ההופעה אתמול בזאפה

hila3000

New member
ההופעה אתמול בזאפה../images/Emo124.gif

למרות המזג אויר נוראי, הלכנו להופעה.. כמו מסכנים כולם עמדו בחוץ מתחת לשמשיות שהגנו עלינו מהגשם, כי ההופעה התחילה באיחור של 20 דקות, משהו כזה.. ההופעה התחילה עם "נפילות קטנות"... ואחריה "אל תלכי", "קרח".. בשיר החמישי או השישי הצטרפה אפרת, שרה את "תמיד כדאתה בא", "קרב אגרוף", "מלאכים"... הייתה חמודה ממש. דנה עדיני גם הייתה ממש חמודה.. רקדה על הבמה, וניסתה לרקוד כזה עם רוני אלטר, אבל רוני לא ממש שיתפה פעולה חח.. לקראת ההדרן הייתה להם תקלה במחשב, אז לקח להם זמן עד שתיקנו אותה.. בינתיים כדי לשעשע את הקהל, הם סתם ניגנו כזה ואפרת ודנה אילתרו במקום קולות כאלה שהן שרו עם המוזיקה (השפעה מהבנות נחמה?
).. בסוף תיקנו את התקלה והם שרו את "בלי לומר מילה".. לפי הפלייליסט הם היו אמורים לשיר גם את "אין לי מקום" (שוב) אבל הם לא שרו.. לא יודעת למה.. וזהו.. היה סבבה.. אחרי זה היה אפשר להיכנס לחדר אמנים ולדבר איתם קצת, אז דיברנו.. הצטלמנו..חתמול לי על הדיסקים.. היה נחמד ביותר.
ודנה מקסימה. ואפרת חמודה. ועופר מצחיק.
פלייליסט ותמונות - בהמשך

mekl

New member
מתי לקריה?! מתי????

אני הולכת לדבר עם ההוא מהאלפנט, ואם הוא לא מסכים להביא אותם, אני מפרקת אותו...
אבל אני שמחה בשבילך שהלכת נשמע שנהנית!

hila3000

New member
תודה ../images/Emo9.gif

בדיוק מסדרת את התמונות...מקטינה גודל, וכאלה.

hila3000

New member
הפלייליסט

בכוונה השארתי את התמונה ככה, ולא סובבתי אותה.. שתראו שצילמתי את הפלייליס המודבק לרצפת הבמה.. ואחרי זה גנבו לי אותו לפני שהספקתי לקחת..
גנבו אותו לברק לפני תחילת ההדרן!!
למתקשים לקרוא הפוך
: נפילות קטנות אל תלכי קרח לא אומרת כלום החלל החיצון חזירים כתמים בשמש *(אפרת עולה לבמה)* הסליל לראות את האור תמיד כשאתה בא קרב איגרוף מלאכים *(אפרת יורדת מהבמה, ודנה ורוני חוזרות
)* אין לי מקום 1-2-3 חוזר אליי לישון בלי לחלום *הדרן עם אפרת* בלי לומר מילה והיה אמור להיות גם אין לי מקום, אבל הם לא שרו אותו.

hila3000

New member
שכחתי להגיד..

רציתי ממש שהם ישירו את "בודדים". אז אחרי ההופעה הלכתי לדנה ושאלתי אותה למה הם לא שרו את "בודדים".. והיא אמרה שהם לא שרו בגלל שלא הספיקו לעשות עליו חזרה.. אז אחר כך הלכתי לעופר, והשיחה איתו הלכה ככה: אני: דנה אמרה שלא עשיתם את "בודדים" כי לא הספקתם לעשות חזרה. עופר: נכון. אני: אז תעשו. עופר: (צחק) סבבה

hila3000

New member
דנה

יש עוד הרבה תמונות שלה.. אבל חסכתי מכם.. כי הן לא יצאו משהו בכלל.. ככה זה כשיש מצלמה חדשה ועוד לא יודעים לתפעל אותה בתנאי תאורה שכאלה

למעלה