הבטתי לאחור והתרגשתי

הבטתי לאחור והתרגשתי../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

עברנו שנה+ לא רעה בכלל בפורום בווינט. עברתי דף דף לאחור - למרות ההפרעות, הנציגים של אתם-יודעים-אילו-קבוצות שניסו לעשות שמות ולקלקל - הצלחנו, ובגדול!! קראתי שירשורים של עשרות הודעות בנושאי עשייה, שיפור, קהילה, רעיונות, טיפוח העיר. נתקלתי בשוב ברעיונות הנפלאים של honey, בתשובות המצויינות והביצוע המיידי של שוצמן, בהודעות של שי עודן ש"כיסה" את נושא החניונים הסגורים, בהסברים המפורטים של עומר24/7 על התיכון הדתי, בויכוחים הארוכים שלי על ataf בנושאים שברומו של עולם, בתמונות ה"לפני" וה"אחרי" של "כיכר הפורום" (זה רעיון לא רע להכניס אותה למילון המונחים החדש של הפורום), בדיעות, ברעיונות, בהצעות, בעבודה ויישומים.... תשמעו - אנחנו אחלה קהילה, ומאחר ואנחנו שואפים להישאר כאלו - הרי שמן הסתם נמשיך להיות כאן, ליצור כאן, לבנות כאן את היסוד לשיתוף הפעולה המופלא שלנו ובינינו לבין הרשויות, בעולם ה"אמיתי". זו הזדמנות נפלאה לעצור רגע ולומר לכן/ם -
, מכל ה-
- על כל ההשקעה ועל כך שהייתם שם גם ברגעים טובים וגם ברגעים קשים, של כולנו. שניגדל וניתחזק. חנה. נ.ב. מצרפת את ההודעה לעיתונות שהוצאתי השבוע. היו אייטמים בצומת (העיר) ובזמן השרון (מעריב). תודה לעיתונים ולעיתונאיות - זו התחלה של שיתוף פעולה פורה (גם על השרון מוזמן
).

qrst1 האחת

New member
../images/Emo49.gif עם שפע של ברכות ואיחולי הצלחה../images/Emo17.gif|א

לא נכנסתי עד כה מסיבות שהזמן גרמן...עבודה מסיבית ותקופת מבחנים... לך חנה, אני מאחלת שתצליחי באתר זה לחולל מה משאת יודעת ומסוגלת לחולל... ולנו הגולשים אני מאחלת גלישה פורה...אני בדיעה שכדאי שכל אחד ואחת יפרסמו את כתובת האתר בכל הזדמנות - כך נהיה אתר פעיל ואפקטיבי יותר...|
|כלנית |
|כלנית |
|סלינק|

למעלה