הודעה לכולם!

הודעה לכולם!

חברים יקרים! נפתחה כעת בפורום קטגוריית מאמרים הנקראת:"היכרות חברי הפורום", מי שמעוניין לנצל אפשרות זו, שיפנה אליי במסר אישי עם סיפורו, ואני כבר אדאג שהסיפור יהיה שם תוך זמן קצר, מילה שלי! ליאת.

p_nurit

New member
רעיון מצויין ../images/Emo24.gif

ואשמח לספר גם על עצמי, למרות שאני לא חולה בשיתוק מוחין, אלא בדסאוטונומיה משפחתית. בקרוב אשלח לך את סיפורי האישי

לנורית!

כשפתחתי את הקטגוריה הנ"ל, התכוונתי אך ורק לחברי הפורום הקבועים החולים ב-C.P., מקווה שלא נעלבת, ליאת.

לליאת

מה דעתך לפתוח פה מדור להכרויות בין אנשי הפורום מי יודע אולי גם זוגות יצאו מפה

לאוריתוש 29 היקרה!

לצערי, לא אוכל להיענות להצעתך מכיוון שפורום זה אינו נועד להיכרויות, מקווה שלא נעלבת, ליאת.

@יעל@

New member
ליאת:

זה נשמע רעיון מצוין.. אני אשלח לך את הסיפור שלי במסרים.

nadd

New member
לליאת

פעם ראשונה שאני שומע ש- סי.פי זו מחלה, הכיצד ? ואני דווקא מצדד בהצעתם של נורית ואורית לדעתי עם קצת פתיחות וגמישות השמיים הם הגבול, ומדוע לא להיענות לבקשה זו, אשר באמצעות הפורום שלך יוכל לספק צורך נוסף לאוכלוסית האנשים בעלי מגבלה. אין בכוונתי שהפורום יהפך לפורום היכרויות, אך מדור בתוך הפורום אינני רואה שזה יפגע בצביון הפורום הזה. ידוע לי שהדבר הוצע בפורום המקביל, תושיטי יד ותני לדברים לזרום, זה רק יוכל להעצים את המשתתפים המבקרים בפורום. יד לוחצת יד ובסופו של דבר, הדבר רק יוסיף ולא יגרע. לא אהבתי גם את השלילה החד-משמעית לצירוף סיפורה של נורית במדור שאת פותחת, כשם שהיא יכולה להיות חברת הפורום היא יכולה גם לצרף את סיפורה האישי וזאת למרות שהיא אינה "חולת" סי פי. האם בדעתך גם למנוע ממנה להשתתף בפורום בגלל שהיא אינה מוגדרת כ- סי פי ? מדוע לקטלג, ולהפריד בצורה לא אנושית. אני יודע, שתשובתך תנוסח שצביון הפורום ינזק ולכן את לא מסכימה לאפשר את רעיונותיהם של משתתפי הפורום - וחבל שכך ! נדב.

נדב היקר!

לאחר מחשבה נוספת, וקריאת תשובתך, אני נענית לכל הבקשות. נהגתי שלא כשורה כשהחלטתי את החלטותיי הראשונות, וקריאת הודעתך גורמת לי לחזור בי בהזדמנות זו, אני קוראת שוב לנורית להציע את עצמה לקטגורייה החדשה, ובימים הקרובים תיפתח גם קטגוריית היכרויות. נדב, כל מטרתי היא לסייע לאוכלוסיית הנכים בכלל, ה-C.P. בפרט. מעולם לא שללתי שלילה מוחלטת, אך יחד עם זאת, חשוב לי שלגולשים תהיינה ברורות מטרות הפורום. אני לא מונעת מאף אחד/אחת להשתתף בפורום, להיפך. אני לא מאלה שיעשו סלקציה, כי סלקציה מזכירה לי ימים אפלים, [אם אתה יודע על מה אני מדברת]. הארת את עיניי ועל כך אני מודה לך מקרב לב. אני רק מנהלת חדשה, ומנהלים עושים טעויות, לא? לא התכוונתי לפסול אף-אחד/אחת, שיהיה ברור לך ולכולם. אולי תעזור לי ותפתח את הרעיונות שלך, כך שאוכל לשקול אותם? אם אתה מעוניין בכך, אנא שלח לי מסר אישי, ואני כבר אטפל בעניין בימים הקרובים, מקווה שהבהרתי את עצמי לך ולגולשים/גולשות האחרים/ות, ליאת.

alonpaz

New member
כל הכבוד לך ליאתי - זה יביא המון ..

חברים לפורום - בטוח!

אלון!

כן, זוהי המטרה בסופו של דבר, מה שברור הוא שהמדורים יהיו בקטגוריית המאמרים, ולא על גבי הפורום עצמו. העלית לי רעיון: מה דעתכם שנעשה סקר שבו נשאל את החברים+האורחים אילו מדורים הם רוצים שיהיו בקטגוריית המאמרים? אשמח לקרוא את דעתכם על הצעה זו, ליאת.

אוריתוש 29, וכולם!

זה מה שאני צריכה, רעיונות מכם הגולשים, כיצד ניתן לפתח את הפורום כמה שיותר, תגובות תתקבלנה בשמחה, ליאת.

למעלה