הדברים בוכים בלילההההההההההההה

Ella175

New member
הדברים בוכים בלילההההההההההההה

תגידו שלא! תגידו שאתם לא בוכים בלילה...שמישהו יקום ויוכיח אחרת! תגידו שלא הזלתם דמעה כשגיליתם ששמעון גרשון מתחתן עם מלי לוי ולא איתכם, אחרי הכל, אתם מעריצים את השחקני כדורגל כאילו לא הייתם מתנגדים "לעשות אותם"... ומה בכלל הקטע שלכם עם כדורגל?! 12 או 9 או אנערף כמה דפ"רים שהיו מגבנ"יקים בשירות שלהם, רצים אחרי כדור על דשא, ומורידים את החולצה כשהם מכניסים גול לשער השני, ממש אינטלגנטי בנים. מה אגיד ומה אומר... שלא נדבר על החיבה שלכם למכוניות ואופנועים, אפשר לחשוב, חתיכת מתכת עם גלגלים בצבע מטאלי, TDI , SDI , מנוע 20 ליטר, נפח 50 סמ"ק את מי זה מעניין לעזאזל! ולמה זה מעניין אתכם?! (רמז, כי אתם בנים. ואתם העם השולט - באיי קיו נמוך) אתם אומרים שמקומן של נשים במטבח, אבל כל כך אחד מכם מתלהב שהוא יודע להכין ספגטי, ו "יו איזה מוכשר אני, אני כזה מציאה, אני יודע לבשל"... ולמה כל בן אחר מבחינתכם הוא "הומו" ? למה הקללות שלכם תמיד מסתכמות ב "הומו" ! שמעתם על המשפט... takes one to know one ? אתם גם לא משקיעים בעצמכם...שימו דאודורנט, תתאימו צבעים...למה אתם מסתובבים כמו שלוכים ? כדי שיהייו לנו פדיחה להסתובב איתכם ברחוב ? תודה. לא. ולמה אתם תמיד חייבים להתווכח. אתם לא צודקים תמיד... ולמה אתם תמיד רוצים לשלם עלינו בדייט הראשון ? הרי שקוף שאתם מרוששים לאללה, וגם את הגרושים שיש לכם הרווחתם בעזרה לערבים לקטוף תפוזים, ולמכור ירקות בשוק המקומי. אוצר המילים שלכם הוא נורא ואיום...הוא מסתכם ב - באסה, שיט, דוגרי, פנאן ו- אחי. מה הקטע שלכם עם אחי?! וואי אחי, באמא שלי אחי !, נשבע לך אחי!, מה קורה אחי?! סעמ עמקקקקקקקקקקקקקק דברו כמו בני אדם יא קופי מצרים! אגב קופי מצרים (ואין לי מושג איך זה קשור) למה אתם תמיד מסריחים מזיעה ? אני אחרי פעילות גופנית ענפה, מזיעה כמו חזיר מודה, אבל אני לא מסריחה, ואתם כן. אתם כאלה מסריחים שאלוהים ישמור שלא נדבר עלך זה שאתם שמנים. שרירים אעלק.... למה יש לכם גאוות יחידה מטומטמת ?! כאילו הצבא עומד על הנח"ל, או ששיריון כבשו את הארץ. אגב, גאוות היחידה שלכם לא רק מפגרת, אלא גם בלתי מוצדקת. כי שנייה אחרי שאתם מתגאים ביחידה, אתם בוכים שצבא זה קקה ואתם רוצים לאמא. בוכים בלילההההההההההההההה ואם כבר באמא עסקינו... מה הקטע עם המשפט... "לא לערב הורים!" אנשים הכי נפגדעים בעולם כשיורדים על אמא שלהם... העיקר להגיד לחברים שלך " יא בני זונות ! כוס אמא שלכם !" זה יותר טוב....אחחח המוח הגברי בתאפרתו ומערומיו. ותגידו, אתם לא מסוגלים לשלוט על מה שנפלט לכם מהגוף ? או שגרעפסים ופלוצים זה חלק מהדרך שלכם לסמן את הטריטוריה שלכם ? אה. אגב. כן. אותי בתור בחורה זה נורא מרשים לשמוע שאתם יודעים לעשות זרמים בשתן שלכם אחרי אוננות. שיו. קניתם אותי... אז מה היה לנו... מפגרים. קמצנים. שמנים. מסריחים. לא אינטלגנטים והרשימה עוד ארוכה....:) יש לכם הרבה סיבות טובות לבכות בלילה.... (זה הומורוסטי...לא לקחת ללב... לא לקחת ללב = לא לבכות בלילה....:)

Bennytt4

New member
ניראה לי

שצריך להגביל את מספר התלונות בהודעה אחת...

