הגבר החדש

j o x e r

New member
הגבר החדש

שלום ושלום, יש לי שאלה. רציתי לדעת כמה מושך נשים זה כל עניין "הגבר החדש" כי מצד אחד אני מרגיש שבחורות שאני יוצא איתן מעריכות מאוד את זה שאני מביע רגשות ומתחשב, ולא מנסה לעשות "דווינים" ודברים כאלה, אבל מצד שני לפעמים אני חושש שהן פחות נמשכות אלי, אולי כי אני מהווה פחות אתגר בשבילן, ואולי המשיכה הטבעית של נשים היא לגבר "גברי" כמו החיה שאנחנו.

The Lonely Lion

New member
אתה רוצה שקל?

מושך נשים? כל אישה נמשכת באופן אינדיבידואלי לגברים שונים... כלומר, יש נשים שאוהבות אותם "נשיים" - מטופחים, מקשיבים, רגישים. יש נשים שאוהבות אותם "גבריים" - מסוקסים, לא מגולחים, שריריים. יש נשים שמחפשות שילוב כלשהו באמצע - שריריים ורגישים. הכי טוב להיות אתה עצמך... בסוף תכיר את זו שמתאימה, או שלא.

shuval3

New member
התאוריה

תראה...גבר מתחשב ומביע רגשות, זה לא הגבר החדש. הגישה הרווחת בעולם הפיתוי, היא שגבר שיצליח עם נשים הוא גבר שיכול לגרום לנשים מגוון רגשות, חיוביים ושליליים. אתה צריך להיות לפעמים רגיש ולפעמים חייתי. לפעמים לקנות פרחים, ולפעמים להסתכל לה על החזה(כשהיא יודעת שאתה מסתכל) ולהגיד לה איזה עיניים יפות יש לה. היכולת להיות שם בשביל לתת תמיכה ובטחון, ובו זמנית להתנהג כמו מאהב שרמנטי, היא מה שגרומת לגבר להקסים בנות. תיכנס ליו טיוב, ותצפה קצת על רוס ג'פריס, תראה מה הוא עושה שם ותתחיל לקרוא בגוגל. תקשיב כשהיא רוצה שתקשיב, תהיה גבר כשהיא רוצה שתהיה גבר..זה הסוד

Lir האחת

New member
זה באמת תלוי...

בבחורה שמולך... כמו שאתה אוהב סגנון מסוים של נשים..

למעלה