הבנתם מה צריך לעשות כדי להישאר???

lior12120

New member
הבנתם מה צריך לעשות כדי להישאר???

המשחק פשוט מאוד,מי שגורם לפרובוקציות,לתככים,ריכולים,דיבה,סיכסוכים,או עוזר לשני לדפוק תשלישי,בקיצור גורם לרייטינג נשאר,ומי שמשעמם תתחת יש לו 20 שניות,פשוט לא?????

ילד רע 16

New member
לאו דווקא, יש כאלה שזה כבר אצלם,

עינב בובליל - עם כל הג'יפה שהיא יכולה להוציא מהפה ג'ורה שלה והצעקות מפה ועד אשקלון אגב היא גם בחורה חמה ומקסימה לדעתי, שיש בה משהו אמתי, לא צבוע ובכל זאת שכן מצליח להתחבר לשאר המתמודדים ולקהל בבית. לאבובליל יש חכמת חיים טבעית והרבה הומור, לא משנה שהוא לא עושה כלום בבית (וחבל, כי זה קריטריון שהוא צריך לקחת בחשבון, אחרת זמנו ספור בימים) - ועם זאת הוא יודע לסובב אנשים ולהביא הרבה אקשן, אין ספק שלא קשה לאהוב אותו. שאר המתמודדים הם בין הקליל לדרמטי, אי שם בטווח התקין שהצופים מוכנים להחזיק, וגם המועמדים עצמם. שי וערן הם סוג של "גברים" בווילה, לאון הוא החמוד והנשי והמצחיק, עם פירוק מאחיו (בוריס, שהודח היום) המועמדים לא יעיפו בזמן הקרוב (וגם לא הצופים) אותו (את לאון) והוא אחד אם לא הכי- מרכזי(יים) בבית. את רנין הערבייה בטח עוד ירצו להשאיר, צבר שקט - אבל לא מופנם ומסוגר ממש כמו בוריס (שראינו מה קרה לו, השפלה כפולה, אבל להיות שקט ואחלה בנאדם זה לא מספיק, עדיף לפעמים לעשות רעש ובלגאן כדי לתת ולקבל פוש בחזרה). קרן ללא ספק על תקן "הכוסית של הווילה", מכוערת תחת (לדעתי), אבל משהו באופי ובנוכחות מעצים את ההשפעה ושוב-הנוכחות שלה בבית. אבל גם היא צריכה לפעול לדעתי, פחות רואים ושומעים אותה. בקיצור, זה תלוי גם במה ששאר המועמדים מביאים. בוריס כנראה היה הכי משעמם וגם הכי מתבקש להדחה, ושימו לב ש'האח הגדול' היא לא תכנית מציאותית, אלא מציאות - היא מבנה ריאליטי, מה שקורה בפנים לא תמיד אנחנו יודעים ורואים ושומעים - המשמעות יכולה להיות סמויה או לבוא בעקיפין, ואף אחד מאתנו גם לא עוקב 24/7 כך שאולי בוריס באמת באמת באמת היה משעמם, או שלמרבה ההפתעה הוא היה באמת באמת מאיים לטווח הארוך, ויש אנשים שקולטים וקוראים את זה. בכל מקרה, לא כולם צריכים להתאמץ, אין ספק שיש מגוון ובחרו אנשים חסינים נפשית ועם זאת עם הרבה רוח, רעש, צלצולים, רגישות, דרמטיות ואפילו "טראגיות". עינב בוכה מריב מטופש על סיגריות? הבנו שיש פה משהו עקרוני ושונסה כביכול התחצפה לאדם מבוגר, וזה מבעיט ומשפיל, אבל באמת שלא ראיתי הרבה מעבר לזה. ויכול להיות שהיא פשוט סתם התפוצצה וכל מערבולת הרגשות קצת מסתדרת מעצמה, לאט לאט... אבל באמת שיש דברים קצת מוגזמים ומופרזים בבית, ואנשים לא תמיד לוקחים בפרופורציות. בקיצור, בחרו אנשים שידעו לעשות הרבה בלגאן ושבוודאי לא היו יושבים אחד עם השני, כמו שמיקי אמרה "לכוס קפה". ואפילו רק מהפאדיחה, ועם זאת- יש אהבה ואמפטיה בין המתמודדים.

יניבל1

New member
למה זמנו של יוסי קרב?

נראה לך שלקהל בבית שקובע מי יודח, אכפת מזה שיוסי לא עושה כלים? יוסי ,הרבה יותר חכם ממה שנראה, הוא ידע שהכי חשוב, יותר מלקנות את החברים בוילה, זה לקנות את הקהל , ועכשיו שהוא עשה את זה הוא יכול לעשות בבית כל מה שבזין שלו , אין לו מחוייבות לשום דבר , לא לכלים, לא לנקות , לא לבשל , שום דבר , פשוט ליהות דורבן .

אז נקרא לתוכנית

מי שהוא חרא בן אדם זוכה דורבנון מגעילון בדרך למיליון כל ברבארי זוכה פריזט (קמץ ב - ט) זכית תחמנון למיליון אז מה אם אני לי כלי ? במיליון זכיתי ?

ליאתס20

New member
אז..?

