הבייבי החדשה שלי

אשף

New member
חצלציל קבל ../images/Emo26.gif ../images/Emo58.gif

אחי, תתחדש, אבל אתה חייב ללמוד לשרשר... *שימו לב, שידרגתי את התמונה** (הוספתי לוגו) **Apollyon לתשומת לבך.

"חצלציל קסם" אני לא מאמין שזה אתה

אני וחבר שלי הלכנו לחנות הזאת במטרה לקנות גיטרה.. אני חושב שקוראים לה כלי נגינה (כמה מקורי) ואז המוכר נתת לי אותה לידיים התלהבתי ממש ואז המוכר הרוסי הראשי בה ואמר מה אתה נותן להם אותה היא כבר נמכרה היום בבוקר.. איך האכזבנו.. ועכשיו זה אתה??? אני לא מאמין!!! גיטרה מדהימה תתחדש ותהנה!!! ובאמת שאחללה מחיר..

edddie

New member
תתחגש! תהנה ממנה! חח

מה זאת ה"חתימה" הזאת בדסטוק(0$#!%#$%!$ איך שלא כותבים איפה שהמפתחות) יש לך מגבר אם כן איזה? וכמו שמישהו כבר אמר welcome to the fender club גם אני שם

תודה לכולם תשובות

אכן מארט סטודיו וישבתי לו שם קרוב לשעה ורק בדקתי ויזואלית קודם כל לראות שהעץ אחיד שאין מכות שהיא במצב טוב,אחרי זה בדקתי כל פיקאפ בנפרד לראות שהוא לא מזמזם או פגום ואז ניגנתי קצת..התרשמתי וקניתי אחרי בדיקה מדוקדקת. בקשר לכתובית שעל ההדסטוק california series זה מה שרשום ולשאלת המגבר,יש לי מגבר מעפן,אפיפון 15 וואט שזה יהיה השידרוג הבא אחרי שהחלפתי את הג'קסון בסטראט

איחוד

New member
אוקיי

אני מבין שאתה חייל משוחרר אין לך יותר מדיי מה לעשות בזמן הקרוב אתה לוקח כמה שיותר מהר את הגיטרה להרצל רז ומבקש שיאמת שזאת אכן פנדר לארט סטודיו יש שם של זיפני גיטרות אם כן מאברוק, תהנה אם היא לא (מה שיכול להיות) אתה נוסע אליהם ועושה להם שם כל כך הרבה רעש עד שהכסף חוזר אליך ואתה כמובן אומר את זה פה ואנחנו נדאג להרוס להם את המוניטין הולך?

edddie

New member
../images/Emo6.gif אפשר לבצע כמה בדיקות עצמיות

קודם כל הפיק גארש(החלק הלבן) תסתכל עליו מהצד ותבדוק אם זה עובר בין הצבעים לבן שחור לבן, אז זה כבר טוב יכול שאפשר גם לבדוק לפי הסריאל יש בטאגליינס מדריך לבדיקת השנה אם מספר הגיטרה מופיע אז כנראה זה גם מקורי בכל זאת כך אותה להרצל

בדיקות עצמיות..

עשיתי עוד שם יש לה מספר סידורי והיא משנת 97 לפי המאמר,וגם יש את החלק השחור כמו שאמרת..בכל מקרה אני אקח אותה להרצל,אתם חושבים שהוא יקח לי על הבדיקה כסף?

edddie

New member
לא נראה לי../images/Emo3.gif

כאילו זה די שטותי הוא לא לוקח על שטויות כסף אצלי היא גם אגב מ97

למעלה