הדמית פנים דירה ביפו.

Gazibo

New member
הערות קטנות

ההדמיה עצמה נראית אחלה. לדעתי מה שמתרחש בצד שמאל עם הספוטים קצת לא ברור. אם תשווה את מיקום ה web של האור שנופל מהספוטים על התמונה האדומה, אז הספוטים במטבח מתנהגים בצורה אחרת לגמרי. גם מבחינת הכמות. יחד עם ההשתקפות של הארונות הם נראים גם שרופים ומאולצים. כשזה נמצא בקדמת הפריים זה גוזל את תשומת הלב. משהו קצת לא ברור גם קורה בחלק העליון של הנישה ליד המקרר. נראה כאילו צריך להסיר את ה visible to relflection של האורות שהנחת שם. כי הגיאומטריה הולכת לאיבוד. יש איזה פס SPECULAR לא ברור על הכיסא, לקערה על השידה מצד ימין יש צל מוזר, והייתי גם מוותר על העיתון, שסתם לא נראה טוב. מסכים גם ההערה להדמיה של הזווית הנוספת, שיש הבדל בתאורה בחוץ לתאורה הפנימית, ונראה לי גם שהתפוחים הם בשפה חומרית אחרת משאר ההדמיה. שוב, מה שנקרא, דעתי... :) אחלה הדמיה

3Dlunatic

New member
קצת חשוך לדעתי

אנשים אוהבים דירות מוארות וזה גם לא נראה כמו הדמייה של לילה אני הייתי מכניס הרבה יותר אור מהחלון וממאחורי המצלמה. האור מגופי התאורה רק ליצירת גיוון בצללים וכדי להראות שיש שם תאורה אבל לא כמקורות אור עיקריים.

3Dlunatic

New member
האור מבחוץ -

שיהיה area light שמוצב בחלון ולא רק spot. צריך לראות על התקרה שנכנס אור מבחוץ, ולא רק אור ישיר על הרצפה.

למעלה