נווו אבל זה כזה ברור! הרי בני האדם מטבעם הם מציצנים, והם רוצים אקשן היית נשאר אם היית רואה מישהו יושב על הספה כל היום?? ממש לא.

lior12120

New member
נכון וחצי שזה ברור../images/Emo24.gif

אבל באח הגדול חו"ל בחרו לדעתי רווקים ורווקות.כך שמחלת המציצנות גברה על האנשים ,והרייטינג השתולל,חלק עשו סקס,וחלק פלירטטו וכו",,,אבל להכניס אחד שאישתו כורעת ללדת,ואחת באה בקטע למצוא אולי חבר ,ותקעו לה את אבא שלה ושיפרה נשואה,וזה שונא ערבים,וההוא גדל עם כפית זהב,בקיצור עשו שם דייסה. יש לך 16 אנשים שהסטוטס שלהם ידוע ומקובע,עכשיו מה יכול להיות?מה..אבל אם הם היו רווקים היה יותר מעניין לא?? טוב זו דעתי בלבד

ליאתס20

New member
אבל זה כל העניין

לזה אני מסכימה , אין ספק שהיה יותר שמח ותוסס אם היו רווקים בלבד. אולי באיזה שלב זה גם צפוי מידי ולזה כולם חיכו ומחכים. אבל זה ניסוי פסיכולוגי, וצריך לשים מכל המינים והסוגים ויותר מכך בישראל שיש פה עירבוביה וכור היתוך אחד גדול. וכבר רואים את זה. איך שהסיר לחץ מתחיל לבעבע ורואים ממש את כל הגוונים וכל הסוגים. עשו פה משהו מאוד מעניין. נחיה ונראה מה הולך לקרות, אני מניחה שהקהל גם ככה ישאיר את הרווקים ויתחיל לנפות לאט לאט את האחרים.

איתי בל

New member
שיפרה עשתה תככים?

מי שישאר זה מי שבולט בדרכו אפשר להיבלט בטוב ואפשר להיבלט ברע בוריס היה פשוט פושר...לא נבלט ולמה לשלוח אס אמ אס למען מישהו שלא כזה הרגישו שהוא שם

ילד רע 16

New member
זו עובדה שיש כאלו ששלחו, לבוריס נניח.

תמיד יצביעו, השאלה למי פחות ומעניין גם למה. בוריס כנראה היה פשוט לא מעניין או "לא בא בטוב", ולאו דווקא מאיים כדבריו. אבל הוא סותר את עצמו, לפני הפרסומות ואחרי ההדחה הוא אמר "האשמה בעיקר שלי". שמה? אם הולכים באותו קו המחשבה - אשמה שלו שלא היה קצת יותר צבוע והסתיר את האיום המצטבר שלו על השאר? בולשיט! לא איום ולא נעליים, נעליים אולי כן. הוא פשוט היה "לא זה". לא מתאים לו לשבת בפאנל הזה.

omer719

New member
../images/Emo45.gif אני מסכים עם מה שאמרת.

בוריס פחות התאים ועיניין לעומת אחרים, יכול להיות שבתור בן אדם לפני עצמו הוא מעניין והכול, אבל פה הוא לא הצליח לבלוט כמו אחרים.

Fairywitch

New member
אולי כי עדיף אותו מאשר את

העילגת ("מה ז"א מה אני מרגישה? האח הגדול? הלו???" כמה סתימות בבחורה אחת
) ואת אבא שלה? הרי היא או אבא שלה היו אמורים לעוף, וההפקה החליטה להוסיף פתאום עוד שני אנשים למשוואה כדי להגדיל את הסיכוי שלהם להישאר (ולצערי זה בדיוק מה שקרה). זה שקוף כ"כ שבא להקיא. מדיחים רק אחד- אז בשביל מה רצו להעמיד שלושה להדחה? ברור- בשלב הזה היו בידי ההפקה תוצאות ההצבעה של הדיירים בבית... חבל רק שהציבור במדינה שלנו כ"כ מטומטם, שהעדיפו לעשות את המוות לדיירים המסכנים שם (שהרי רוב מוחץ לא רוצים אותם שם!!!), ולשחק ישר לידיים של התרגיל שעשתה ההפקה, ולהשאיר בוילה את שני העילגים האלה. מה לעשות שדווקא טיפוסים כו יוסי ועינב האלה יש כאן במדינה הרבה. יותר מדי אפילו. פרצופה של המדינה

איתי בל

New member
אחי...אתה חייב להירגע

ציבור מטומטם? מה ציבור חכם היה עושה? מצביע אחרת באס אמ אס? משביט את התוכנית? משקיע על זה מחשבה? רציני אחי ציבור חכם לא שם זין בדיוק כמו שבאמת לא שמו אז ההפקה התערבו כל התוכנית הזו היא הפקה אתה עושה צחוק הרי הכל היה טוב ויפה ומשעמם יש לומר בתוכנית הזו עד שההפקה שמה כספת ורק מאותו יום מתחיל להיות מעניין הפקה עשתה לך תוכנית היא התערבה ובצדק וטוב שכך אתה סתם לוקח תוכנית ריאליטי ממש קשה מה שלא מוסיף לחכמה שלך דוגרי ומצטער שעד עכשיו אמרתי אחי וכל זה אני קולט עכשיו שאת בחורה ואין לי כוח לתקן תדאגי לפרצוף שלך יש דברים יותר חשובים ואינטלקטואלים להתעסק בהם חוץ מלמה ההפקה העלתה להדחה 3 ולא 2 ויהיה לכולנו הרבה יותר טוב במדינה הזו

sazar

New member
תודה עומר..............

הכי חשוב שיוסי אבובלילללללללללללללל נשאר אחרת מה...........משמעמם....לא????????? אני מאמינה שמיקי תהיה הבאה בתור.....לילה טוב

omer719

New member
בסופו של דבר המטרה היא שהצופים יקבעו.

ובוריס כנראה שיעמם את הרוב... מה שדיי נכון בהשוואה לשלישייה שהוא היה נגדה. אבל אל תשכחו שבסופו של דבר כולם יודחו ורק אחד ינצח, אז גם אם כולם ינסו לעשות בלאגנים בסופו של דבר רק אחד ינצח וידיחו גם אנשים מעניינים...

למעלה