הדבר הזה באמת אמיתי?

• פותח הנושא MERD!
  • פורסם בתאריך

MERD!

New member
הדבר הזה באמת אמיתי?

למרות שמבחינה מסויימת פעם קרה לי שחלמתי חלום שהיה משהו כמו יומיים בחלום, ושהתעוררתי האמנתי שזה באמת קרה למשהו כמו 3 ימים עד שבהסעה לבית ספר בבוקר הבנתי פתאום שזה היה חלום לפי פרט קטן שראיתי שאני ממש לא זוכר מה הוא היה עכשיו גם את החלום וגם את הפרט שכחתי.. אבל זה היה כיף

Variety

New member
הסבר מהו חלום צלול.

שלום, חלום צלול הוא לא חלום ארוך. חלום צלול, הוא חלום בו אתה מודע לכך שאתה חולם במהלך החלום. וגלל שאתה יודע שאתה חולם, אתה יכול לשלוט בחלום ולעשות כל מה שאתה רוצה, מלצאת להרפתקאות שאתה ממציא, לעוף, ליצור אנשים, נופים, חפצים ועוד... על ``איך לחלום חלום צלול`` אפשר ללמוד באתר של אלון ברמן, שהוספתי קישור בסוף ההודעה. חלומות פז, Variety

MERD!

New member
אני יודע.. קראתי את החלום

אבל אני שואל אם זה יכול להיות מצב דומה.. שלתקופה מסויימת של כמה ימים אתה בטוח שמשהו שקרה בחלום באמת קרה אז טכנית בשליטה מוחלטת אני יכול לעשות הכל? יפה... עכשיו נזכרתי איך גיליתי שזה חלום שחשבתי על כל היומיים האלה היו לי כמה שעות חסרות שלא הבנתי איך הגעתי מראש למצב הזה כל שאר החלום היה הגיוני

MERD!

New member
אופס...

כל הדיבורים על חלומות.. קראתי את האתר..

Variety

New member
חלומות ארוכים...

היי, יכול להיות מצב דומה. ההרגשה שחלמת יומיים בגלל אפקט קפיצה. כמו שיש בסרטים ``כעבור יומיים...`` ואז פתאום אתה בזמן שונה. גם בחלומות יש את זה, וזה הרגשה מוזרה. קראתי שאפשר בחלום צלול להאריך אותו לכמה זמן שרוצים בלי קפיצות, אבל זו רק הרגשה שלך, רק אתה חושב שאתה חולם ימים, חודשים או שנים, וזה בלי קפיצות של זמן. ניסיתי את זה, זה עזר לי לייצב את החלום אבל העירו אותי בדיוק אז לא הצליח. בעקרון זה קל מאוד ליישם, הנה השיטה: כשאתה בחלום צלול, תגיד בקול רם ``הקפא זמן אמיתי`` ואז אתה יכול להשאר כמה זמן שבא לך. זה נשמע פשוט מאוד, אני צריך שוב לנסות את זה. אני אדווח תוצאות כשאצליח. כרגע אין לי חלומות צלולים בגלל חוסר שינה בגלל מבחנים בבית ספר אבל עוד מעט אני אחזור לחלום חלומות צלולים ואנסה כל מיני דברים כאלה. בבקשה, אם אתה מצליח, תשלח הודעה. מקווה שעניתי, Variety

Panther

New member
להקפיא זמן אמיתי?

שווה לנסות, נשמע מעניין. אבל קודם אני צריך שיהיה לי חלום צלול....

יש עוד שיטה דומה

פוקדים ``כל דקה היא מעכשיו שעה שלמה !!`` טוב זה על אותו עיקרון ... ביי ביי אלון

למעלה