ההפסד של אנה

ההפסד של אנה

עכשיו כולם יגידו שאנה לא מספיק טובה במעמדים גדולים והיא לא תצילח כמו שכולם ציפו. אני אומר אחרת. זה לא נורא מדי פעם להפסיד. כואב שזה קורה בסיבוב ראשון של אליפות כה חשובה אבל אין מה לעשות ומדי פעם מפסידים. סה"כ יש לאנה טניס נהדר ועם הזמן ( אני מאמין שעד סיום השנה) היא תדע לטפס בדירוג העולמי אני מאמין שהיא תגיע ל-30 הראשונים בעולם עד סוף השנה הימור שלי אדר מורג

אלון222

New member
כל הכבוד על הפירגון

יופי של פירגון.אני מאוד התאכזבתי הייתי בטוח שהיא עוברת אותה ונלחמת מול מאורסמו.אבל עכשיו קראתי שסבורטניק היא מדורגת 9 בזוגות ומיד הבנתי.גם מהסטטיסטיקה של המשחק.סבורטניק כל הזמן עולה לרשת כמו כל שחקנית זוגות טובה.נגד כאילו אין לאנה סיכוי.היא צריכה שחקניות שיגררו אחריה למשחק קו אחורי שבו היא גדולה,סבלנית וכמעט לא עושה טעויות.אני מקווה שבזכות הדרוג ה-55 היא תכנס לטורנירים רבים ומאחר והשנה אין לה כמעט נקודות להפסיד היא תגיע השנה שוב לסביבות המקום ה-40

רפי2002

New member
דעתי בעניין אנה....

כל הכבוד לה על הנצחונות ב2 הטורנירים האחרונים.... אבל....לא הגיע זמן שישראלים יככבו גם קצת בטורניר גראנד סלאם ולא רק בטורנירי הכנה....? לדעתי זאת אכזבה אדירה...בעיקר בגלל ההכנה המצויינת שלה, אבל לפי מה שהבנתי, היריבה שלה הייתה פחות טובה ממנה....מסבר שהפרשנים טעו....חבל...

למעלה