הודעה משמחת!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
הודעה משמחת!!!!! מה צפוי לנו מגיורא בתקופה הקרובה?
1. המחצית השניה של החממה אמריקה בנטפליקיס כנראה במרץ
2. העונה השלישית של שכונה בטין נק הוט
ו----- סדרה חדשה!!!!!!!! זו רק הודעה ראשונית שגיורא נתן בראיון לבלוג של יוצרים צעירים , אין עדיין פרטים מלאים כגוון פלטרמת שידור , וכו ...

יופי!
אולי הכותבת החיצונית תסתכל רגע על הדמויות ותגיד "כן, אני לא חושבת ששני אחים חורגים צריכים להיות במערכת יחסים. תחזירו את ההוא לאקסית שלו, ושמישהו ישיג לי את דר דהן".

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה יודע זה לא מקרה האי
בו הבוסית התערבה בעונה השלישית ועם כל הכבוד שיש לי לסדרות המעולות שלה שבאו אח"כ לאחר שלא היתה מעורבת בכתיבת העונות הקודמות , והרסה לגמרי את התבנית התקנית של הסדרה , זה שדילן שייך רק לליבי ועוד דברים שנהרסו בעונה הזאת
בשכונה זאת נועה פניני שעזרה לגיורא בכתיבת החממה ושכונה בעיקר שכונה , אז היא מכירה את הסדרה....
&nbsp

מה הקשר למיכל? אביגיל הררי עזבה את הסדרה
אז היה צריך להעלים אותה.
&nbsp
גם ויקי בעונה הזאת בטוח תמצא מישהו שהוא לא איתן. דמות שנעלמת צריך להחליף.

dar dahan

Member
קשור ועוד איך
אביגייל אומנם לא יכלה להשתתף ביותר מדיי פרקים, אבל לא היו צריכים לתת לדילן את הבחירה בין רומי לשנייה, ובכלל כל העונה ה3 של האי הייתה מטופשת וחסרת כל הגיון, כמו השאלה, איך יש במאה ה15 על האי אנשים שהם לא טיימרים?
ועוד כל מיני דברים קטנים ומחפרנים, וגם הסיפור עם היהלום, נו באמת....
כל הדברים הללו הרסו את הסדרה, האי 3 עושה תחרות איזו עונה גרועה יותר עם החממה 3.
לפחות בחממה 3 היה סוף לא רע, בהאי 3 הסוף היה כל כך מטופש, ניגשת יד כלשהי של אישה אל דילן, לא יכלו פשוט להחזיר לו את ליבי וזהו?

עוד פעם- היא לא השתתפה
ואם אתה מדיר בכוונה את יון מהעלילות הרומנטיות אז מה נשאר לך?
&nbsp
אז זהו? אז בעונה הזאת ויקי לא צריכה לקבל עלילה רומנטית ולהישאר נאמנה?
&nbsp
קצת דבילי.
&nbsp
האמת שאני פשוט לא זוכר יותר מדי מהאי. אבל מה שכן, אני זוכר שרוני הדר (רומי) הייתה נהדרת בעונה ההיא...

dar dahan

Member
היא כן השתתפה בכמה פרקים
היה פרק שלם שראו איך ליבי נוסעת לעבר להביא את היהלום.
יכלו בקלות לבקש ממנה להשתתף בעוד כמה פרקים, לא יותר מדיי אבל כמו בעונה 2...
אבל החליטו שהיא צריכה למות ושהיא צריכה למות על ידי הבת של קאיראן.
&nbsp
וזה שונה לחלוטין ממה שקרה בשכונה 2 שאיתן מת כבר ולא יחזור, זה יהיה כמו שתותי ניניו לא תוכל להשתתף ואז יהרגו אותה וייתנו ללירון איזה תחרות בין שתי בנות על ליבו.
&nbsp
לעומת זאת במקרה של איתן הדמות כבר מתה ולא אמורה להיות מניעה מלהביא אהבה חדשה לדמות של ויקי.
&nbsp
בהאי 3 לא היו חייבים להרוג את ליבי!

אבל כנראה היא לא יכלה
גם את איה חטפו בעונה 2 והביאו לאדם את ניצן.
&nbsp
זה קורה, לפעמים זוגות מיועדים (במציאות) נאלצים להיפרד. אז כפו על מיכל סיפור והיא נאלצה להפריד ביניהם. ומה יותר טוב מאשר לתת לרעים להרוג אותה?

Roei152

Well-known member
מנהל
מה שאני אומר
זה בעצם מה שדר אומר , אביגיל כן השתתפה בעונה הזאת , בתפקיד קטן ממש , אבל כן השתתפה , מה היתה הבעיה על לשמור על התבנית שדילן וליבי מיועדים אחד לשנייה ? פשוט להראות את אביגיל עצמה עם יון בקליפ סיום?
כמו בעונה השנייה להעלים את ליבי למספר גדול של פרקים , ולהחזיר אותה ממש בסוף...
&nbsp

להעלים אותה לאן?
ואז איזו מין עלילה ניתן לדילן? חייב להגיד שהעלילה שבה אם הוא יהיה עם הבת של קאירן ייוולד מי שישמיד את העולם זה היה טוב.
&nbsp
אם אתה כועס שלא ראינו אותה בסוף, זה סתם בשביל המתח. אנחנו גם לא יודעים מי פתח את הדלת בסוף של השמינייה...

Roei152

Well-known member
מנהל
אז אם ככה
מה שאתה אומר , סופי לא הייתה צריכה להיות קיימת
לא שאכפת לי ממנה ..
הרבבה יותר טוב . דילן מתאהב בבת של קאריאן לא כברירת מחדל לבחורה אחרת מלבד ליבי , ומראים את ההיסטוריה שבה הוא מתחתן איתה , שוכב איתה (כמובן לא סצינה מפורשת לילדים ..) אבל מבינים שהיא בהריון , בזמן הזה החבורה מגלה שרומי היא הבת של קראירן ושבתאריך מסויים הבן שלה אמור להחריב את העולם , אך דילן לא מאמין להם . שמגיע התאריך המסוכן כנמובן שהכל נגמר בכי טוב , הילד מושמד , ליבי וסול חוזרים לחיים ולבני זוגם
&nbsp
בחממה 3 גיורא הוכיח שהוא גם יודע לסיים יפה סדה ולא דווקא בנקודת מתח , כך צפוי לפחחות גם בשכונה בעונה הזאת .....
&nbsp

rubmwue1234

New member
לפי מה שאני חושב ויקי היא בכלל זו שתצא מהארון..אם כבר הזכרת
והשחקנית יעל פולמן היא זו שתהיה איתה

למעלה