הבנתם מה צריך לעשות כדי להישאר???

ילד רע 16

New member
לא, אמרו מי נשאר בסדר אקראי לחלוטין,

בלי קשר לקולות. אפשר להניח שיוסי או שפרה קבלו את מירב הקולות ואח"כ כמובן עינב ואז בוריס שהודח. מצד שני, יוסי עשה השבוע צעד שנחשב בעבור רוב המתמודדים וקהל הצופים בבית לטפשי נוסף לעובדה שלא חזק את מעמדו (נקיונות, הומור, שימוש מושכל בכח ההגיון
) - אז יכול להיות שהגבול בינו לבין בוריס היה דק אולם מספיק כדי שלא יודח. ידוע רק בוריס הכי פחות קולות ולכן הודח

אתה טועה!!!!

כדי להישאר אתה צריך חמולות של ערסים ופריחות בבית שיצביעו בשבילך מיליון פעם.

sha na na revol

New member
מעכשיו אני אמנע ממך בופורום רוק,

אפילו שאמרת שם שאת אוהבת את בלר וסווייד. לא סובל גזענים.

תגיד לי מה הקשר גזענים

אתם צועקים על כל דבר "גזענות גזענות!!!"... מישהו בכלל הזכיר את המוצא שלו?

Fairywitch

New member
בחיים לא כתבתי שם../images/Emo11.gif

ומה קשור גזענות? טיפוסים מהסוג של עינב יש - לצערי - בכל העדות, והרבה יותר מדי באופן כללי.

sha na na revol

New member
dude, את מטוגלנת שם

זה יותר מכתבת. את מה שאת חושבת על עינב תגידי על עינב, את דיברת על "ערסים ופריחות" ואמרת שהם הבעיה בארץ הזאת. תחשבי כמה מגוחך זה היה נשמע, אם היית אומרת שעינב היא הבעיה של החברה בארץ. לכן השיוך לקבוצות נותן תימוכין.

Fairywitch

New member
אני לא יכולה להיות מטוגלנת

בפורום שלא כתבתי בו
ואכן- עינב היא הפריחה הממוצעת, ואני עומדת מאחורי כל מה שאמרתי על ערסים ברפיחות- שיש כאן יותר מדי כאלה, ואז מה הפלא שנעל עילגת שכזאת נשארת בתכנית, אם זה תלוי בהצבעות מהבית.

Fairywitch

New member
בדבר אחד אני מוכנה להודות:

הייתי מעדיפה שמיקי, ערן ויוסי יעופו לפניה. עינב לפחות לא כלבה, לא שחצנית, ותורמת את חלקה בבית.

sha na na revol

New member
האמת,

לא שמתי לב מה היה עם מיקי שגורם לאנשים לא לאהוב אותה. גם את ה'וידוי' של שפרה למשל לא ראיתי, ובכלל לא שמתי לב שהיא שם מההתחלה...

ידוע שזה מה שצריך לעשות כדי להישאר..

מי שהכי מעניין בבית- ינצח בסוף.( מי אמר יוסי בובליל?) ואין הרבה כאלה שהם "מעניינים".

alon0ifargan

New member
האח הגדול - גם אני רוצה!!!!!!!!!!!!!!!

ונסה הזאת פשוט מדהימהההה.... זה לא פייר שאני לא שם אני חייב להיכנס לווילה הזאת גם אם זה הדבר האחרון שאני יעשה בחיים שלי!!!!

daniellegl

New member
חחחחח

נו באמת... וככה נראה לך שתשיג אותה? טוב בכל מקרה אני לא מבינה איך אתה רואה האח הגדול ולא שמעת על המבצע של מי עדן... בקיצור מה שצריך לעשות זה לקנות מי עדן, להכנס לאתר שלהם ולהכניס את הקוד שרשום על הבקבוק.. ככה תכנס להגרלה שדרכה תוכל להגיע לאודישנים לכניסה לוילה.

למעלה