הבחירה הפופולארית - הדור הבא הבא - תוצאות סיבוב מספר 3 🤖

Lhuna3

Well-known member
רק 10 משתתפים הפעם, האם איבדנו את @יוביוב הירוק ? אנחנו מקווים שעוד תחזור!

להלן בחירותיכם:

1. שחקן/ית קולנוע ש"עברו" גם (או רק) לטלויזיה

כוכבי קולנוע תמיד נחשבו שווים יותר, יפים יותר, מפורסמים יותר, ותפקיד ראשי בקולנוע - יוקרתי יותר.
כל זה היה נכון עד בערך לפני עשור וחצי או שניים, כאשר סדרות ובעיקר דרמות בטלויזיה התחילו להתעלות באיכותן ובהתאם גם להערכה כלפיהן מהמבקרים והקהל, והרבה מאוד כוכבי קולנוע מפורסמים החלו לשאוף דווקא לככב בטלויזיה. רבים מהם עשו את זה בהצלחה (חלקן מככבים גם בשאלה אחרת בסיבוב זה).
אבל פה הוזכרו רק 4 מתוכם (ומתוכם שתיים שעשו את זה באופן הבולט ביותר באותה סדרה) :
1 כריס פראט (האמנם?)
1 ריס ווית'רספון
3 נקודות למי שבחרו בדרו ברימור
אבל 5 נקודות לניקול קידמן

nicole_kidman.jpg nicole_kidman_child.jpg

2. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה ישראלית

וואו יותר מידי בחירות.
נקודה למי שבחרו ב:
קובי מרימי, שירי מיימון, הראל סקעת, ומייקל סקופילד (מה הוא קשור? הוא כמובן לא, וגם מי שכתב/ה אותו יודעים זאת, אבל לא מכירים מתמודדים אז העדיפו להמציא שם ולקבל נקודה מאשר 0, גם זה מותר).
בכל זאת 2 נקודות הצליחו לחלץ מי שבחרו בנטע ברזילי.
והבחירה הפופולארית, הזוכה הראשונה בתואר נינט טייב, העניקה 4 נקודות למצביעים לה.

ninet.jpg ninet_child.jpg

3. מתמודד/ת בתוכנית ריאליטי מוזיקה אמריקאית

נקודה אחת ל: ג'ניפר האדסון, סוזן בויל (שאמנם היתה בבריטית לדעתי), אדם למברט |מאוהב|, ו...דובר קוזשווילי (ראו הערה בשאלה קודמת)
וגם כאן הכי הרבה משתתפים סברו שהכי בטוח ללכת על הזוכה הראשונה - קלי קלארקסון.

kelly_clarkson.jpg kelly_clarkson_child.jpg

4. אישיות מעולם הטלויזיה שהועלו נגדה האשמות על אונס או הטרדה מינית וכד'

לצערנו גם בקטגוריה הזאת היה לכם מבחר גדול של נאשמים-לכאורה ולא-לכאורה לבחור ממנו.

הוזכרו לשמצה: ג'פרי טמבור ;-( , לואי סי קיי, הארווי ווינסטין, ג'וס ווידון ;-(;-(;-( (נציין פה בכל זאת שאני לא חושבת שהוא הואשם בדיוק בהטרדות מיניות ע"י מישהו/י, אבל נכון שהועלו נגדו טענות שונות)
ובמקום הראשון שחקן הקולנוע שהספיק להפוך גם לכוכב טלויזיה, בסדרה המקורית הראשונה שהופקה ע"י נטפליקס, לפני שהואשם בהטרדות ותקיפות מיניות של נערים :-( - קווין ספייסי.

kevin_spacey.jpg kevin_spacey_child.jpg

5. סדרת שמתרחשת (ברובה לפחות) בבית חולים

השאלה הקלה ביותר והבחירה הפופולארית ברוב של 8 קולות היא האנטומיה של גריי.
קולות ניחומים הגיעו גם לשיקאגו med ולסקראבס.

greys_a_s17.jpg greys_a_s1.jpg

מייד תפורסם טבלת הנקודות והסיכום הכללי.

Lhuna3

Well-known member
המנצחים של הסיבוב:

במקום ראשון - הפתעה!!
NOT
עדי |חזיר| didalf שהצליחה הפעם לראשונה לקלוע לכל חמשת התשובות! |גביע| מה הסוד שלה ומי ידיח אותה משם??

