הודעה לכל הכותבים.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מאחר ומשה 53 החליט לחסום מנהל בתפוז, קרי את שחר676, אז לא נותרה בידי ברירה ומאמש החלטתי לחסום במקביל את כל מי שכותב באקטואליה, למרות שאני בטיול ובכל זאת יש לי את כל הזמן בעולם, אני אמשיך לחסום עד שמשה 53 יפסיק לחסום סתם אנשים, אני מבקש מראש סליחה מכל אלה שנפגעו על לא עוול בכפם, אבל זאת מלחמה מטופשת ואינפנטילית שמשה 53 החליט לפתוח בה, היא תיפסק רק אחרי שהזקן הטיפש והסנילי שנקרא משה 53 יפסיק לחסום סתם אנשים ויפסיק לחסום סתם רק כי הוא יכול.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
מאחר ומשה 53 החליט לחסום מנהל בתפוז, קרי את שחר676, אז לא נותרה בידי ברירה ומאמש החלטתי לחסום במקביל את כל מי שכותב באקטואליה, למרות שאני בטיול ובכל זאת יש לי את כל הזמן בעולם, אני אמשיך לחסום עד שמשה 53 יפסיק לחסום סתם אנשים, אני מבקש מראש סליחה מכל אלה שנפגעו על לא עוול בכפם, אבל זאת מלחמה מטופשת ואינפנטילית שמשה 53 החליט לפתוח בה, היא תיפסק רק אחרי שהזקן הטיפש והסנילי שנקרא משה 53 יפסיק לחסום סתם אנשים ויפסיק לחסום סתם רק כי הוא יכול.
משה 53 מנצל בעיה טכנית אשר מאפשרת למנהלים לחסום אותי כמנהל. הבעיה עדין לא טופלה והדיקטטור סותם הפיות תפס עליה טרמפ.

הוא כנראה לא מבין שאם הוא ימשיך להתנהג כמו שור בחנות חרסינה - פורום אקטואליה יוריד הילוך.

אחחח יבגני יבגני - זכור כמה הזהרתי אותך שלא תעז לקבל את המופרע כמנהל.

Zadig

Well-known member
משה יכול לחסום גם אותך וכך יגמור את הסיפור של שניכם במארס טורקי

1_JFK_1

Active member
הנה, עוד אחד שחושב שאם הוא ילחך את עכוזו של המנהל, זה יקנה לו חסינות בהמשך.|חיוךרחב|
תסלח לי, אבל אתה רק אחד מהעכברים הרבים של "החלילן מהמלין". |פנים|
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
אפילו לךהיות טיפלה מקורי אתה לא יכול ?
מחילת העכברים שלכם עדיין פעילה.
לגבי אלימות לגבי נשים ...אתה רוצה שאזכיר לך כמה פעמים כתבת שאשתך [?] התיאלנדית "יכולה לחזור לכוסשלהאמרשלה" ?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
אפילו לךהיות טיפלה מקורי אתה לא יכול ?
מחילת העכברים שלכם עדיין פעילה.
לגבי אלימות לגבי נשים ...אתה רוצה שאזכיר לך כמה פעמים כתבת שאשתך [?] התיאלנדית "יכולה לחזור לכוסשלהאמרשלה" ?
גם אתה מתחיל עם אישתי?
אני לומבין מה מפריע לכם הכושלאימה של אישתי?
שהיא אגב הלכה לעולמה המסכנה לפני כך וכך שנים.
אני מציע לך שתתמקד בישבן שאתה מלחך או בכושלאמאשלך ותעזוב את אישתי בצד.

נערך לאחרונה ב:

1_JFK_1

Active member
גם אתה מתחיל עם אישתי?
חחחחחחחחחחחחחחח
זה כנראה מקום שאתה אהבת , מפני שלשם שלחת את אשתך יותר מפעם אחת.
אל תשכח שאתה העלת את נושא הנשים המוכות.
חבר את המסקנה משתי השורות ותגיע [אולי] לתובנה - כיצד אתה מתיחס לנשים.
רמז - המילים שכתובות ב BOLD.

