הבה נגילה ונסתכמ"שה~

N o R i K o

New member
הבה נגילה ונסתכמ"שה~

משהו כיפי:
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב:
שיר טוב:
ספר טוב:
סדרה טובה:
היום הכי הכי:
בילוי השבוע:
ציטוט השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע:
איך עבר עלי השבוע:
תכניות לשבוע הבא:
ותמונה לסיום~

Ayelet 363

New member
מסתכמש"ת בכיף

משהו כיפי: - משהו מעצבן: שהמשקפיים שלי נשברו, תוקנו בעבור 50 ש"ח ושוב נשברו. ועוד כל מיני שטויות מעצבנות. משהו מצחיק: - משהו טעים: - משהו חדש: - סרט טוב: New Year's Eve שיר טוב: Defying Gravity (לא אומרת של מי כי אני אוהבת המון גרסאות) Glee- Perfect. בכלל הרבה שירים של גלי. בעיקר חדשים הסאונדטראק של ד"ר הוריבל וסאונדטראק של באפי Rihanna - We Found Love ft. Calvin Harris והרבה שירים של Keane ספר טוב: לא קראתי השבוע. פאנפיקים של גלי נחשבים?
סדרה טובה: גלי, הוואי 5-0, טרה נובה ועל טבעי. היום הכי הכי: חמישי בערב\אתמול\היום. בילוי השבוע: סרט עם אחותי. ציטוט השבוע: בערך בשעה 05:30. התעוררתי מתישהו קודם ולא הצלחתי לחזור לישון אז הלכתי למחשב. אמא: את רוצה עוף? אני: לא. אמא: לא? אני: עכשיו? אמא: *מהנהנת* אני: לא. אמא: אז לכי למיטה. אני: אני שונאת ציניות. אחותי: חבל. אני ואחותי תכננו ללכת לסרט new year's eve. אחותי רצתה חברה שאני לא מכירה, ולכן התכנון לראות גלי אחר כך היה עלול להיהרס. אני: אז תזמיני גם אותה! אחותי: אפשר. אני: אה, היא רואה גלי? מסתבר שכן. אני סתם רציתי לראות את הפרק שוב. הייתי בטוחה שהיא תגיד שאי אפשר ודווקא חששתי לגרום לחברה ההיא לראות אם היא לא רוצה. אחותי בטלפון, מזמינה את החברה. אחותי: חח גם איילת אמרה את זה! אני: מה? אחותי: היא אמרה: זה עם ליה מישל! אני: I like her! She's totally awesome! *אחותי מספרת לה מה אמרתי* אחותי: היא מוסרת שגם את. אני: Aww… Thanks! אחותי-בטלפון: היא מוסרת "Aww… Thanks!". ואת תמסרי על שום דבר בחזרה! אני: איך ידעתי שתגידי את זה! האדם שעשה לי את השבוע: אחותי איך עבר עלי השבוע: בסדר. תכניות לשבוע הבא: כל מיני...
ותמונה לסיום~ -

מסתכמשת גם

משהו כיפי: לקבל פידבקים חיוביים :) משהו מעצבן: שהמארז שלי הלך לאיבוד בדואר
משהו מצחיק: אורי חזקיה
משהו טעים: אכלתי את הסופגניה הראשונה שלי השבוע... משהו חדש: צינון ,זה חדש ... סרט טוב: - שיר טוב: קצת ערפל - נתן גושן ספר טוב: אני קוראת שוב את התלקחות,כן הוא עדיין טוב
סדרה טובה: מרפאה פרטית. התחלתי סוף סוף את עונה 4 היום הכי הכי:לא יודעת אולי שני.. בילוי השבוע: למי היה זמן לבלות הייתי כל השבוע בשבעה אצל חברות שלי ציטוט השבוע: מתי את עושה סאמיט?! האדם שעשה לי את השבוע: שמשון
איך עבר עלי השבוע: אחד המתישים אם לא ה תכניות לשבוע הבא: חנוכה,פעילות בוקר וכאלה ותמונה לסיום~ שיחת גברים ...