במקום השני - קפיצה מסחררת של עדי |נחש| dilia snake, לאחר כניסה קצת חלשה לתחרות בסיבוב הקודם, ולמרות שכל צוותי הרפואה וההצלה של שיקגו דורשים את מלוא תשומת ליבה, מוכיחה את יכולותיה האמיתיות וקולעת ל-4 מ-5! |כתר|

מקום שלישי - ליאורה limor2 (סיימת כבר עם הארגזים?) שומרת על מקומה ומנחשת גם כן 4 מ-5 תשובות - כל הכבוד! |כן|

round3.png

מצב הנקודות הכולל:

לאחר שלושה סיבובים מובילים את הטבלה:
didalf
מילי08
טוני החתול (ניק)

total_after_round3.png

ושוב תודה לכל המשתתפים! |4U|

didalf

Well-known member
יאא איזה יופי לקום ולגלות שניחשתי 5 מתוך 5. מתי מכתירים אותי למלכת הפורום כבר?|זורו|

כריס פראט עבר מטלוויזיה לקולנוע לא להיפך8-*

Lhuna3

Well-known member
כריס פראט עבר מטלוויזיה לקולנוע לא להיפך
זהו, ניק גרם לי לפקפק בעניין אבל מעבר על הפילמוגרפיה שלו מראה שיותר הגיוני להגדיר אותו כמי שהתפרסם קודם כשחקן טלויזיה. (אולי ניק בעצם קרא את השאלה הפוך.)

מילי08

Well-known member
יאא איזה יופי לקום ולגלות שניחשתי 5 מתוך 5. מתי מכתירים אותי למלכת הפורום כבר?|זורו|
בוז |שפם|. בטח היו לך שליפים לתשובות
ומלכת פורום את לא תהיי עד שלא תראי באפי ודוקטור הו עונות 1-4. השאר לא רלוונטי

שחקנים שהטרידו... כבר הספקתי לשכוח את ספייסי וטמבור וויינסטיין המבחיל שטוב שהפריש את עצמו מהעולם.
איכס על כולם

רציתי לכתוב בהתחלה נינט אבל חשבתי משומה ששירי תהיה יותר פופולרית כאן.
נטע ברזילי בכלל לא עלתה לי בזכרון :-D אני לא ממש עוקבת
קלי קלרקסון היא כנראה היחידה שאני מכירה מחו"ל, למרות שנכון - גם סוזן בויל ואדם למברט. אבל מי זוכר...

אבל אני מאשימה את יוביוב הירוק. אם הוא היה משתתף, בטוח היה עונה תשובות כמו שלי, ואז הייתי מנצחת |שפם| :-P:

Lhuna3

Well-known member
מלכת פורום את לא תהיי עד שלא תראי באפי ודוקטור הו עונות 1-4. השאר לא רלוונטי
דוקטור 11 כן רלוונטי |שפם|:cry: תזהרי ממני אני אוריד לך נקודות על אמירות כאלה על אהובי!

ואז את גם באה לי עם "מי זוכר" על אדם למברט אהובי הנוסף... את מהלכת פה על חבל דק מאוד.

limors2

Active member
לאאאאאאאא כמעט בחרתי בדרו :-(

(הארגזים נפרקו, אבל נשארו דברים שצריך לסדר ולקנות. כמו טוסטר אובן :-D)

מילי08

Well-known member
דוקטור 11 כן רלוונטי |שפם|:cry: תזהרי ממני אני אוריד לך נקודות על אמירות כאלה על אהובי!
אמיתית? מאט סמית עושה לך את זה?!
אני מתחילה לפקפק בכל מערכת היחסים שלנו...
אבל הבעיה מעונה 5 ואילך היא לא הדוקטור אלא השואו-ראנר, ולזה בעצם התכוונתי.
ואז את גם באה לי עם "מי זוכר" על אדם למברט אהובי הנוסף... את מהלכת פה על חבל דק מאוד.
פה הבעיה היא לגמרי בי. אני לא רואה ריאליטי בכלל ומכירה מעטים. אז ה- לא זוכרת זה הפגם זכרון החמור שלי.

Lhuna3

Well-known member
הארגזים נפרקו, אבל נשארו דברים שצריך לסדר ולקנות. כמו טוסטר אובן
אם פרקת את כל הארגזים את מבחינתי |כתר||כתר||כתר|
לא משנה מה נשאר לסדר ולקנות. אצלי אחרי מעבר דירה נשארים ארגזים לא פרוקים מינימום שנה וחצי, ולמעשה יש כאלה שנשארים לנצח.

מילי08

Well-known member
לא משנה מה נשאר לסדר ולקנות. אצלי אחרי מעבר דירה נשארים ארגזים לא פרוקים מינימום שנה וחצי, ולמעשה יש כאלה שנשארים לנצח.
באמת? אבל החתול שלך לא זומם עליהם?
(הארגזים נפרקו, אבל נשארו דברים שצריך לסדר ולקנות. כמו טוסטר אובן :-D)
טוסטר אובן זה אבן דרך!

