הודעה חשובה לכולם !!!!

הודעה חשובה לכולם !!!!

אני מבקש מכל מי שמכיר אנשים שאוהבים את בתי לפרסם את הפורום לקח לי לא מעט זמן לשכנע את תפוז לפתוח לבתי פורום ראוי עמ שיפרסם ויחדיר את הזמרת לתודעה של אוהבי המוזיקה אני מתכנן בקרוב לפתוח גלריה בפורום של תמונות שלה ושלכם !!! ואני מבקש תעלו ראיונות !! למי שיש קישורים לכתבות מענינות על בתי שיעלה אותן כאן כולל קישורים לקטעי מוזיקה מעניינים ההישג הראשון של הפורום הוא שבזכותנו ובזכות ההצבעות שלנו בתי נבחרה ל 5 הזמרות הטובות בארץ ועלתה לשלב הסופי של זמרת השנה אז קודם כל כל הכבוד לכולם ושנית בשביל שהפורום ימשיך לפעול ויביא את הזמרת לתודעת עוד אנשים אני אודה לעזרה גם מכם שלכם בחברות אודי לוי מנהל הפורום

ג ב ש ו ש

New member
צודק,חייבים לפרסם../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

וכמה שיותר... כאילו אני כל אחד שמכיר אותה ושמע אפילו רק פעם אחת שיר שלה במוסיקה 24 אני גורם לו לשמוע שירים שלה ולהכנס.. עשיתי זאת עם מורן [MC MORAN]שכותבת פה והיא אהבה את השירים של בתי
אני משתדל כמה שיותר.. תישתדלו גם אתם

ADVAM4

New member
"מר לי..."!!!

אוייי איזה כייף!!!! אני שומעת /רואה ערוץ 24... והיו כמה שירים של שילה פרבר*שהיא בלי ספק מצויינת...* ופתאום!!!!!!!!!![= איזה קליפ מתחיל!!! *מררררררר לייייייי**!!! חחחח קפצתי מהמיטההה והתחלתי לרקוד!!! אוייי אויי!!! [= אה הא!! כייף!

tomadonna

New member
מעולה, לכל מי שיכול -

שיכנס לפורום של 24 ויגיב להודעה של יעל/מלכת הפופ תחת ההודעה: "בתי - זמרת מדהימה" מצורף לינק לפורום שלהם, אולי תצטרכו לדפדף קצת אם לא תראו את ההודעה בהתחלה וכמו שאודי אמר, תיחצנו את הפורום הנפלא הזה!

תקשיבו

וכל פעם שאתם מוסיפים תגובה למה שכתבתי על בתי באתר של 24 זה מקפיץ את זה היישר לעמוד האחרון בהתחלה, אז כל פעם תכתבו משהו. ואתם חייבים לקרוא מה כתבתי לאראל הדפוק הזה... יום טוב חברים יקרים יעל

כל הכבוד לנו

אנחנו מחזיקים את ההתכתבות באתר במקום הראשון כבר יומיים- הידד לנו. ואל תשכחו להחזיק אצבעות ברביעי הבא... יעל

tomadonna

New member
באמת כל הכבוד ותודה לכולכם ../images/Emo221.gif

אתם מחזיקים את ההודעה רצה בפורום כבר כמה ימים, זה מעולה במיוחד לפני הטקס שיהיה שבוע הבא. ולמי שיצא לראות את הקליפ המלא, הוא באמת נעשה באהבה ורגישות מתוך רצון להראות את הצד היותר "תיאטרלי" של בתי מתוך ההופעות שלה. תודה שוב, תומר

tomadonna

New member
הצביעות של המערכת - להיכנס

לא יודע עד כמה זה נכון, אבל אם כן זה רק מראה כמה צבועים שם בהנהלה של 24. נכנסתי לוואלה וראיתי פרסום לקליפ החדש של איגי וקסמן, שהוא גם מקום ראשון במצעד אם אני לא טועה וכן - הוא קליפ הופעה. ודי מזעזע אם אפשר לומר. יכול להיות שאני טועה ושזה זה סתם עוד גירסא לשיר הזה, מישהו יודע על זה פרטים? קישור מצורף.

RTur

New member
כן.. זה קליפ מהמצעד..

ודיברתי על זה בתגובה שכתבתי בפורום.. ונכון, זה באמת לא בסדר..

ADVAM4

New member
קודם כל שיר יפה!!...

אבל אני לא חושבת שזה מהמצעד...

RTur

New member
צודקת טעות שלי..

אני פשוט יודע שגם קיים הביצוע של השיר הזה מ"המצעד".. לא ראיתי עדיין את הקליפ הזה.. הוא שונה.. ואת צודקת, זה באמת שיר יפה.. איגי וקסמן רולז!
אבל בכל מקרה, שני הקליפים הם ביצועים חיים ובאמת זה לא פייר שאת זה כן משדרים ואת בתי לא..

למעלה