הודעה משמחת!

Kanoun

New member
הודעה משמחת! ../images/Emo9.gif

הודעה משמחת... הנהלת הפורום החליטה לתת לפורום עוד צ'אנס עד לסוף אוקטובר. ברצוני להודות לכל התומכים מקרב לב!
ההיענות הרבה בסופ"ש והתגובות בפורום משוב עשו את שלהן.
אך על מנת להמשיך, אני מבקש באופן אישי מכל אחד ואחד: - ליזום! ליזום! וליזום! נושא חדש שמעניין או כל שאלה שהיא, הפורום - זהו המקום! אם ראיתם סרט ערבי שאהבתם, שיר ישן ששמעתם בילדות, זמרת מגניבה מקליפ ברוטנה, מתכון לממולאים מבית אמא.. - להגיב! יאללה
- שיווק וגיוס : אינני מצפה כי מישהו מכם יפרסם את הפורום, אך רעיונות וגיוס חברים תמיד יכול לעזור! מקווה שהעניין מובן ומצפה מכם לשתוף פעולה חם! אז
לכם ולהנהלת תפוז אנשים על הצ'אנס. נשתמע!

מברוק, אכן הודעה משמחת ביותר ובהצלחה לכולנו!!

אני מאוד נהנית מהפורום שלך, קאנון, ים של ידע ומוזיקה נפלאה זורמים כאן בשפע רב תודות לך ולמשתתפים כאן בפורום, יש יותר טוב מזה? אפרופו הזכרת סרטים בערבית - אני כל יום שישי צופה בכיליון עיניים בערוץ 33 לראות אולי יביאו סרט יפה עם המוסיקה הקלאסית והרקדניות הנפלאות של פעם וכל פעם, אכזבה מחדש, מעניין אם יש דרך לבקש מערוץ זה לשדר סרטים איכותיים, למשל עם סמיה גמאל, תחיה קריוקה, נעימה עאקף וכו'

Kanoun

New member
תודות לך

ראשית אני מלא גאווה ושמחה ממלותיך היפות! אנא הגיבי יותר לשירים או לנושאים, כיוון שאנו כרגע מעטים, כאשר מצד הנהלת תפוז- חייבים להיות לפחות 20 חברים פעילים. אני לא יודע למה את תלויה בערוץ 33...חפשי את הסרטים באינטרנט, שם תמצאי בדיוק את הסרטים שאת מחפשת! אם עדיין את צריכה יד מכוונת- אשמח לעזור! כל טוב לך!

בערוץ 33 בסרטים בערבית יש תרגום לעברית

וזה מה שטוב. אני לא מתמצאת בחיפוש סרטים באינטרנט ורק אם יש תרגום לעברית, אוכל לצפות בסרטים בערבית. אני אמנם עיראקית ומבינה מעט את השפה העיראקית, אבל עדיין זה קשה לי להבין את הערבית המצרית. אשמח לעזרתך בעניין, אני מאוד אוהבת את הסרטים בערבית וצפיתי בהם המון כשהייתי ילדה עם כל המשפחה. ושוב תודה על ים המידע שלך לכולנו. סיגלית

Kanoun

New member
בוקר טוב!

אני מבין אותך, סרטים בערבית מתורגמים לאנגלית את יכולה להבין? אני לא יכול להבטיח שאמצא את מה שאת מחפשת, אבל בשל דור גדול של ערבים, שנולדו בארצות לא ערביות ואין הם שולטים 100% את השפה, תירגמו לא מעט סרטים לאנגלית. יום טוב!

תרגום לאנגלית

אני יכולה לנסות, אבל איך ואיפה אראה, תוכל להסביר לי בבקשה איך?

LAYLA S

New member
../images/Emo13.gif שמחתי לקרוא

אתה רואה מה קורה כשמתעקשים?
בהצלחה לכולנו!

למעלה