הגירסה הישראלית

ויטאל

New member
הגירסה הישראלית

אהלן חבר'ה מה אתם חושבים על הרעיון לעשות גירסה ישראלית?... איך אתם חושבים שיצליח ומה בכלל יהיה שם? אותן תחרויות כמו בהישרדות? החבר'ה הישראלים מסוגלים לספק את הסחורה?... מעניין לראות איזה חיות יש לנו בארצנו הקטנה בטח כולם יוצאי יחידות מובחרות

Paranoid Eyes

New member
../images/Emo45.gif

אני חושבת שזה רעיון מעולה, אני כבר לא יכולה לחכות לעונה הראשונה :)) אם כבר, לדעתי החבר'ה הישראלים לא רק שיספקו את הסחורה אלא יתעלו מעל האמריקאים P:

NamelessGirl

New member
אני חושבת

שמבחינת המתמודדים לא תהיה בעיה... הבעיה תהיה מבחינת ההפקה...הכסף כמובן...יהיו בטח אתגרים גרועים, וצילום פחות טוב וכו' והאמת שסביר להניח שגם העריכה תהיה פחות טובה...אבל לא בגלל עניינים של כסף...פשוט בגלל שהעורכים של הישרדות גובלים בגאונות...

oror15

New member
לדעתי

מבחינת מתמודדים זה יהיה יותר מעניין מהמקורי אבל מבחינת פרסים ואתגרים זה יהיה הרבה פחות טוב כי הם כל הזמן יחפשו אתגרים זולים וזה יצא שכל פרק יהיה תפזורת או בילבולי מילים למרות שהישרדות זה הפקה הרבה יותר זולה(למרות שזה עדיין ממש יקר) מסדרות אחרות אז אולי ישקיעו..

אני חושבת שהישראלי

זה כישלון מועד. לא יהיה את האמון שיש בגרסה האמריקאית, פשוט כי ישראלים מאמינים תמיד שכולם רוצים לדפוק אותם. אם לא יהיה אמון, לא יהיו "שבירת בריתות" כי מלכתחילה לא יהיו. ואם לא יהיו בריתות, פשוט נראה חבורה של אנשים נורא שעירים רצים על החוף ומתבכיינים שהם רעבים. וכבר יש את יורדים בגדול.. אז זה מה שיש לי לומר.

ויטאל

New member
מישהו חשב לנסות?

גם לדעתי יהיו מתמודדים חזקים לא חסר לנו כאלה בארץ ברוך השם... יש פה מישהו בעניין?... מעניין איזה דמויות יחפשו לליהוק

לדעתי הכל תלוי בבחירת המתמודדים

נכון שהנושא הפיננסי הוא די מהותי, אבל אפשר להתגבר עליו עם מעט מחשבה יצירתית (או קומבינות, במילים אחרות, ובזה הישראלים מתמחים). לדעתי הכל יקום ויפול על המתמודדים - אם הם ינסו לגרום לאינטריגות וסערות ע"י שיתוף בכוח של מתמודדים ממגזרים שונים (החרדי, הערבי, הדרוזי וכו') במקום לבחור באנשים מתאימים באמת, הכל ייפול עוד לפני שהוא יתחיל.

talburstein

New member
טוב שנזכרו...

עכשיו טיפה מאוחר מדי ויהיה קשה להמציא משהו חדש שעוד לא ניסו בגירסה האמריקאית. אבל עדיין ברור שזה מעניין ושווה לראות את זה.

שלומכה

New member
אתם רק צריכים לזכור

שכל הישראלים עברו צבא שדי קירב אותם למצבים דומים, האמריקאים לא...

NamelessGirl

New member
לא מדוייק

אל תשכח שיש גם נשים במדינה שרובן לא עשו קרבי...שלא לדבר על זה שיש גם בנים ג'ובניקים... זה נכון, זה נתח מכובד, אבל זה פחות מחצי...

מה זה???

את כנראה לוקחת כדורים ממש טובים כי מהשירות הצבאי שלי חצי מלבנון ומעזה זה בנות..

ויטאל

New member
אבל לא קרביות יא סטלה!

חוץ מזה לדעתי המתמודדים יהיו ממש סוסים תהיה תחרות רצינית לדעתי בארץ באמת לא חסרים לנו שורדים אנשים חזקים ולעניין אני רוצה לגשת אבל לא בטוח שיש לי הרבה סיכויים על מה אתם ממליצים להתאמן בנתיים?...

ויטאל

New member
שניה נטע

ניסית להתקבל? אני גם שלחתי להם פרטים אבל לא חזרו אלי עדיין מה עשיתם במיונים שתפי שתפי קצת זרקי כמה פרטים...

תשובה לשתי ההודעות שלך

אחד - זה קרביות .. והיינו יותר קרבי מכל הסיפורים ש"הלוחמים של היום" מביאים הבייתה כל שישי... שתיים - לא חזרו אליי גם כן ... ואני שונאת את זה .. מעתה
הייתי עושה להם שמה בית ספר כמו שרוב עשה באולסטאר או לפחות כמו שדרימס יעשה מהפיינל 6 עד הפיינל 3 כשהוא ידפוק את יאו מן ..

ויטאל

New member
איזה קטע

מעניין למה מה אני מכוער מדי?... איך הם מחליטים אם לחזוא למישהו רק לפי תמונה מה הם דפוקים?... איפה שירתת? רוב הבנות בעזה לא קרביות, סמבצ"יות ותצפיתניות. איזה בנות קרביות יש שם בכלל?...

אני לא יודעת איך הם בוחרים

אבל אני אפילו טלפון לא קיבלתי.. הייתי צריכה לברר בעצמי. שירתתי בחברון, חטיבה 401 , סיירי שיריון

למעלה