הודעה לתקשורת

roopi

New member
זה בסדר, לא אמרתי

שלא פוצצו את הבתים פוצצו את הבתים, בהחלט! לא לפני שירו בכל מי שנמצא בבתים באותה עת לפי כל הגדרה, זהו טבח

סילבן

New member
ואיך אתה יודע את זה?

אגב, איך הגופות שרדו את פיצוצן? שם מנתח הגופות היה אחמד או מוחמד (רופא צבאי של הלגיון הירדני, כמובן)? הטענה שלך שקולה לכך שאתה פוצצת אתמול בית על יושביו. פורום "משחקי תפקידים" נמצא במקום אחר בתפוז.

עוזאבי

New member
תגובה

אריאל שרון אולי לא הורה להרוג אבל בהרבה מקרים הוא ידע שהולכים למות אזרחים חפים מפשע והוא לא עשה כלום ( סברה ושתילה.........)

stavg

New member
למרות הכל..

למרות הכל אני מסכימה עם דביר שהרצח הזה היה מיותר ביותר... לרצוח תינוקת במיטה שלה זה לא פעולת שחרור המדינה... זה מוגזם.

Obelix

New member
Roopi, או שאתה נשאר בסיפור שלך או

שלא רק תחליט כבר... כודם כל הפציצו את הבתים ואחרי זה ירו בהם ? שניה אני לא מבין .. תגיד לי מה נסגר איתך? חלס כבר לזבל את השכל, אתה כבר התחלתה להיתבלבל בחרא שהשמאלנים מאכלים אותך.. ואל תעשה את הטעות ותשווה לנאצים כי אתה ממש תצא טיפש מהעיניין... סתם טיפ קטן. OBELIX

roopi

New member
לא הבנתי מה כ"כ קשה להבין את הסיפור

הייתי בטוח שזה לא עד כדי כך מסובך, אבל בשביל קשי התפיסה אני יסביר שוב באוקטובר, 1953, התבצעה בכפר קיביה פעולת נקם ע"י היחידה המיוחדת 101 בפיקודו של אריאל שרון, שתפקידה לבצע פעולות תגמול מעבר לגבולות ישראל. הפעולה באה כתגובה להשלכת רימון ע"י מחבל פלשתינאי שממנה נהרגו אם ושני ילדיה. הכפר קיביה נבחר כמטרהאקראית (ועקבותיו של המחבל לא הובילו לכפר כפי שטענו כמה אנשים פה, וגם אם כן, זה לא רלוונטי, ולטעמי עונש קולקטיבי מסוג זה הוא גרוע באותה מידה) הפקודה המקורית היתה לכבוש את הכפר ולפוצץ חלק מהבתים. הפקודה ששרון נתן לפקודיו, היתה כיבוש הכפר תוך פגיעה מקסימלית ברכוש ובנפש. בקיצור, בסיום הפעולה נספרו כ69 הרוגים פלשתינאים. התירוץ של צה"ל היה שהם פוצצו את הבתים (לא טענתי שהפציצו, אמרתי פוצצו, מטענים וכו´) ולא ידעו שבתוכם מסתתרים אנשים ועדת חקירה חקרה את הארוע, בסוף החקירה התברר שעל הגופות נמצאו סימני ירי, וכמו כן סימני כוויות מהפיצוצים. אם אין לכם טענה הגיונית חוץ מ"הם ירו בעצמם" או אולי "צה"ל ביצע הגנה עצמית" או אפילו "הם היו מחבלים, גם הילדים, מחבלים בפוטנציה" אשמח אם לא תגיבו, זה נראה לי מיותר. אם זה לא היה מובן, אני אשמח לחזור על הסיפור שוב. בקשר לשאר האשמות, שאני מזבל את השכל, שאני מתבלבל ושמאלנים מאכילים אותי בחרא. לא השוותי לנאצים את האירוע הזה, ואין לי שום כוונה. השוואה לצבא של מילושוביץ היתה הולמת יותר את האירוע. ואני לא נוהג לאכול חרא(לא מת על הטעם).

למעלה