ההופעה אתמול

paper pieces

New member
ההופעה אתמול ../images/Emo99.gif

זו הייתה הפעם הראשונה שלי בלבונטין, אני וחברתי הגענו מוקדם והתמקמנו בשולחן בפאב שלמעלה. אגב, בשולחן שלידנו ישב בעז
, צחקנו לעצמנו שככה נדע מתי ההופעה תתחיל... הייתה לפני כן הופעה של רם אוריון, אז כנראה שהיו צריכים קצת זמן לארגן את הכלים והכל.... בערך ב23:00 פתחו את הכניסה לקומה התחתונה ולאחר חצי שעה נוספת כשהמקום פחות או יותר התמלא הגיעה הלהקה
בגדול מאוד נהננו
בעז היה מקסים כרגיל, ותמיד משעשע לראות אותו חושב על מה לומר כשאיתמר מכוון את הגיטרה
הוא פתח עם "אישה בבית", שיר שקט ומקסים שאהבתי עוד מההופעה הקודמת, המשיך עם "לא אוהב אף אחד" והודה לבל וסבסטיאן שכתבו שיר כ"כ יפה, אח"כ היו שירים שהכרתי מההופעה הקודמת: "נה נה נה", "פריז בחורף", "נהר ירוק", "הפועל" ו-"כל השבוע". לפני ההדרן הוא אמר: "אנחנו ממש קרובים לסוף אז תחזיקו מעמד
, שדיי היי רלוונטי אלינו כי חברה שלי הייתה ממש עייפה.... להדרן הוא חזר עם "חביתה" (העדפתי את השם חביתן
) ועם תנופה (לפני שהוא התחיל לנגן את תנופה, הוא שאל בחיוך: יש איזשהו שיר שאתם רוצים שאני אנגן, יש בקשות מיוחדות? וכלמיני בנות התחילו לצעוק שמות של שירים, אז הוא חייך ואמר שלא חשב שמישהו באמת יענה ואז התחיל עם תנופה
) בין לבין השירים הוא אמר שהם לפני אלבום בכורה וזכה למחיאות כפיים מהקהל ואמר שהוא רוצה להודות לאדם מאוד יקר - רפי פרסקי ואז הוא שר קאבר לשיר שלו " דוניה ", שהיה מאוד יפה, מעניין אגב איך זה נשמע בגירסה המקורית.... בקיצור, מאוד נהננתי ושמחתי שבאתי, הבעיה היחידה שהייתה והאמת שקצת הפריעה לי הייתה שהלקה ניגנה ממש חזק והייתה הרגשה שהסאונד לא כ"כ מכוון ובהרבה מהשירים הרגשתי שהקול של בעז נבלע בין התופים.... האמת שעכשיו, אחרי שהייתי בהופעה אקוסטית ובהופעה עם להקה אני יכולה לקבוע ש- הופעה אקוסטית זה ה-דבר !!!
מסתבר שאני יותר טיפוס של הופעות שקטות ואינטימיות ומעניין אותי מה יהיה האופי של הדיסק שלו - יותר רוקיסטי או יותר אקוסטי..... טוב, נחכה ונראה
ו... פלייליסט: 1 - אישה בבית 2 - לא אוהב אף אחד 3 - נה נה נה נה נה 4 - למי אכפת 5 - פריז בחורף 6 - קאבר - דוניה 7 - מוכרח להסתלק 8 - נהר ירוק 9 - הפועל 10 - כל השבוע 11 - הקליטה 12 - חביתה 13 - תנופה

תודה ../images/Emo13.gif

את הביצוע המקורי לדוניה אגב יש באלבום "מפתח הלב" של פרסקי, השיר השני אם זה באמת מעניין אותך
ולגבי האקוסטי/ רוקיסטי, אני מניחה שבתחום ההופעות זה תלוי גם במקום ובאקוסטיקה שלו.. כנראה שלבונטין לא משהו בתחום הזה כי לדוגמא בתמונע המופע להקה נשמע מצויין ולא הורגשו בעיות סאונד או משהו.. בקיצור, אל תקפצי למסקנות, צריך לחקור עוד מקומות כדי להגיע למסקנה הסופית שזה לא משנה אם זה אקוסטי או רגיל כל עוד בעז נמצא על הבמה
לא סתם, אבל באמת נראה לי שיש המון מצב שזו בעיה של המקום ולא של הלהקה כי הלהקה נשמעת מצויין כשיש לה את התנאים לעשות את זה, לפחות מהניסיון הדל שלי..

