הגעתם עם הטרלול הקפלניסטי שלכם לבתי הכנסת שלנו בליל שבת קודש

Harrington

Well-known member
מנהל
עלונים שתומכים בטרור.
ממש אותו דבר.
חלוקת עלונים. הא ותו לא.
טרור כן או לא זה עניין של הגדרה. כמדומני שהעלונים שאב"ג חילק נגעו לתפילת ערבים בהר הבית. יש מי שהגדיר את זה כטרור. שיבושם לו. הרשעה מפגרת לחלוטין לכתחילה (לא בגלל ביהמ"ש אלא בגלל ההגדרות היבשות שבחוק). אבל עדיין, חלוקת עלונים בס"ה, מה לעשות.

1ספי11

Well-known member
חלוקת עלונים. הא ותו לא.
טרור כן או לא זה עניין של הגדרה. כמדומני שהעלונים שאב"ג חילק נגעו לתפילת ערבים בהר הבית. יש מי שהגדיר את זה כטרור. שיבושם לו. הרשעה מפגרת לחלוטין לכתחילה (לא בגלל ביהמ"ש אלא בגלל ההגדרות היבשות שבחוק). אבל עדיין, חלוקת עלונים בס"ה, מה לעשות.
שקר.
העניין הוא התוכן. עלונים בבתי כנסת הם חלק מהשגרה. בן גביר נשפט על תמיכה בטרור ולא על פיזור עלונים.
מיצינו.

Harrington

Well-known member
מנהל
דווקא אמת לאמיתה :).
העניין הוא התוכן. עלונים בבתי כנסת הם חלק מהשגרה.
אתה בטוח? עלונים מהסוג הזה? מבקר הרבה בבתי כנסת ונתקל בהם?
בן גביר נשפט על תמיכה בטרור ולא על פיזור עלונים.
ואחת מהרשעותיו הייתה בדיוק כאמור מעלה. מה לעשות, שיטתך לצווח שקר חזק חזק ואז לשקר, עם כל הכבוד (ואודה שאין הרבה) הפכה מזמן לבדיחה שחוקה. באמת שאתה חייב לחפש חומר מקורי יותר.
ישתבח שמו.

1ספי11

Well-known member
דווקא אמת לאמיתה :).

אתה בטוח? עלונים מהסוג הזה? מבקר הרבה בבתי כנסת ונתקל בהם?

ואחת מהרשעותיו הייתה בדיוק כאמור מעלה. מה לעשות, שיטתך לצווח שקר חזק חזק ואז לשקר, עם כל הכבוד (ואודה שאין הרבה) הפכה מזמן לבדיחה שחוקה. באמת שאתה חייב לחפש חומר מקורי יותר.

ישתבח שמו.
לא היה בעלון דבר שיכול היה לפגוע בנפשם של המתפללים.
בן גביר לא הורשע על חלוקת עלונים אלא על תמיכה בטרור.
אומר עוד פעם. בן גביר הורשע על תמיכה בטרור.

אתה שקרן.

Harrington

Well-known member
מנהל

אתה שקרן.
עוד מיצינו כזה ואבדנו :-(.

בכל מקרה, די לי באמור מעלה. לא מרגיש צורך לשחק איתך את משחק ההצדקות והתירוצים. תהנה ממנו והרבה בריאות.

והפעם ממני, מיצינו.

Harrington

Well-known member
מנהל
מילה אחרונה.
אתה שקרן.
כן כן, שיטת ההשלכה שלך ידועה ומוכרת. אין בה כל חדש. יכול רק לחזור ולבקש שתהיה קצת יותר מקורי ויצירתי. אבל כמובן שלא יכול לכפות זאת עליך.

רק למען הסר ספק, אין אף מילת שקר בדברי למעלה. גם אם תצווח את זה כ"מילה אחרונה" עוד 88 פעמים זה לא ישתנה, צר לי יקירי :).

הרבה בריאות.

