הודלפו 4 פרקים של משחקי הכס?

LemonLimeLilach

New member
הודלפו 4 פרקים של משחקי הכס?

שמתי הרגע להורדה אבל שמישהו יגיד לי אם זה אמיתי ואם האיכות טובה??? כי אם אני אראה כל שבוע זה בבית ביס בHD???

זה אמיתי, אבל חבל לדעתי
משחקי הכס זה הכי סדרה לראות ב-HD ולהנות כמו שצריך...

LemonLimeLilach

New member
אנטומיה

תגידו לי אם הבנתי נכון את הרמזים בפרק
1. דרק הולך למות
2. אלכס ומגי???
&nbsp
בוז לשני הדברים.

o0Invisible0o

New member
איזו התעלמות מופגנת מההודעה שלי!

אני גם הבנתי אלכס-מגי, אז כנראה שכן?

מפתיע, אבל יאללה אני זורמת עם זה דווקא.

&nbsp
וזהו, רגע..פטריק דמפסי עוזב בסוף? אני לא זוכרת עד מתי החוזה שלהם אבל אני זוכרת התרשמות כללית שהוא לא רוצה להמשיך ושהיא בסבבה דווקא.
אבל הוא ללא ספק התרסק שם עם המטוס והוא בטוח נשאר עד הפרק האחרון בעונה...לא התעמקתי מה קורה אחרי (אין לי זמן לקרוא על טלוויזיה, זו תקופה קשה בחיי!!!)

LemonLimeLilach

New member
סורי לא ראיתי

אני חשבתי שהוא כן ממשיך אבל לא יודעת כבר אחרי הכמה פרקים אחרונים כי זה היה רמזים דקים כמו פיל

o0Invisible0o

New member
תיקים באפילה- הסוף!

כאילו סוף פתוח וזה זה סבבה והכל אבל אי אפשר לסיים את הסדרה והפרק באמצע מרדף. כאילו ליטרלי עדיין רודפים אחרי מאלדר וסקאלי, יודעים איפה הם והולכים להרוג את מאלדר.
ואז הם במיטה במחבוא שלהם מתחבקים, חמודים ואופטימיים- The End!
וגם הבחורצ'יק שראיין אותם באיזשהו כנס שראיתי אמר להם שבפרק האחרון הם מוסרים את וויליאם כי הוא חייזר וזו הדרך היחידה שלו לשרוד וזה ממש לא הלך ככה ובכלל לא היה בפרק האחרון!!!
&nbsp
זהו. אני לא יודעת איך אני מרגישה אבל אני שמחה שיש עוד, כל עוד זה עם שניהם.
ועם כל זה אני לא מבינה למה לא איחדו את דוגט וראייס אחרי שהאמת על בנו של דוגט התגלתה, מה הבעיות שלהם עם רומנטיקה בסדרה הזו?? אההה?? גם ככה ראייס ודוגט היו מלכתחילה מיועדים לרומן הרבה יותר מסקאלי ומאלדר. לא מבינה.
&nbsp
טוב די, סיימתי להתמרמר, להיום לפחות. המשך יבוא.

למעלה