זיו25

New member
נו, אישה.

נתחיל בזה שאת כותבת כאן הודעה ארוכה כל כך, שהייתי חייב לעצור לעשות הפסקת צהריים בשביל לקרוא אותה. ניחא! אבל לפחות הכותרת - "הדברים בוכים בלילה" ? גבר הוא אדם יסודי, וטעות כזו לא הייתה עוברת את מבחן השליחה, כי אנחנו מאוד יסודיים, ובודקים את הטעויות שלנו טרם שליחת הודעה, וגם לפני שאנחנו חוצים פס לבן (כדי לבדוק האם יש שוטר בסביבה). ועכשיו למגילת אסתר שלך, שעליה אני אאלץ להגיב באריכות במקום לזפזפ בין ערוצי הטלויזיה השונים (ערוץ האופנה שולתתת, כדברי מיטל). ממש לא עצוב לי שלא התחתנתי עם שמעון גרשון. הספיק לי לשמוע אותו מזייף קליל בדיסק, ואני לא רואה את עצמי חולק חיים שלמים איתו. את לעומת זאת מוזמנת לספר לי איך היה עם מלי לוי. לגבי הכדורגל, את צודקת לחלוטין. מצד שני, דומה הדבר לעדר של בנות הרצות בעיר כאחוזות אמוק אחר מבצעים שונים בחנויות, ומפיהן נמשמעות קריאות התפעלות בנוסח : "שיו כפרה איזה יפה זה עלייך" והדמיון? גם הן מורידות חולצה ! לגבי מכוניות ואופנועים - כן - זה מדליק, זה מאפשר לנו להוציא את הקריזה אחרי שאתן מרגיזות אותנו. חבל שבאמת בארץ מוציאים את העצבים על הכביש, כי זה די מסוכן. והדמיון? יש גם בחורות שעובדות בכביש. חפשי ערך "תל ברוך" במילון. כן, אני יודע להכין ספגטי. וגם טוסט וחביתה. מאידך גיסא, נתראה כשתתקעי עם פנצ'ר בגלגל, ואז נראה אותך מחליפה אותו, או שולפת רגל חלקלקה למשעי ומנסה לעצור גבר עם חריץ ענק בתחת, שיעזור בטובו להחליף את הגלגל. והדמיון - כשגבר נתקע עם פנצ'ר בגלגל, גם המצב שלו לא משהו. לגבי ההומו - אני ממש לא מסכים איתך. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה , עם מי שהוא רוצה, וכמה שהוא רוצה. רק שלא ישכח לשלם ביציאה. השקעה בעצמנו? סליחה? בתור אחת שיכולה להוציא תואר שני ב"מדעי הלבוש והבגד" אני מצפה ממך שתתאימי לי את הבגדים. גם ככה את בחנות - תעשי משהו עם זה. והדמיון - כמה זמן אנחנו צריכים לחכות עד שאתן מסיימות להתאפר? שעתיים זה מוגזם! ת'אמת, כשהייתי צעיר באמת עבדתי במשלוחים של ירקות (בהן צדק!) היו אלה השעתיים הקסומות בחיי
, לאחריהן קניתי מתנה לאחת מבנות השכונה לרגל יום הולדתה. מיטב חסכונותיי נעלמו אל מאחורי דלפק אפל בתמורה למתנה הזו. מיותר לציין שהיא פשוט גיכחה קלות ונעלמה. מאז לא ראיתי אותה יותר. מוסר השכל? ירקות זה באמת לא בשבילי. אוצר מילים? את באה לשוחח איתי על אוצר מילים? אם אני לא טועה, כבר שמעתי פעם פעמיים את המשפט "אחותי מה המצב" , ולא היה זה גבר שאמר זאת. אני בידקי את זה וחזרי אליי עם תשובות מפורטות ומדוייקות. נמשיך (לקחתי אויר) אנחנו תמיד מסריחים מזיעה? חצי שעה השמנמן עם החריץ עדיין מחליף את הגלגל באוטו , בגלל הפנצ'ר שאת גרמת לו. הוא ברוב טובו ראה את רגלך החשופה, עצר לעזור לך - וכעת את מתלוננת על ריחות הגוף שלו? מוסר השכל - בפעם הבאה שאתה מחליף גלגל למישהי, עשה זאת עם אטמי אוזניים כדי לא לשמוע את הקיטורים שלה. אני לא אתייחס כרגע לקטע של האמהות וכאלה. זה מצוי עמוק בהיסטוריה שלנו, ומתחיל מהעובדה הבסיסית שהשופט בן זונה. ככה זה, ועם זה צריך להתמודד. לגבי הזרמים (?) והאוננות - נו באמת . את מנופפת פה בחרב מולי, אבל שוכחת שלא חסרות בנות שמפליצות (וסליחה על ירידה לגובה כזה של שפה) באמצע סקס, ולאחר מכן תוהות איך הגבר שהיה עד ממש עכשיו עליהן, מוטל על הקיר חסר אונים עקב ההדף. מוסר השכל - יש לרפד את הקיר מול המיטה במקרה של סטוצים/אי הכרות מוקדמת עם בת הזוג. ולבכות בלילה? בטח - למה לא? אין כמו לשבת עם כוס שוקו חם, סרט טוב ורומנטי ולהזיל דמעה. העיקר שתהיו מרוצות בזכות ה"גבר הרגיש" ו"החבר הרומנטי" שלי. ולסיום - הכל בהומור כמובן
בברכה, זיו.

