הובלות, העברות, עמילויות ושאר ירקות

tami1111

New member
הובלות, העברות, עמילויות ושאר ירקות

אשמח לשמוע עצות, אזהרות, המלצות וכו', בכל הנוגע לשליחת מטען מהארץ לסידני

Gefen

New member
היי תמי שלום וברכה../images/Emo65.gif

אני מצרפת לך קישור להודעה של לירונילה בענין הזה (קראי גם את התגובה) ואם יש פה חברים עם נסיון נוסף, אני בטוחה שתקבלי מהם עוד עיצות.. שיהיה
גפן

stone monkey

New member
ירקות...

...לא יתנו לך להכניס לכאן. רשימות מלאות בלינקים למטה. מומלץ להצהיר על כל דבר חשוד: יש הבדל ניכר בין מישהו תמים שהצהיר (ואז לכל היותר יחרימו) לבין מישהו שלא הצהיר (ואז יתייחסו אליו כעבריין). הבירורקרטיה אולי איטית וכבדה, אבל אינה עויינת. אם יש לך שאלות נוספות/ספציפיות תוכלי להשאיר לי מסר :)

עצים, קש ועוד....

תקפידו לא לקחת דברים שעשויים מקש, עצים, מזכרות מארצות אחרות. הרעיון שבחפצים לא יהיה משהו כמו איזה גוק, BUG קטן שיוכל להתרבות באוסטרליה. מה שקורה שדבר שהם חושבים שיכולים להיות בו איזה שהם BUGS הם יעבירו בריסוס ואז יכול להיות מדובר במאות דולרים הטיפול. כ"כ כל דבר עם בוץ. אופנים עם בוץ יעבירו ריסוס. שימו לב שהכל יהיה נקי כשאורזים. עדיף לא להביא דברים שלא בטוחים אם הם יעברו ריסוס. צדפות עוד לאלא תעברו על האתרים שהשאירו כאן ותבדקו...

tami1111

New member
../images/Emo51.gif ועוד שאלה

תודה לכולכם. אלו דברים שחברות ההובלה איתן הייתי בקשר לא ידעו או "שכחו" להגיד לי. רציתי לשאול גם: - האם יש חברות הובלה מומלצות? - האם יש חפצים מיוחדים ששווה במיוחד להעביר מהארץ (למשל, מה לגבי מכשירי חשמל?) - האם יש דברים שאין טעם להעביר (למשל רהיטים)? אשמח לשמוע מכם

tami1111

New member
../images/Emo51.gif ועוד שאלה

תודה לכולכם. אלו דברים שחברות ההובלה איתן הייתי בקשר לא ידעו או "שכחו" להגיד לי. רציתי לשאול גם: - האם יש חברות הובלה מומלצות? - האם יש חפצים מיוחדים ששווה במיוחד להעביר מהארץ (למשל, מה לגבי מכשירי חשמל?) - האם יש דברים שאין טעם להעביר (למשל רהיטים)? אשמח לשמוע מכם

stone monkey

New member
ועוד תשובה

מכשירי חשמל: עובדים כאן, רק צריך להחליף תקע. כנ"ל טלוויוזיות מודרניות. החישוב הכלכלי הוא: עלות ההובלה + המחיר שתקבלו בארץ מול עלות קניית חדש כאן. מה שתקבלו + הכסף שתחסכו צריך להספיק לקניית דברים חדשים כאן. א. המחירים כאן אינם זולים במיוחד. ב. יותר נוח "רק" למצוא בית ולא להתחיל לקנות הכל ג. אלא אם כן יש לכם מכר מקומי, לא בהכרח תדעו היכן ללכת לקנות (או איזה תוצרת טובה). לעומת זאת: ד. תמיד יש דברים סמטימנטליים שאי אפשר לחיות בלעדיהם :) ולגבי דברי עץ וקש: לא כל דבר מצריך טיפול מיוחד (לדוגמא שולחן סלוני). דברים שכן (פסלים מאפריקה) דורשים ריסוס או השמדה ושניהם עולים כסף.

עוד תשובה לשאלה../images/Emo91.gif

הקופיקו צודק.... אתם צריכים לעשות חשבון כמה יעלה לכם להביא לכאן מטען. אם משהו משלם לכם עבור המשלוח...שווה להביא מהארץ. אם אתם משלמים עבור המשלוח, אז תעשו חושבים. המחירים למוצרי חשמל באוסטרליה די טובים...אולי לא "זולים" אבל אפשר למצוא דילים בכל חנות...(יש חנויות שמשוות מחירים ואפילו מורידות ב 5-10% מהמחיר הטוב שקיבלתם). אם אתם צריכים עזרה בחישוב של מוצרים חדשים כאן תשאירו לי הודעה, ואני אשאיר לכם מחירים של המוצרים שאתם מעוניינים בהם. בקשר לרהיטים, שוב, תעשו חישוב אם המשלוח לא יוצא יקר מידי. אפשר לקנות כאן הכל...אבל גם תלוי כמה חדש הרהוט שלכם. ואם שווה לכם להשקיע בחדש. נשמע מבלבל? אם אתם רוצים עוד פרטים תשאירו לי הודעה. שבת שלום

למעלה