הגיע הזמן לשירשור GANJA

ZeusMan

New member
נתונים מעניינים...

"Marijuana inflames the erotic impulses and leads to revolting sex crimes " מתוך : Daily Mirror (1924

ZeusMan

New member
אני לא יודע מה יותר גרוע...

למסטל חיות או ללמד ילדים להתמסטל...

ZeusMan

New member
זה מה שקורה שכבר בגיל צעיר לומדים

לעשות אחד קטן... מתמקצעים ועושים אחד "קצת" יותר גדול עם הזמן...

אואה...

אתה מודע לכך שסגרו כבר פורום אחד כזה נכון? אבל חלילה לנו להיות צבועים, התרבות הג'מייקנית אפופה בגאנג'ה, על אף השחיטות והצביעות בשילטון שם מונעת ממנו להיות חוקי שם. וגם כאן. |הסתייגות קלה של מנהל פורום, אך תמיכה בחופש הביטוי. על גבולות הטעם הטוב כמובן|

וכדי שזה יהיה קשור איכשהו לפורום...

(כי אין שום קשר כידוע בין רגאיי לנושא הנ"ל) אני אמליץ שוב ושוב ושוב על macka b-don't drink too much שיר ענק הלייב שלו מדהים פשוט. יש עוד כל כך הרבה כאלה marlon asha-ganja farmer טיון חמוד כזה...

ZeusMan

New member
לא תמכתי ולא לשניה...

אני אישית התנסתי בחיי בצמח האסור בדומה לכ- 60% מהאנשים במדינה... אך בימים כתיקונם אני כבר מעדיף שלא (אכלתי יותר מידי סרטים
)... אני מכיר גם את הפלוסים וגם את המינוסים בתכונותיו של אותו צמח ולכן אני לא מתכוון לעודד או לפסול... אני באתי לספר על ההיסטוריה, על ההומור שמאחורי ופשוט להראות לקוראי הפורום את התמונה הרחבה על הנושא הזה... בתיקווה שמישהו ילמד משהו, יצחק קצת וישתתף בפעילות חברתיתי שכזו...
וכמו שציינת הכל בגבול הטעם הטוב...

ZeusMan

New member
עליו לא צפיתי... או שכן ../images/Emo13.gif

אולי לא תמונה אמיתית, אבל הוא אכן הודה בשימוש... שלא נדבר על התנסאויות שלו צמח הקוקה...

ZeusMan

New member
מחסיר מילים 1 #

" אולי זו לא תמונה אמיתי, אבל הוא אכן הודה בשימוש... שלא נדבר על ההתנסאויות שלו עם צמח הקוקה..."

ZeusMan

New member
אני מחסיר הרבה מילים 2

"לא היו לה מספיק ניירות לכן היא הסתפקה בזה..."

למעלה