Bennytt4

New member
חחחח ../images/Emo45.gif

לי לא היה כח לענות על כל כך הרבה תלונות.... קבל ח"ח.

מרב.

New member
אלה...

תשמרי את ההודעה הזו כי בעוד 10-12 שנה תמצאי את עצמך נשואה באושר לאחד שמשתייך ל"סוג" הזה

יוסי 450

New member
נראה לי שיש לך שריטה עמוקה במוח

אז ככה אחד אחד מלי לוי??!! שתקפוץ לי היא לא מגיעה לכרסוליים של אישתי נכון שהיא יפה יותר ממנה מודה, אבל זה לא עטשה אותה יותר טובה יש גם הרבה בחורות שמתות על tdi וכו... אני אהבתי אופנועים זהו ניגמר לי פעמיים קפה ועוגה + סרט לא צריך יותר מזה לפגישה ראשונה וזה מספיק מכובד אגב אני מסיים קללה בסאמק לא במה שאמרת מה לעשות נולדנו מעט שעירים, מי שלא מתקלח בעיה שלו אבל תסבירי לי למה יש נשים מסריחות?? לא כולן אבל יש, מעט שומן זה בריא לא צמיגים של משאית אבל בטן קטנטנה זה נחמד, הייתי מזמין אותך לארוחה אצלי בבית יחד עם אישתי להתרשמות, ולא למדתי טבחות, זרמים אחרי אוננות??!! לא יודע מה זה בקיצור לא יודע מה נחת עלייך כנראה שאת במצב נואש שהתחלת להאשים את הגברים אולי יש לך בעיה חמורה בקופסא שלך תיבדקי אם אין לך וירוסים ודחווף !!!!!!!

יוסי 450

New member
אני באמת טיפש את רק בת 18

וחשבתי שאת מגיעה לגיל ה40 שעברת כבר כברת דרך בין גברים אהבות ואכזבות, מה שאת צריכה באמת זה גבר נגיד מעל גיל 25 26 הם שפויים יותר ולא ילדודס לפני גיוס

יש "ילדים" בני 26 ויש גברים בני 18

בגרות באה עם הנסיון.. לא עם הגיל (לא תמיד הם תואמים) (חייב לאמר את זה בתור בןאדם בן 18 שלא מוצא שום חלק ממנו בהודעה המגוכחת למעלה)

WinterDay

New member
קודם כל

התלונה שלך היא בדיוק נגד דבר אחד - ערסים, לא גברים

Ella175

New member
ראיתי גם לא מעט בנים שמתנהגים ככה

שהם לא ערסים. ולהוא שמעליך...זה באמת בצחוק תירגע גבר :)

sushi123

New member
אני אמורה להיות בצד שלך... אבל!

