הודעה בקשר לניהול : אין לי מושג איך ומי מינה אותי מנהל ולמה, כנראה טעות אנסה לברר ...מוזר.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
באמת שאיני יודע הבנתי שאנטי 1 מנהל פה...כנראה באג או משהו אתכתב עם המנהלים ונראה

arseny92

Well-known member
מנהל
באמת שאיני יודע הבנתי שאנטי 1 מנהל פה...כנראה באג או משהו אתכתב עם המנהלים ונראה
אם כוונתך רק אל תווית "מנהל", אז זה אינו מעיד על ניהול באותו פורום, זה רק מעיד על ניהול איפשהו בתפוז, אני למשל בפורום הזה (מחשבים ניידים) על אותה רמה כמו כל משתמש
אלא אם כן אכן יש לך הרשאות ניהול בפורום הזה והן לא היו אמורות להיות לך אז זו בעיה, אשר אותה ניתן להסדיר עם הנהלת תפוז (בדוא"ל) מבלי לתת הודעה מוזרה זו לגולשי הפורום

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אוקיי תודה בעיניך זו מוזר בעיניי לא...קיבלתי הודעה פרטית מן המנהל הפעיל כנראה של הפורום שהוא לא הבין המ הולך פה ולא אני והנחתי שגם אחרים אז ממש לא מוזר לכתוב שאין לי מושג מה הולך. כמו כן בעבר מינו אותי למנהל פורום אחר בלי ידיעתי ובכלל לא הייתי בבית תקופה ולא מול מחשב או עם פון זמין פשוט שחזרתי לבית ולפורומים גיליתי , אם עשו בעבר הנחתי שזה קרה שוב...וגם המנהל אנטי 1 הניח ככה...אז מוזר זה לא. לאור זאת הבהרתי שאיני מנהל ופניתי גם להנהלה. זה מצב מוזר וחדש לכולנו שכתוב שמישהו מנהל אף כי אינו מנהל בפורום בו כותב אלא באחר..הניסוח שלך לא ממש נעים.

Admin

Administrator
מנהל
הי, זה בגלל שאתה מנהל בפורום אחר

נדב143

Active member
לא ברור מדוע לא רואה את יצירותיהם של החברים בחוג? (גם לא פסל האנפה , (רק פסל האריה). מקבל כתובית זו - "אין לך מספיק הרשאות כדי להגיב כאן"?
אציין הודעות מסוג זה מרפות ידיים.

למעלה