1ספי11

Well-known member
כן כן, שיטת ההשלכה שלך ידועה ומוכרת. אין בה כל חדש. יכול רק לחזור ולבקש שתהיה קצת יותר מקורי ויצירתי. אבל כמובן שלא יכול לכפות זאת עליך.

רק למען הסר ספק, אין אף מילת שקר בדברי למעלה. גם אם תצווח את זה כ"מילה אחרונה" עוד 88 פעמים זה לא ישתנה, צר לי יקירי :).

הרבה בריאות.
עוד פעם אתה משקר.
הטענה שבן גביר נשפט על חלוקת עלונים בלי קשר לתוכן היא שקר.

אתה שקרן.

Harrington

Well-known member
מנהל
עוד פעם אתה משקר.
לא, עוד פעם אתה משקר יקירי.
אמרתי לך פעמים רבות בעבר. לא מפריע לי כהוא זה שאתה משקר, לא מפריע לי שאתה משליך את שקריך ואת שיטתך הנלוזה עלי, הכל בסדר. אבל כל פעם מחדש אתעקש שגם האמת תופיע לצד המצאותיך. תתמודד עם זה פעם.
הטענה שבן גביר נשפט על חלוקת עלונים בלי קשר לתוכן היא שקר.
מצוין, כי לא טענתי זאת בשום מקום :). אז אתה משקר לא רק על כך שאני משקר, אבל גם על שקריך של עצמך :)? בחייאת תינוק. תתבגר קצת ואם אין באפשרותך, לפחות, אני כמעט מתחנן, תעלה את הרמה. לא יודע איך עוד לבקש את זה.

לא אני לא, אל אם נורא חשוב לך לכתוב את זה עוד 99 פעמים, אין לי אלא לברך אותך על יצירתיותך והאמונה התמימה (ככל שהיא אמיתית) שהשטויות ודברי הבלע שלך קשורים איכשהו לעולם האמת והמציאות.

כן כן, אני יודע. מכיר את התגובה על מציאות אלטרנטיבית :). כאמור, 0 על מקוריות ויצירתיות :).

בן אדם אתה מעייף (ובל נשכח, משעמם ברמות-על).

נסה לעבור לאיזה קורבן אחר ולשחרר אותי לכמה שעות. תודה מראש.

1ספי11

Well-known member
לא, עוד פעם אתה משקר יקירי.
אמרתי לך פעמים רבות בעבר. לא מפריע לי כהוא זה שאתה משקר, לא מפריע לי שאתה משליך את שקריך ואת שיטתך הנלוזה עלי, הכל בסדר. אבל כל פעם מחדש אתעקש שגם האמת תופיע לצד המצאותיך. תתמודד עם זה פעם.

מצוין, כי לא טענתי זאת בשום מקום :). אז אתה משקר לא רק על כך שאני משקר, אבל גם על שקריך של עצמך :)? בחייאת תינוק. תתבגר קצת ואם אין באפשרותך, לפחות, אני כמעט מתחנן, תעלה את הרמה. לא יודע איך עוד לבקש את זה.

לא אני לא, אל אם נורא חשוב לך לכתוב את זה עוד 99 פעמים, אין לי אלא לברך אותך על יצירתיותך והאמונה התמימה (ככל שהיא אמיתית) שהשטויות ודברי הבלע שלך קשורים איכשהו לעולם האמת והמציאות.

כן כן, אני יודע. מכיר את התגובה על מציאות אלטרנטיבית :). כאמור, 0 על מקוריות ויצירתיות :).

בן אדם אתה מעייף (ובל נשכח, משעמם ברמות-על).

