הבנתי שאחרי 4 עונות של פארסקיפ העונה הסתימה

• פותח הנושא auyi
  • פורסם בתאריך

dixie chick

New member
../images/Emo61.gifרגע ומה עם בבילון?

למי שבא לענות גמכן!! 1. איך הגעת לבבילון ומתי? 2. מי הדמות האהובה עליך ביותר? 3. למי אתה הכי דומה מהדמויות של בבילון? 4. תן שתי שמות חיבה לפחות של ג'ון שרידן? 5. מה הפרק האהוב עליך ביותר? כולם מוזמנים לענות אגב, אני תמיד נהנה לקרא את של כולם!

The Human

New member
alrighty then.

1. ברגע שתפוז הודיעו על קיומו של הפורום הגעתי.. את הסדרה התחלתי לראות מהעונה השלישית בגיל 10\11.. 2. Marcus Cole 3. Marcus Cole 4.
. 1) Cranky .. 2) Grouch. 5. לא יכול לענות על זה.. כמעט כל הפרקים היו מעולים.. הפרק שהכי ריגש אותי.. היה הפרק שבו מרקוס מת.. 4.21 - Rising Star כמדומני.. וכמובן Sleeping In Light שגרם לי לדמוע לא מעט.

sprqy

New member
אני אני!

1. איך הגעת לבבילון ומתי? - לפני 4-5 שנים הרצתי עם חבר את כל 5 העונות ברצף. 2. מי הדמות האהובה עליך ביותר? דלן - פשוט שחקנית מצויינת. 3. למי אתה הכי דומה מהדמויות של בבילון? ויר, העוזר של לאנדו
4. תן שתי שמות חיבה לפחות של ג'ון שרידן? Star Killer, Swamp Rat 5. מה הפרק האהוב עליך ביותר? Sleeping in Light תמיד מרגש אותי מחדש...

dixie chick

New member
אז הנה שלי

1. איך הגעת לבבילון ומתי? בחטיבה כל החברה דיברו על הסדרה הזאת והושיבו אותי לראות אותה בעונה 4 והשידורים החוזרים של העונות הראשונות, השלמתי אותה כמו פאזל את הסוף וההתחלה באותו זמן ורק בסוף את האמצע. בהפסקה הגדולה של ערוץ 3 באמצע עונה 4 (לפני ה8 פרקים האחרונים של עונה 4) כבר היה לי את כל ההשלמות 2. מי הדמות האהובה עליך ביותר? דלן- פשוט דמות כל כך מלאה ומדהימה עם המון עומק, ושחקנית מצויינת, אפילו יש לי חתימה שלה! 3. למי אתה הכי דומה מהדמויות של בבילון? דלן! 4. תן שתי שמות חיבה לפחות של ג'ון שרידן? חחח ת'כלס אמרתם כבר את מה שחשבתי עליו (גרמפי וגראוץ'), יש גם ג'וני בוי, וכמובן "WOO HOO" 5. מה הפרק האהוב עליך ביותר? WWE 1 ו2 וגם COMES THE INQUIZITOR

aerynsun

New member
תשובות לבבילון 5

. איך הגעת לבבילון ומתי? האקס שלי צפה בזה בהתמדה ופה ושם הייתי רואה איתו פרקים. בסוף ראיתי את כל הסידרה בשידורים חוזרים. 2. מי הדמות האהובה עליך ביותר? איבנובה, ויר, וגריבולדי אהובי! 3. למי אתה הכי דומה מהדמויות של בבילון? לא יודעת. אבל הייתי רוצה להיות כמו ויר, הוא כזה חמוד ומצחיקול ועוד דברים חיובים אחרים. 4. תן שתי שמות חיבה לפחות של ג'ון שרידן? אין לי שמץ... 5. מה הפרק האהוב עליך ביותר? לא זוכרת שום פרק או שם של פרק... סורי. אבל מאוד אהבתי פרקי טלפטים לפחות אחד וגם את הפרקים שאיבונובה בקטעים קומים , אהבתי את הפרק (או שזה הסרט) שאו הטלפטים או הצללים מדביקים את כדור הארץ בוירוס וג'ון שרידן עומד עם כל הצי שלו מול כדור הארץ ולא יכול לעשות כלום! איזה פרק חזק. אולי זה הפרק האחרון? ועוד מלא אחרים.

nick fury

New member
זה היה הסרט "קריאה לנשק", בסוף עונה 5

הפיילוט לסדרה קרוסייד.

nick fury

New member
תשובות

1. אני זוכר שהיה משודר בכבלים כבר כמה פעמים ותמיד ראיתי בחלקים, לא ממש הבנתי את ההקשר בין פרק לפרק. רק ישיבה מאולצת אחת, בשידורים חוזרים לקראת שידורה של עונה חדשה (אנא ערף כבר לא זוכר איזה), והתחלתי להתמכר. 2. דמות אהובה - לונדו. הדמות הכי מצחיקה ועדיין, הכי טראגית בכל סאגת בבילון 5. היה נחמד לגדול יחד איתו מפרק לפרק. 3. ג'קאר. בגלל הפילוסופיה
4. "הורג הכוכב" STARKILLER (אחלה שם חיבה), ו"עכבר הביצות" SWAMP RAT. 5. פרק אהוב ביותר - שניים: SEVERED DREAMS מעונה 3, ו-THE FALL OF CENTAURI PRIME מעונה 5.

למעלה