אני מאוד אוהבת כדורגל, אולי כדאי לך ללכת פעם למשחק (רצוי בטדי) ולראות במו עיניך מה הכיף בזה. הגבר שלי לא מסריח וגם יש לו אחלה בגדים, כנראה את נתקלת רק בכאלה במסריחים ומרושלים
אני מכירה גם הרבה נשים שאוהבות אופנועים וכאלה. האמת שעשיתי פעם סיבוב על טוסטוס. מדהים! לגבי בישול, השפים המפורסמים ביותר הם דווקא גברים, וגם רוב תוכניות הבישול מופיעים שפים גברים כשהנשים עומדות מסביבם וטועמות (עלק) לגבי הומואים ולערב הורים - אף פעם לא קיללת?!?!?!? ומשפט סיכום אין מלחמה בין המינים!

gulbin

New member
רק בהקשר של הכדורגל:

למה הבנות לא באות למשחקיי כדורגל? ולמה אלה שכן באות באת רק כדיי לראות ג'ובאני רוסו עם חוטיני???

yofi tofi

New member
עכשיו עיצבנת אותי ../images/Emo123.gif

מה הקטע הזה לשייך את עניין הכדורגל יותר מייד לגברים?!?! אז נכון,אתם יותר הולכים למשחקים,יותר צופים בזה,ויותר משחקים בזה אבל קיימות גם בנות כאלה,גם אם הן מיעוט שמשוגעות על כדורגל הולכות למשחקים ואם לא אז יושבות בבית וצופות או כאלה שמשחקות כדורגל,גם באופן מקצועי ויש ליגת נשים ודיי,אבל דיי עם נושא "גובאני רוסו והחוטיני"-עבר ונגמר!!!(ובסוף בכלל לא בוצע.. )

gulbin

New member
חח העליתי תנושא של רוסו רק מכיוון ש

המשחק האחרון שהייתי בו היתה עונה אחריי עונת האליפות של הפועל חיפה (כן כן אני אהד תקבוצה הזאת כבר 9 שנים) שכל מיניי בנות האו "לעודד" את הקבוצה רק כדיי בתכלס לראות עם רוסו ירוץ עם חוטיני או לא.. הקיצר, *עבר ונגמר* נכון,אבל מאז אני כבר לא מתעניין בכדורגל כמעט.. אז אני עוד חיי בתקופה ההיא..

redlight driver

New member
וואי וואי וואי!!!!

אלה עם כל הכבוד אני מסכים איתך חלקית, יש גברים כאלה שמתנהגים כמו שאמרת. אבל בחייאת דינאק, לא כל הבנים ככה!! הייתה פה בכללה מטורפת כאילו בנים זה תופעה, אנוש שלא שם דאורדורנט, מתעקש לשלם בדייט ראשון. אני אומר למה לעצור פה? אולי נגיש פיילוט לתוכנית בנשיונל ג'יאוגרפיק/ ערוץ דיסקברי על זן שונה של בני אנוש "הגבר האנושי", אפשר להגיש צילומים של ההתנהגות האופיינית של הגבר בלילה, בבוקר, בצהריים ובכל היממה, איך הוא מתנהג, מצחצח שיניים,מתקלח והכל. אולי נעשה מזה כסף
טוב אני ייצא מהתקפת הציניות שתקפה אותי, בקיצור מה שבאתי להגיד זה שיש המון ואפילו רוב הבנים הם בסדר גמור, היגיינים,מנומסים וחיים טוב. אבל בכל זאת יש מיעוט לא מבוטל של בני אנוש זכרים אשר חיים בתת-רמה, אשר לא ניתן להיפטר מהם או לשנות אותם כנראה. מה עושים? לא יוצאים איתם

למעלה