נסה לעבור לאיזה קורבן אחר ולשחרר אותי לכמה שעות. תודה מראש.
בלי להיכנס לנושא עצמו, רק נזכיר לחובבי ההיסטוריה שאחת ההרשעות של איתמר בן גביר בטרור הייתה בגין פיזור עלונים

שקר.

marabo

Well-known member

אתה שקרן.
לו היו מונחים ביציאה מבית הכנסת איש לא היה מתלונן
אם לא הבנת, הבעיה כאן היא הפרובוקציה הפוליטית בתוך בית הכנסת עצמו

certified.woke

Well-known member
לו היו מונחים ביציאה מבית הכנסת איש לא היה מתלונן
אם לא הבנת, הבעיה כאן היא הפרובוקציה הפוליטית בתוך בית הכנסת עצמו
שום פרובוקציה.
הונחו עלונים אינפורמטיביים בכנסיה פתוחה לרווחה.

אגב, לא ברור מי הזעיק את המשטרע(*).
אדלשטיין, השרץ הנתעב, משקר בטענו כי פרנסי הכנסיה הזעיקוה. פרנסי הכנסיה טענו באזני ראש העיר, פישר, כי לא הם הזעיקוה...

(*) לא שגיאת כתיב

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
שום פרובוקציה.
הונחו עלונים אינפורמטיביים בכנסיה פתוחה לרווחה.
היות בית הכנסת (ולא כנסיה, על אף נסיון העקיצה המצחיק) פתוח, אינו מהווה הזמנה לפעול בו בניגוד למנהג המקום או רצון/הסכמת חברי הקהילה. הרי אם תהיה כן, לא היית מקבל שום פרובוקציה כזאת במסגד למשל ובהחלט הייתה מגדירה כך. אלא שכאן זה מסתדר עם האג'נדה שלך, אז ההגדרות משתנות.
(*) לא שגיאת כתיב
כמו תמיד נזכיר לך שאם אתה נדרש להסביר בדיחה כל פעם מחדש, כנראה שלא מדובר בבדיחה מי יודע מה טובה. לא מעניין אותך, אני יודע. אבל בכל זאת.

certified.woke

Well-known member
היות בית הכנסת (ולא כנסיה, על אף נסיון העקיצה המצחיק) פתוח, אינו מהווה הזמנה לפעול בו בניגוד למנהג המקום או רצון/הסכמת חברי הקהילה. הרי אם תהיה כן, לא היית מקבל שום פרובוקציה כזאת במסגד למשל ובהחלט הייתה מגדירה כך. אלא שכאן זה מסתדר עם האג'נדה שלך, אז ההגדרות משתנות.

כמו תמיד נזכיר לך שאם אתה נדרש להסביר בדיחה כל פעם מחדש, כנראה שלא מדובר בבדיחה מי יודע מה טובה. לא מעניין אותך, אני יודע. אבל בכל זאת.
זה לטובת אנשי הימין, לבל יטעו לחשוב כי זהו הכתיב הנכון...ולפני עיוור, לא תתן מכשול (ויקרא יט יד)...

Harrington

Well-known member
מנהל
זה לטובת אנשי הימין, לבל יטעו לחשוב כי זהו הכתיב הנכון...ולפני עיוור, לא תתן מכשול (ויקרא יט יד)...
אשריך על האכפתיות שלך אך תשובתך לא עונה לדברי. או שאותם אנשי ימין שקוראים את דבריך מבינים את הבדיחה ואז אינם זקוקים להסבר שאתה נוהג להוסיף דרך קבע, או שהם לא מבינים אותה ואז ההסבר שלך רק מלאה ומרחיק את ה'מצחיק' שאמור להימצא בבדיחה/עקיצה.

certified.woke

Well-known member
אשריך על האכפתיות שלך אך תשובתך לא עונה לדברי. או שאותם אנשי ימין שקוראים את דבריך מבינים את הבדיחה ואז אינם זקוקים להסבר שאתה נוהג להוסיף דרך קבע, או שהם לא מבינים אותה ואז ההסבר שלך רק מלאה ומרחיק את ה'מצחיק' שאמור להימצא בבדיחה/עקיצה...
הערת השוליים שלי נחוצה לאנשי ימין, לבל יאמצו כתיב שגוי...

למעלה