתגר אמיתי...ואם הבעיות שהועלו לכם באמת טופלו

למעלה