הודעה חשובה

™chester

New member
הודעה חשובה

לכל האנשים חסרי החיים שנכנסים לפורום של להקה שהם שונאים, כולכם לא רצויים פה אז תתנדפו מפה כי בכל מקרה ברגע שיהיה פה מנהל פורום אתם לא תהיו פה, לפחות תכינו את עצמכם נפשית שלא תפגעו יותר מדיי, חסרי מעש שכמוכם.

Tequila Sunrise

New member
למה שנעוף ?!

מה קרה ?! כל כך קשה לכם לקבל דעה שונה משלכם !! זה בריא לנהל וויכוח מידי פעם ! אולי תנערו אותנו ונבין שלינקין הם בעצם הלקה הכי הכי !! אבל עד שיהיה מנהל פורום אני לפחות נשאר פה דווקא די מעניין...ואם אתה תבחר למנהל ותעיף אנשים בגלל דעה שונה אז מאוד חבל !

™chester

New member
על שפת הרחוב שלך , על זה תעוף

לא על זה שאתה מביע דיעה שונה, תביע את דעתך כמה שאתה רוצה, תדע איך, כי אם אתה לא יודע, מקומך לא בפורום הזה

Tequila Sunrise

New member
שפת רחוב ?!

באיזה שפת רחוב השתמשתי עד כה בפורום הזה ?! בבקשה ממך, תראה לי שימוש אחד בשפת רחוב...אני מחכה בקוצר רוח !

Blessed By Gore

New member
ולמה זה?

הרי גם אני באתי כדי לדבר על לינקין פארק. ואני רוצה גם להביע את דעתי בנושא...זה שהיא נוגדת את שלכם..זו לא סיבה מספקת למחוק או לחסום אותי.

Charlotte

New member
צ´סטר היקר

אתה לא תגיד לי לאן ללכת. מי אתה בכלל? אני אכתוב פה כמה שבא לי. בשתי מילים: פאק אוף.

Charlotte

New member
איך קראת לי?

מי אתה שתקרא לי ככה? אתה מכיר אותי? לא. אתה לא יודע כלום עלי, ואין לך זכות לכנות אותי ככה. (כן, לי יש זכות להגיד לך פאק אוף כי כבר יצאת לי מכל החורים. אתה ממש מכה!)

למעלה