ההופעת השקה בבארבי - השלמה

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
ההופעת השקה בבארבי - השלמה ../images/Emo6.gif

אני יודע שלקח לי הרבה זמן. אבל הבטחתי אז אני מקיים. אז הגעתי נרגש במיוחד להופעה של בטי. הופעת השקה של האלבום החדש. אחרי הרבה מאוד זמן (3 וחצי שנים בערך..) סוף סוף בטי מרימה מופע מלא עם נגנים כמו אז בימים הטובים בתמונע. אבל הפעם בבארבי. פיתחתי חיבה מסויימת למקום הזה בזמן האחרון. ב-2004-2005 רוב ההופעות שהייתי הולך היו בתמונע. דודו טסה שאני מת עליו, בטי, קרן אבראשי... הייתי שורץ במקום הזה די הרבה
ואיכשהו יצא שהאמנים שאני אוהב "גדלו" ועברו להופיע במקומות יותר גדולים - דודו עבר לזאפה, מועדון התיאטרון וכאלה.. ואז ב-2006 הדורבנים חזרו וכל ההופעות שלהם היו בבארבי.. וגם דבק וכו'. אז שמחתי שגם בטי "גדלה" ועברה לבארבי "
אז באמת אחרי המון זמן והמון הופעות אקוסטיות בקפה ביאליק עם הרבה חוויות (כמובן כל החשיפות של השירים החדשים, הגשם שירד מהתקרה וכמובן הופעה ספציפית אחת שתמיד תיזכר אצלי - כשבטי אירחה אותי ב-13.2.08 ובעצם הראשונה שנתנה לי לחשוף שיר מקורי שלי). אני מקווה שאני אצליח להיזכר בערך בכל מה שהלך בהופעה כי בכל זאת עברו איזה חודשיים לא? אז ההופעה התחילה בקטע קצר מהרמיקס של "רעל" ובטי עלתה לבמה מיד אחריו ולמרבה ההפתעה (ציפיתי שאולי תפתח עם "רעל" או עם שיר מהאלבום החדש) היא פתחה עם "נסה אותי". איזה דה-ז'ה-וו... בדיוק כמו פעם בהופעות הזכורות כל כך מהתמונע
אחרי זה היא המשיכה עם כל השירים המוכרים מפעם וכמובן שילבה את השירים החדשים שפעם ראשונה ששומעים אותם בעיבוד מלא לייב ולא בדיסק. "מר לי", "סיבות אישיות" - בעיבוד הטיפה משופר כמו בסיבוב של "נסה אותי", "נדנדה", "מניפולציה" שהיה פשוט מצמרר כהרגלו!, "מלכת הפופ".. מהאלבום החדש היו דווקא די הרבה שירים. חשבתי שיהיו פחות. היה את "התמונה הגדולה" שהיה ממש טוב. זה ממש שיר הופעות אולטימטיבי! כיף לשמוע אותו! "מקום חדש" שהביא משב רוח אופטימי וכיפי להופעה "האחרון שיגיד" שהיה מקסים בפינת ה"בטי מנגנת לבד על הקלידים ושרה" הצטמררתי ונשביתי כמבן מ"בין המילים" ו"יום הולדת". ב"בין המילים" היא שילבה גם את הספרדית בסוף שהיה ממש מעולה.. הספרדית הזאת זה פשוט מדהים! כמובן הגרסה המעודכנת של "פרפרים" כמו בסיבוב של נסה אותי. כשזה התחיל לקח לי הרבה זמן להבין שזה "פרפרים". מרוב שלא שמעתי את זה כל כך הרבה זמן כבר שכחתי איך זה נשמע. בטי את חייבת להקליט את הגרסה המחודשת הזאת ולהוציא אותה כבונוס איפשהו! - זה לא פעם ראשונה שאני אומר את זה. וכמובן שאי אפשר בלי הגרסה של בטי ל"עד שתבין אותי". אני לא זוכר מה היה השיר האחרון אבל פתאום בטי יורדת מהבמה כשאני לא מבין איך זה שהיא לא עשתה את רק רוח, האמת שלנו, רעל... ולא חשבתי שהיא תעשה 3 שירים בהדרן... והיא באמת לא עשתה. כי היא עשתה 4!!!
אז בטי עולה לבמה להדרן ומזמינה מישהו מהקהל שינגן על הקלידים והיא ביצעה את "אהובי וכוחי"!!!!!! אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
זה היה פשוט מושלם!!!! נמסתי מהתרגשות. זה היה ביצוע כל כך מרגש, כל כך עוצמתי ומקסים. ממש הפתעת הערב. אני ממש רציתי שהיא תבצע אותו אבל לא חשבתי שהיא באמת תעשה אותו. בסוף היא עשתה אותו ושמחתי נורא! ואחרי זה היה את "רק רוח", "האמת שלנו" גם עם שילוב הספרדית ובטי התחילה לרקד לה ולענטז והייתה ממש חמודה ונתנה ביצוע מעולה לשיר הזה שגם הוא בין האהובים עליי. וכמובן סיימה עם "רעל" שהקפיץ את כולם לאוויר!!! לסיכום- הייתה הופעה מעולה! לא היו לי שירים חסרים. הפלייליסט היה מעולה. נציגות מכובדת לאלבום החדש עם השירים הנכונים וגם השירים המוכרים והטובים משני האלבומים הקודמים. בטי הייתה מעולה ומקסימה. אני מקווה שאהובי וכוחי יישאר בפלייליסט גם בהופעות הבאות וכן ירבו כאלה!!! העליתי סרטונים מההופעה ליוטיוב. תיכף אפרסם את הקישורים וגם אעלה את התמונות מההופעה.

RTur

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

RTur

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

RTur

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

RTur

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

RTur

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

למעלה