הודעה חשובה!!!!

הודעה חשובה!!!!

דבר ראשון שלום לכולם אני משח שסוף סוף הפורום מתחיל לתפוס תאוצה וזה תודה לכם ! :) עומדת בפני דילמה. הרי זה ידוע שאסור לפרסם פה הורדות בלי חוקיות. כל קובץ לא חוקי שיהי ניתן להורדה מפה ימחק. אבל כל מי שכותב הודעה בנוסח למי יש את התוכנה ... ABC ... ועם זה לא חוקי צרו איתי קשר באי סי קיו...חושף את עצמו לתביעות! וזה כולל : כמו בקשת קראק/מספר ותוכנה לא חוקית!!! יום טוב.. חן :)

Badboyslim

New member
חן כנס לפה

תקשיב לי ותקשיב טוב! אל תתחיל עם השטויות....אתה יודע בברור שכמעט כולם פה שמתעסקים עם תוכנות הורידו אותם מהאינטרנט ופרצו אותם...אז תפסיק..בבקשה!! אל תאיים גם מי שיתבע אותי...תאמין לי..לא כדאי לו...חח..ומה השטויות??? תראה איזה פשעים יש בעולם היום ועל דבר כזה יתבעו אותי... QUIT THA CRAP!!

זה עובדה בשטח.

חומר לא חוקי ימחק מעכשיו וזה גם כולל הודעות של אני יודע שזה לא חוקי אז תכנסו אליי לאי סי קיו הנושא לא פתוח לדיון מי שרוצה לדבר על שיפנה אליי במסרים האישיים.

ואני מציע לכם להכנס לקישור שאתן

לחצו פה!

baduist

New member
אוי ויי.

אם הפורום יתפוס תאוצה, תוך חודשיים הוא יכפיל את מס´ המשתמשים. ההודעה הזאת הרי תוך שלשה ימי כבר תהיה רחוק בדף שלישי אחורה. כלומר - רוב האנשים בכלל לא יראו אותה. אם לכל אחד תגיד "הוא אליי לאייסיקיו מחדש" אתה סתם מוריד את הפורום רמה. בהצלחה

למעלה