N o R i K o

New member

משהו כיפי:
וואו, לא יודעת, זה לא היה שבוע משהו.
משהו מעצבן:
הייתי צריכה להגיע ביום שישי ללשכה מרוב שהייתה עבודה... ~_~
משהו מצחיק:
אתמול חברה שלי ואני עברנו על ספרי המחזור שלנו, היה משעשע ממש
משהו טעים:
סופגניות לבן של סבתא
משהו חדש:
יש לי מדבקה של פיטה על החוגררררר DDDD: (סתם, לא, יש לי מדבקה של לחם על החוגר, אבל אני קוראת לו פיטה. XD)
סרט טוב:
אני הולכת הערב לראות את 'New Year's Eve', אני מקווה שהוא יפול תחת ההגדרה הזו~
שיר טוב:
As Long As You're Mine של וויקד
ספר טוב:
אני עדיין בעיצומו של גלינקל... אם אני לא אתקדם בו בקרוב יש מצב שאני אפרוש\אירה בעצמי T_T
סדרה טובה:
סוף סוף ראיתי את הפרק האחרון של עונה 4 של המפץ... אוי לי
היום הכי הכי:
אע. בחמישי יצאנו ב-6 וחצי, היה סבבה. XD
בילוי השבוע:
למי יש זמן לבלות...
ציטוט השבוע:
"יום שישי את יודעת, מגיעים ללשכה..."
האדם שעשה לי את השבוע:
שובי~ D:
איך עבר עלי השבוע:
לא משהו בכלל XD
תכניות לשבוע הבא:
יום חופש, ושבוע קליל יותר...
ותמונה לסיום~
|הכנס כאן את הפוסטר החדש והמהמם. ג'ניפר לורנס תעשי לי ילדים (אבל לא עם ג'וש האצ'רסון כי הוא לא משהו :()

Ayelet 363

New member
הסרט נחמד. וגם התמונה. והשיר

המשהו החדש.
יום שישי בלשכה...
במסדר היציאה ביום חמישי שהיה לפני יום שישי שבו אני הייתי צריכה להגיע בשישי הרס"ר אמר: "שבת ש- אה, לא". זה היה מרושע.

N o R i K o

New member
יו, הסרט היה קיטש מהמם D:

ואני אולי לא נראית ככה עם כל האנטי-פיטה\קטניס שלי, אבל אני מהמזריקות קיטש לוריד. ♥ ואוי, זה באמת מרושע! וגם אתם עשיתם שישי לשכתי? הזוועה T_T

Ayelet 363

New member
גם אני מהמזריקות קיטש לווריד

אמור להיות עוד שישי לשכתי אצלנו.

מסכמ"ש :)

משהו כיפי: מחר חופש! משהו מעצבן: לא רוצים שאני אקבל את התואר הזה!!! משהו מצחיק: היה משפט מצחיק שקראתי, אבל זה קצת סוטה, אז לא חשוב
משהו טעים: רביוליייייייייייייייייי משהו חדש: התספורת שלי
סרט טוב: מחר אני כנראה אראה את הארי פוטר שיר טוב: VIDEO GAMES ספר טוב: נאמנות כחולה סדרה טובה: סקס והעיר הגדולה היום הכי הכי: נראה לי רביעי ציטוט השבוע: ראו משהו מצחיק האדם שעשה לי את השבוע: בתקווה שהמרצה שלי איך עבר עלי השבוע: במהירות תכניות לשבוע הבא: לא משהו מיוחד בינתיים שבוע מדהים לכולם

ליזי133

New member
מסכמשת בעצלנות...

משהו כיפי: שוקולד! משהו מעצבן: שוקולד! משהו מצחיק: חתולה ועץ אשוח. זה מצחיק רק עד הרגע שבו היא הורסת את העץ לגמרי
משהו טעים: שוקולד! משהו חדש: עץ אשוח. סרט טוב: המממ...... שיר טוב: DANIEL POWTER - BAD DAY ספר טוב: הסודות של ניקולס פלמל בן האלמוות 3 סדרה טובה: ....... היום הכי הכי: ........... בילוי השבוע:
ציטוט השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: ^<>^ איך עבר עלי השבוע: כרגיל...
תכניות לשבוע הבא: לצאת לחופש חנוכה.
ותמונה לסיום~ אני עצלנית מידי לשים תמונה....

למעלה