הודעה חשובה !!!

אוסי7

New member
הודעה חשובה !!!

לפני שבוע וחצי בערך התחלתי את הדיאטה שלי עם המון נחישות וכח רצון (קניתי בסופר... היה במבצע) ואני מאושרת וגאה להודיע לכם שהורדתי - 3 ק"ג !!!!! (מחיאות כפיים סוערות לאוסי) עוד שלושה ק"ג לסיום שלב ראשון !!! אוהבת נשיקות וחיבוקים - אוסי

s u g e r

New member
כ ל ה כ ב ו ד ../images/Emo24.gif

זו בטח הרגשה ממש מעולה. אני מתה גם להורדה של 3 קילו וגם אני עם נחישות וכו´ אבל אני בלי דיאטה מוכנה, פשוט עם פחות אוכל ויותר ספורט. נראה מתי אני אוכל לבשר כזאת הודעה... אבל... רק תיזהרי לא לרדת יותר מידי מהר... איזו דיאטה זו?????? תפרטי קצת....... יאללה ביי.

yabi

New member
איך ? איך? איך? אייייייייייייך?

מאיפה הנחישות הזו,שהייתה לך? איך הכוח רצון שקמת איתו כל בוקר בשבוע וחצי הזה הלך יד ביד עם כל המכשולים והלחצים של היום-יום? איך זה שאני קמה בבוקר עם חשק ורצון וכוח ומאבדת אותו אחרי שעתיים? איך אני לא לומדת,לא זוכרת איך מרגישים מגעיל אחרי התקפה של אכילה?? כל הכבוד לך,אוסי,אני באמת מעריצה את כוח הרצון שלך.אני מצדיעה לך!!!!! פשוט עצוב לי,שלא הולך לי. טוב,די,מספיק לבכות. מחר יום חדש,נכון? sorry על הבכיינות. יעל.

s u g e r

New member
יעל, אני בדיוק כמוך!!!

כבר ניסיתי מספטמבר (!) איזה 6 פעמים להתחיל וכו´ וכלום... אפילו יום אחד לא הצלחתי. ממש פאדיחות!!! ועכשיו אני כבר ביום השלישי, לא יודעת להסביר איך פתאום אני מצליחה. אני רק מקווה לא להתייאש ולהמשיך ולהכניס את עצמי לשיגרה. בדיוק דיברתי עם השומרת של הבנין שגם היא עשתה דיאטה, ודיברנו על זה שההתחלה קשה אבל כשהגוף מתרגל- הוא מתרגל. אני גם מקווה שאני אחזיק את השבועיים הקרובים. תתחילי גם, נעשה יחד, זה ממש מדרבן. אם תרצי - בכיף!!!
אני.

אוסי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סחטיין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ידעתי, ידעתי, ידעתי שתצליחי!!!!!!!!!!!!!!
יאו, אין לך מושג איך אני מאושרת בשבילך!!! יא-אללה!!!!!!!!!! אני יושבת עכשיו מול מסך המחשב כשחיוך ענקי מרוח על פניי, ואין לי מושג איך להתחיל לתאר לך אפילו את השימחה שמורגשת בליבי!!!
אני כ"כ גאה בך, כ"כ שמחה בשבילך, ו... ואוו!!! פשוט ואוו!!! השארת אותי פעורת פה...
אוהבת כ"כ וממש גאה
:) עדי

סופי1

New member
אני חסרת מילים (לראשונה בחיי)...

1. וואו 2. וואו 3. וואו 4. כול הכבוד-באמת מחיאות כפיים סוערות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איך הורדת 3 קילו בשבוע וחצי?!?! איזו דיאטה עשית?

כמה מילים על 3 ק"ג בשבוע וחצי...

שמחה בשמחתך, יקירתי, אבל חשוב שתדעי כמה דברים. קודם כל, הורדת של מעל קילו לשבוע היא מהירה מדי, ויש חשש שתעלי הכל בחזרה. את צריכה לרדת בצורה איטית ומבוקרת יותר. הקילוגרמים הראשונים שיורדים בדיאטה מורכבים בד"כ ממים ונוזלים, ולכן הם יורדים מהר יותר- על חשבון הקילוגרמים הבאים שתצטרכי לעבוד קשה על מנת להורידם. בהצלחה בהמשך.

LLLLL

New member
ציפור הוציאה לי את המילים מהפה...

את חייבת לבדוק שהדיאטה שאת עושה היא אכן מבוקרת, כדי שלא יגרם לך נזק. חוץ מזה אני מאוד מאוד מאוד שמחה בשבילך!
ירון

למעלה