ההתמכרות שלי

איילת1974

New member
ההתמכרות שלי

לפני מספר ימים כתבתי איך אפשר להגמל משוקולד ואמרו לי כאן שלהגמל משוקולד זה כמו להגמל מחמצן. כמו כן ביקשו ממני לספר כיצד באה לידי ביטוי ההתמכרות שלי, אז בבקשה. קודם כל אני אתחיל עם זה שהיום מצבי הוא הרבה יותר טוב, כי לי היתה התמכרות קשה באמת, התמכרות בדרגה של סמים או אלכוהול. משחר נעוריי אהבתי את החטא החום שחור המתוק הזה. הוא נמס בפה במתיקות קוסמית ותמיד משאיר טעם של עוד. תמיד שהיה לי רע או עצוב, השוקולד היה מפלט שנותן טען טוב לחיים. בגיל הנעורים התחלתי להתמכר באמת, שזה אומר לאכול 300 גרם שוקולד ליום (כ3 חפיסות גדולות). תתארו לכם לאכול 3 חפיסות שוקוד כל יום, כל יום. כשהיה לי רשיון, מצאתי את עצמילפעמים נוסעת ב- 1 בלילה לקניון רמ"ג, כי שם יש סופר שפתוח 24 שעות ביממה. אני בטוחה שאתם יועים לנחש מה קניתי. הגם אניןום אני לא יכולה לסיים ארוחה בלי שוקולד, ואני רוצה להפסיק לאכול שוקולד, כי אני רוצה לרזות והשניים שלי על הפנים. האם למישהו יש פתרון?

Rim9

New member
מקווה שיעזור

שלום איילת, כמכורה קשה לשוקולד (בעבר) שמאד אוהבת את החום החום הזה גם היום אני יכולה לומר לך רק איך אני מתמודדת עם זה. לפני כ- 5 שנים ניסיתי להפסיק לאכול שוקולד לגמרי והמחיר היה כבד מאד - אמנם הצלחתי לא לגעת בשוקולד בכלל למשך כחודש אבל הייתי עצובה כל הזמן ונורא התגעגעתי. אח"כ חזרתי לאכול שוקולד בכמויות שהייתי אוכלת קודם, כך שזה לא עזר בכלל! היתה תקופה שעשיתי דיאטה ואז הרשיתי לעצמי לאכול שוקולד רק בסופי שבוע. כל השבוע היה לי למה לצפות! אז ככה: 1. לא לקנות שוקולד בכלל! 2. לאכול אך ורק שוקולד מאיכות מעולה (יקר יותר, טעים יותר, זמין פחות). 3. אם את חייבת חייבת שוקולד - לכי לאכול אותו במסעדה. אני לא קונה שוקולד הביתה כמעט בכלל, כך שאין לי זמין בסטוק. כשאני מאד רוצה שוקולד אני הולכת לאכול במסעדה איזה סופלה טוב או עוגת מוס שוקולד בשכבות (במקרה שלי רצוי עם אגוזים... יאמי!). לפעמים חברים קונים לי שוקולד וכמובן שאני לא מתנגדת לאכול אתם. בנוסף אם אני מתארחת אצל חברים או באירוע ויש שם שוקולד - לא אמנע מעצמי. מצד שני באירועים כאלה לא נעים לאכול הרבה בבת אחת ואז הכמות נשארת סבירה בלאו הכי. אבל הפטנט שאין שוקולד זמין בבית ואני לא קונה בסופר, אלא רק בארוע בפני עצמו שיש לו התחלה, אמצע וסוף כמו ישיבה במסעדה, לפחות אצלי - עובד. זה גם מוריד בהוצאה החודשית!!! :) מקווה שעזרתי (לא הבטחתי שזה קל!), יעל

איילת 1974 ../images/Emo140.gif

אין לי שום הצעה או רעיון כיצד לעזור לך להיגמל כי אם היה לי הייתי מיישמת אותו על עצמי. אבל בכל זאת הגבתי למרות שאנחנו לא מכירות רציתי לשלוח לך
לעידוד בכל זאת יש לנו משהו משותף יום טוב

למעלה