הבנתי למה אני סובל,פחד לשחרר את העבר..

asafasaf26

New member
הבנתי למה אני סובל,פחד לשחרר את העבר..

אשמח לקבל עצה עזרה איך להשתחרר לשחרר את העבר, מדיטציה או משהו..

Joy Fridman

New member
יפה שהבנת

יש לזה כל מיני רמות ורבדים... אבל זה מתחיל בפשוט להתחבר לרגע ולבחור מחדש אורח חיים בריא וטוב יותר לעצמך באופן טבעי, למשל ברמה הגופנית, אם אתה תאכל אוכל שהוא בריא עבורך, אז הגוף יפנה את הפסולת שניצברה מהעבר... במובן יותר רגשי - יצירה יכולה להיות טובה מאוד, משהו שקשור בשירה או ריקוד ותנועה יכול לשחרר את זה בהרבה רבדים גם יחד. אם המצב דורש, אפשר ללכת גם לאנשים שמתעסקים בזה ולעבור את זה בליווי. כאמור, תלוי במצב. לפעמים דווקא נדרש להכיר בו, קודם כל, לפני שאפשר לשחרר אותו. במקום לברוח ממנו, מחבקים אותו, ואז הוא כבר לא מגביל אותו. השיעורים שאנחנו לא לומדים מהעבר, חוזרים שוב ושוב עד שנלמד אותם. אז בעצם, העצה יכולה להיות - לראות איפה השיעורים שלנו שחוזרים על עצמם שוב ושוב, וללמוד להשתנות שם. מדיטציה? להתמסר לנשימה, לתת לה להתרחב ולהיפתח, לחוש אותה... אם נותנים לה את האפשרות היא תנקה הכול...

asafasaf26

New member
תשובה

האמת שאני לבד נמשך למאכלים בריאים הם גם יותר טעימים לי ממאכלים לא בריאים..אבל כאן לא הפתרון, הפתרון הוא בהרגשה הפנימית עם העצמי שלי , לכיווון של שינוי בפנימיות . אני מאוד רגיש עדין מה שמעניין אותי זה רפואה טבעית שמנים אתרים .כל חיי היה בי חלק שאהב להיות שונא מיוחד מסתכל על החיים מנקודת מבט אחרת אפילו הייתי קצת מרגיש שאני טוב מאחרים, אבל לא יותר כעת אני מרגיש שאני שונה מכולם אני רואה אנשים בפייסבוק בלי חולצות עושים פוזות משדרים רוע הם לא ממש רגישים לא עדינים לא רוחניים . דווקא אותם אנשים תופסים את עיניי כי אני מקנא אני רוצה להיות קר מנוקר לא אמיתי לא רוחני לא רגיש לא מי שאני מה שאני התסכול הוא פנימי אצלי. מסר שקבלתי: "אתה חווה קושי מישום שאתה במלחמה עם עצמך. אתה חש בודד ריקני וחסר מעש כי אתה מתוסכל מעצמך, אינך אוהב ומקבל את הפנימיות שבך ואת החלקים הטובים שבך אתה חש שהחברה רוצה את הרוע ולא הטוב כי זה מה שהרגלת את עצמך להאמין. אתה חושב שאם תהיה רע תמשוך למציאות שלך יותר אנשים.אין זה כך, זו אינה הדרך שלך זו אינה הקארמה שלך, עליך לשחרר את התסכול העצמי את העצבות הפנימית שבך ולשחרר את האמונות שאתה לא מספיק טוב בעיניי עצמך."

חני לוי1

New member
לשחרר את העבר פירושו לסלוח

קודם לעצמך..לסלוח לעצמך על שנהגת כפי שנהגת ..על שאמרת את מה שאמרת .. אח"כ לסלוח לאחרים שהיו שותפים איתך באותם סיטואציות.. אפשר לעשות זאת בעזרת מדיטצייה שאני אכתוב לך בה תיכנס לשקט פנימי , תרפה את הגוף ..את כל הגוף ! וזה הולך כך: אחרי שהכל רפוי פשוט תיכנס לשקט ותתחיל בתהליך הסליחה .סליחה מעצמך.. תרגיש ותבקש סליחה לכל איבר ואיבר בגוף .מכף הרגל ועד הראש.כל איבר ישיל מעצמו את המטען שקיים בו ..תיקח זמן לעשות את המדיטציה .כי בכל איבר קיים מטען ,בכל איבר קיים זיכרון ..לכן התהליך צריך להתבצע בצורה איטית .תרגיש איך מכל איבר משתחרר המטען והחסם שקיים בו.. תעבור כל איבר ואיבר .בסיום התהליך תרגיש הקלה עצומה . ממש מומלץ! אשמח לענות על שאלות נוספות ולדעת איך היה לך התהליך. בהצלחה !

למעלה