../images/Emo6.gif

מאז הפייסבוק שכחתי מקיומו של המייספייס
לא חשבתי על האופציה הזו
זה אכן יותר פשוט..

אני כבר לא מתרגשת ממך, סורי ../images/Emo6.gif

זה בדיוק הנאום שנתת לי על המייספייס, את פשוט מהשמרנים שעושים הכל שנה אחרי כולם, יש לנו סבלנות

../images/Emo6.gif

את כבר לא זוכרת כמה זמן לקח לך להגיד לי שמתישהו תעשי, הא? את זוכרת מה שאת רוצה אבל זה לקח לא מעט זמן
יום יבוא ותגיעי גם לפייסבוק, סביר להניח שגם זה יקרה דקה לפני שימאס לי ממנו רשמית

paper pieces

New member
יאא תודה ../images/Emo13.gif

נכנסתי עכשיו לשמוע....! ואולי שפטתי מהר מידיי, אני צריכה להיות בעוד כמה הופעות ואז להחליט

GalitLondon

New member
אני פשוט..

לא מאמינה שלא הייתי גם אתמול... אני הולכת לכל-כך הרבה הופעות ודווקא לכאלה שאני ממש מצפה להם.. פשוט לא הולך..פתאום נופל איזה משהו. די אין, הופעות הבאות אני שם! חוץ מזה- תודה על העידכון, היה טוב אה?
שמחה שניהנת. נ.ב- כדי לפצות את עצמי קצת קניתי את האלבום החדש של גבע אלון.. מקסים, בול מה שהייתי צריכה. אה וגם של בן ארצי, מדליק לאללה. מחכה לשל בעז.. יום טוב

אני לצערי יכולה להזדהות

איתך בעניין ההופעות
שלוש שנים בערך חלמתי על הופעה של בעז עד שזה באמת קרה
(טוב, לא באמת 3 שנים, הוא לא הופיע הרבה בשנים האלו אבל כשהוא כבר הופיע בבימה קלאב אחת לחצי שנה בערך ידעתי על זה ולא יכולתי ללכת.. וגם כשהוא כבר הופיע לקח לי עוד לא מעט זמן..
) ועכשיו הקללה הזו עברה לאמן אחר
אבל יהיה טוב.. כל עוד לאף אחד אין תוכניות של להפסיק להופיע יש לנו תקווה
לגבי the wall of sound הוא אכן מעולה! לא הייתי מעולם בהופעה אקוסטית של גבע (שהבנתי שזה הסיבוב הנוכחי) אבל הייתי במופע להקה ואני ממליצה בחום! הבחור ללא ספק יודע להופיע, אז תוסיפי גם את זה לרשימה, ממש שווה
לגבי בן ארצי אני אסתפק באין תגובה
ולגבי בעז? אני מניחה שכולנו בציפייה
אבל זה כבר ממש אוטוטו אז אפשר להתחיל להתכונן רשמית..

GalitLondon

New member
אוו..

אז את באמת חיכית הרבה.. "קללה" אהבתי את הניסוח.. זה משהו כזה לגמריי
מוזר. וגבע- אני לא יכולה להפסיק לשמוע אותו.. אני באמת אתפוס איזה הופעה..ובמיוחד האקוסטית!

אם רק היית יודעת עד כמה

המונח קללה אכן מתאים במקרה הזה
עד היום אני נלחמת במרפי בשיטתיות כדי ללכת לראות את הילד
מרוב שזה עצוב זה כבר נהיה מצחיק..

הגענו להודעות המומלצות ../images/Emo47.gif

דנה, ואת דאגת שאת לא יודעת לסקר..
אני אוהבת שמקדמים לי את הפורום בהפתעה

למעלה