Lhuna3

Well-known member

מילי08

Well-known member
מאוהבת בו (בתור הדוקטור) ברמות שקשה להגזים בהן.
8-*
וחשבתי שאני מוזרה...
אה, ברור, ארגזים זה אהבת החיים שלה, היא היתה מוכרת אותי בשביל קרטון מכל סוג שהוא.
הנה היא בתוך קרטון ביצים:
צפה בקובץ המצורף 11094
חחחחחח |מאוהב| תמונה מעולה.
איזה יצורים אלה.

limors2

Active member
מאוהבת בו (בתור הדוקטור) ברמות שקשה להגזים בהן.
תמיד חשבתי שטטנט הוא הדוקטור המועדף עלי, עד שהייתי בכנס (לא רשמי) של דוקטור הו ופגשתי אותו (יש לי תמונה שלנו ביחד!) וראיתי פאנלים איתו וקלטתי כמה הוא מהמם |מאוהב| מבלי קשר לזה שלא חושבת שהיה עוד דוקטור שהצליח לעשות מעברים מהירים ומושלמים כמו שהוא עושה- בין שטותניק צעיר למישהו שחי מאות שנים ופתאום מרגיש את זה.

Lhuna3

Well-known member
תמיד חשבתי שטטנט הוא הדוקטור המועדף עלי, עד שהייתי בכנס (לא רשמי) של דוקטור הו ופגשתי אותו (יש לי תמונה שלנו ביחד!) וראיתי פאנלים איתו וקלטתי כמה הוא מהמם |מאוהב| מבלי קשר לזה שלא חושבת שהיה עוד דוקטור שהצליח לעשות מעברים מהירים ומושלמים כמו שהוא עושה- בין שטותניק צעיר למישהו שחי מאות שנים ופתאום מרגיש את זה.
די איזה כיף לך!!!!!!!
אני מסכימה שהוא מהמם בביטוי הפערים האלו כמובן.
מבחינתי אני אוהבת את דוקטורים 10 ו-11 באותה מידה לגמרי.

dilia snake

Well-known member
הלכתי לשבת בפינה ולעשות חשבון נפש|מובך|.

זכרתי את שכולם בחרו באנטומיה שעשינו את זה בפורום הישן וכול השאר פשוט ניחשתי8-* אין לי מושג איך זה קרה|חבול|.

מילי08

Well-known member
מבלי קשר לזה שלא חושבת שהיה עוד דוקטור שהצליח לעשות מעברים מהירים ומושלמים כמו שהוא עושה- בין שטותניק צעיר למישהו שחי מאות שנים ופתאום מרגיש את זה.
לא התחברתי למשחק שלו. דווקא טננט לדעתי הצליח להעביר עומק של הדמות, לפעמים בלי מילים בכלל

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כריס פראט עבר מטלוויזיה לקולנוע לא להיפך8-*
כן, אני קראתי את זה הפוך. אני לא זוכר את הלך המחשבה שלי אבל היה לי ברור שזאת תשובה הכי מתאימה אז כנראה זה מה שחשבתי.
האמת שבכיוון האחר נראה לי שהייתי בוחר גם כאן בקווין ספייסי.
הנה היא בתוך קרטון ביצים:
in_eggs_karton.jpg
חחחחחחחח איזה חמוד
לא התחברתי למשחק שלו. דווקא טננט לדעתי הצליח להעביר עומק של הדמות, לפעמים בלי מילים בכלל
לגבי הדיון על הדוקטורים - טננט הוא מושלם. אבל מאט סמית' הוא גם ממש ממש טוב בתור הדוקטור. הבעיה בעונות שלו היא ממש לא הוא.
והתענוג הכי גדול בעולם היה לראות אותם יחד.
הלכתי לשבת בפינה ולעשות חשבון נפש|מובך|.

זכרתי את שכולם בחרו באנטומיה שעשינו את זה בפורום הישן וכול השאר פשוט ניחשתי8-* אין לי מושג איך זה קרה|חבול|.
זה באמת הדבר הכי מוזר בסיבוב הזה (אפילו יותר מהבחירה שלי בכריס פראט)
ולא ברור לי מה כולם בחרו בניקול קידמן דווקא.

Lhuna3

Well-known member
לגבי הדיון על הדוקטורים - טננט הוא מושלם. אבל מאט סמית' הוא גם ממש ממש טוב בתור הדוקטור. הבעיה בעונות שלו היא ממש לא הוא.
והתענוג הכי גדול בעולם היה לראות אותם יחד.
|כן||כן||כן||כן||כן||כן||כן||כן|
הרגע הכי אהוב עלי בסדרה!! |מאוהב||מאוהב||מאוהב|

למעלה