נו מה חדש בתיאלנד ?
המכוניות ככ משוכללות וחדשות שניתן להזיז אותן כשהן במצב PARKING או שהן גרוטאות כמו זה שכתב שהן חדישות ומשוכללות ?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
גם אתה מתחיל עם אישתי?

חחחחחחחחחחחחחחח
זה כנראה מקום שאתה אהבת , מפני שלשם שלחת את אשתך יותר מפעם אחת.
אל תשכח שאתה העלת את נושא הנשים המוכות.
חבר את המסקנה משתי השורות ותגיע [אולי] לתובנה - כיצד אתה מתיחס לנשים.
רמז - המילים שכתובות ב BOLD.

נו מה חדש בתיאלנד ?
המכוניות ככ משוכללות וחדשות שניתן להזיז אותן כשהן במצב PARKING או שהן גרוטאות כמו זה שכתב שהן חדישות ומשוכללות ?
אתה לא שם לב שכולכם "נשים מוכות"? עם יד על הלב, אתה יכול להגיד למנהל פורום אקטואליה: "הכושלאמאשל אישתך"?
כן, בדיוק כמו שאמרת לי בפוסט הקודם.
בוא נעשה ניסוי קטן...
תנסה להגיד את זה למשה 53 יא סופרמן1234/מלאכת מחשבת יא הומו מזדיין ונראה מה יקרא לכושלאמא שלך, חחחחחחה :-D

נערך לאחרונה ב:

1_JFK_1

Active member
אתה לא שם לב שכולכם "נשים מוכות"? עם יד על הלב, אתה יכול להגיד למנהל פורום אקטואליה: "הכושלאמאשל אישתך"?
כן, בדיוק כמו שאמרתה לי בפוסט הקודם.
בוא נעשה ניסוי קטן...
תנסה להגיד את זה למשה 53 יא סופרמן1234/מלאכת מחשבת יא הומו מזדיין ונראה מה יקרא לכושלאמא שלך, חחחחחחה :-D
מתוקי הגמד. נו,
מה לעשות שלא הבנת.....
כל מה שניסיתי לומר לך שלאור כל הפוסטים שלך, כמו ש - לא איפשרת לאישתך לפתוח חשבון בנק, שהדרכון שלה תמיד ברשותך, אזי סביר להניח שהיא גם אישה מוכה לכאורה.
עכשו כשאתם בתיאלנד. בהנחה שהילד שלה איתכם. תן לה את הדרכון שלה ושל הילד ותוך שניה היא נעלמת שם.

עכשו תסביר לי מה הקשר בין האמת הצרופה שלעיל למשה 53 ?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מתוקי הגמד. נו,
מה לעשות שלא הבנת.....
כל מה שניסיתי לומר לך שלאור כל הפוסטים שלך, כמו ש - לא איפשרת לאישתך לפתוח חשבון בנק, שהדרכון שלה תמיד ברשותך, אזי סביר להניח שהיא גם אישה מוכה לכאורה.
עכשו כשאתם בתיאלנד. בהנחה שהילד שלה איתכם. תן לה את הדרכון שלה ושל הילד ותוך שניה היא נעלמת שם.

עכשו תסביר לי מה הקשר בין האמת הצרופה שלעיל למשה 53 ?
"מתוקי הגמד" ?
סבבה לגמרי
סופרמן1234/מלאכת מחשבת , מעניין באיזה ניק תבוא הפעם.|חיוךרחב|

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמה שאתם אוהבים ללחך את אחוריו ככה הוא יותר מתעלל בכם, אתם כמו נשים מוכות שחוטפות פנסים בעיניים ועדיין חושבות שהבעל אוהבותן|חיוךרחב|
ילדיו של משה.

הם יודעים עד כמה משה עריץ ורע לב אך זה לא מונע מהם להמשיך ללחך את אחוריו.

שים לב ל jfk רע הלב - משה חסם לו את חופש הביטוי מספר פעמים ולמרות זאת הוא ממשיך ללחך את אחוריו אל מול אלו אשר מעמידים את הדיקטטור על מקומו.

