ההופעה אתמול בבנקס

A m 0 s

New member
ההופעה אתמול בבנקס../images/Emo99.gif../images/Emo14.gif

כבר אמרתי שאלוהים היא אישה וקוראים לה דנה ברגר?!
טוב נתחיל מכך שההופעה התחילה רק בעשרה לאחת עשרה (ואני הגעתי ב9
) - עד שעה 10 המקום היה כמעט ריק מאנשים, וגם בהופעה עצמה המקום לא היה מפוצץ, אבל היה ממש אינטימי ומהנה!! **אם לא היה יושב מאחורי איזה אחד קרציה שלא הפסיק לצרוח ולזייף ולהרוס את השירים אני יודע שהייתי נהנה יותר - אבל היה כ"כ מצוין. דנה שרה שלושה שירים חדשים (שכבר מכירים אותם) ואת בומביי ובוכה לך שהיא כבר לא שרה שנים ואת יום יום שהיא רצתה לדלג עליו אבל בסוף מזל שהיא שרה אותו - היה כ"כ קסום.... ודנה אוי דנה כמה שהיא יפה!! פלייליסט: (לא בדיוק לפי הסדר) תוך כדי תנועה - דנה לא ניגנה בו לקחה את זה למקום כ"כ אינטימי ומרגש אהבה - אני מת על העיבוד הזה מת על השיר הזה מת על דנה!! דלתות נפתחות - יאאאאאאאאאא איזה שיר כ"כ מרגש מילים כ"כ יפות של צרויה להב מדהים.. מחכה לו - ביצוע מ-צו-ין!!!! לומדת לעוף - אחד השירים הכי כיפיים בהופעות!! יום יום - איזה שיר יפה, איזה מילים.. איזו דנה
בוכה לך - יש לי רק להגיד: "דנה תעשי לי ילד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" חמימות חולפת - החשמלית יושבת עליה כ"כ טוב, היא חוזרת לנעורים היא הופכת שם רשמית למלכה
יש בזה טעם - היא יודעת שיש בזה טעם... ולא היא לא טועה!! עד הקצה - אני שומע את השיר הזה ובא לי לקפוץ לאיזה תהום מרוב אושר!! זה שאני לא יכולה לכתוב שיר אהבה - לחן מקסים למילים של מאיר גולדברג, מעל שנה וחצי היא לא שרה אותו, כ"כ כיף לשמוע את השיר המדהים הזה שוב... מדהים!! מלך - אהההההההההההההההההההההההההההההה אני מת!! אני מיום ליום אוהב את השיר הזה יותר!! בא והולך - איזה ביצוע... איזה.. איזה.. אין מילים!! בומביי - טוב, פה אני רוצה למות ולקום שוב ורק בשביל לשמוע את זה שוב ים של זמן הוא לא היה בהופעות - שיר כ"כ חזק כ"כ איכותי מ-ה-מ-םםםםםם!! דנה שכחה כמה בתים (לצערי הרב מאוד) ובגלל זה השיר קצת התקצר!! ללא ספק אחד הביצועים הכי טובים של הערב!! ----------------------------------- על ברכיי - רק היא יכולה לכתוב שיר כזה מצוין על איזה בן זונה
שקט - איזה שיר... איזה עצוב, זה נגמר....
***ללא ספק ההופעה הכי טובה שהייתי בה בחיי

BurningUp10

New member
נשמע מגניב...

נשמע שהיה ממש טוב ועוד את בומביי שאני כל כך אוהב! חבל שהייתי חולה

¥otamsh

New member
מה? הייתה הופעה?!

אני כל יום כל יום מחפש הופעות שלה ולא מוצא. :( יש הופעה בקרוב?

A m 0 s

New member
אין הופעה שלה לבד בזמן הקרוב - אבל,

ב13 לנובמבר היא מופיעה עם ירמי בזאפה הרצליה. **תבוא לבקר כאן יותר ובטוח תמצא.

A m 0 s

New member
לי לא הייתה שם בכלל בעיה - כי כבר דיברתי איתם

בטלפון ואמרתי להם שאבא שלי בא איתי, אבל יש שם אנשים ממש נחמדים - אני חושב שאם תדברי איתם בטלפון שבוע מראש לא יעשו לך בכלל בעיות...

למעלה