שים לב ל "כוכבית מצויה" רעת הלב - גם היא מלחכת את אחוריו של משה ומעסה את כפות רגליו אך יש לה סיבה טובה - הוא מעניק לה רשת הגנה אנטי חסימתית. (הממזרתה הקטנה יודעת איפה ללקק :)) ולכן היא תהיה הראשונה להחסם ברגע שהעריץ יחסום אותי.

משה עצמו הוא שילוב של עריצות , אומללות ורוע לב ואלו המלחכים את עכוזו דומים לו באופי.
השניים שהוזכרו מעלה הם בסה"כ דוגמא שהרי יש עוד כמה נעדרי עמוד שדרה שאמנם לא מלכחים את עכוזו של משה כמו ילדתו האהובה "כוכבית מצויה" אבל הם ממש לא מעירים לו על הדיקטטורה אותה הוא משליט.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה שקרן כדרכך. לא חסמתי את שחר אלא חסמתי אדם שאתה שיחררת מחסימה שלי.
ואם תמשיך ותעשה זאת, אשחק אתך על שחר. אתה אדם שאינו ראוי לנהל. ולמה אחרי שהצהרתם שאתם לא תתעסקו בחסימות, חסמת את JFK? כי הוא פגע בגויה לשעבר (ואולי גם בהווה) שלך? מה? מה הקטע? למה? מה? כי לא נעים לך לשמוע סיפורים כאלה? שאזכיר לך את הגויה של קרמר? חחחה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ואם תמשיך ותעשה זאת, אשחק אתך על שחר. אתה אדם שאינו ראוי לנהל. ולמה אחרי שהצהרתם שאתם לא תתעסקו בחסימות, חסמת את JFK? כי הוא פגע בגויה לשעבר (ואולי גם בהווה) שלך? מה? מה הקטע? למה? מה? כי לא נעים לך לשמוע סיפורים כאלה? שאזכיר לך את הגויה של קרמר? חחחה.
תקשיב טוב

בפעם הבאה שתחסום אותי כל אקטואליה תחסם שוב והפעם אנו נמשיך לחסום עד שההנהלה תתערב בלית ברירה.

כבר הכנתי עליך את כל מה שצריך להכין ואני מחכה להתערבות ההנהלה בכיליון עיניים.

בוא תחסום אותי - כבר מזמן אני משתוקק להביא את עריצותך לראש סדר העדיפויות של הנהלת תפוז.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תקשיב טוב

בפעם הבאה שתחסום אותי כל אקטואליה תחסם שוב והפעם אנו נמשיך לחסום עד שההנהלה תתערב בלית ברירה.

כבר הכנתי עליך את כל מה שצריך להכין ואני מחכה להתערבות ההנהלה בכיליון עיניים.

בוא תחסום אותי - כבר מזמן אני משתוקק להביא את עריצותך לראש סדר העדיפויות של הנהלת תפוז.
אתה יכול להכין מה שבא לך. איני חושש מאדם כמוך וגם לא מהקשיש שעומד דום מאחוריך

שחר 676

Well-known member
מנהל
תזכור טוב.

עוד פעם אחת תעיז לחסום אותי ותפתח כאן מלחמה שתסתיים רק כשההנהלה תתערב.

אני חוזר ומדגיש - זה יסתיים רק כשההנהלה תתערב.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תזכור טוב.

עוד פעם אחת תעיז לחסום אותי ותפתח כאן מלחמה שתסתיים רק כשההנהלה תתערב.

אני חוזר ומדגיש - זה יסתיים רק כשההנהלה תתערב.
איפה ההנהלה שלך? אילו הייתה הנהלה פעילה... אני ממש לא חושש ממנה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
איפה ההנהלה שלך? אילו הייתה הנהלה פעילה... אני ממש לא חושש ממנה.
בסדר גמור יקירי.

אנחנו נמשיך לחסום עד שיגיע מישהו שיטפל בעריצות שלך. לנו יש אורך נשימה ופורום קטן , לך יש פורום גדול שאותו כלל לא היית אמור לנהל אך הם כולם סובלים ויסבלו בשל התנהגותך הדיקטטורית - אנו הולכים עד הסוף , הגיעו מים עד נפש.

למעלה