הודעות לשחקנים

איזה חמודה!

זה ממש לא מפריע לי הבלוג! להיפך.. זה ממש מרגש אותי.. אם תרצי- תוכלי לשאול אותי שאלות בפרטי ואני אשמח לענות לך! אוהבת, אלמה

לכל השקנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש לי בלוג של הסדרה ואני מתכוונת לרשום שם את השמות של כל השחקנים והדמויות ולשים תמונות... אני רוצה לדעת עם יש איזשהו שחקן שלא רוצה להיות חלק מהבלוג... אם יש, בבקשה תאמרו לי!!!!!!!!!!!! תודה מראש... מור לוי לאב יו כנסו לבלוג: http://blog.tapuz.co.il/almabenzeave

טעות בבלוג

הייייייי שחקנים יקרים שלי הכתובת שנתתי לכם היא לא נכונה הנה הכתובת של הבלוג: blog.tapuz.co.il/roshgadol1 מצטערת שהטעיתי אתכם!!!!!! לאב יו

rushour

New member
רציתי לבקש משו אחים ואחיות שלי....

רק רציתי להגיד שעם יהיה מידע על העונה השנייה של ראש גדול אז בבקשה תעדכנו בפורום תודה מראש

Refael30

New member
ספויילרים ...

ספויילרים הם מנגנון הממוקם במטוסים, הפעלת המנגנון מאיטה את המטוס בנסיעה על המסלול לאחר הנחיתה. :) ... אם התכוונת למידע בפרקים הבאים על הסדרה יש תקצירים באתר, שחקנים לא ייגלו לך כדי לא להרוס לך .

keton13

New member
טוב זה ברור...

שלא שאלו על הספוילר שהסברת עליו בכל מקרה משעמום טהור נסביר פה קצת.. ספוילר קשור לאירודינמיקה של המכונית(במקרה של מכונית) מה שמנסים לעשות,זה שאתה תיסע במהירות גבוהה,ותהיה לך אחיזת כביש טובה במקרה הזה אחד מהדברים שעוזרים לנו הוא הספוילר הספוילר מגדיל את הDOWNFORCE שיש למכונית,בכך שזה משאיר אותו יותר יציב על הכביש. טוב אני יצאתי ביי

לספיר דרמון..... ../images/Emo13.gif

ספירוששששש... מוכשרת שלי אוהבת אותך הכי בעולםםםםםםםםם -דללה-

גמני גמנייייייייייי

אוהבתותך!!!!!!!!!!סלבריטאית שלנוווו תמשיכי כך.. חיחי.. והיא יושבת לידי!!!!!!!!! -יצחקייייייייי-

הייייייייייי ספיר

ממצב??? אני חושבת שאת שחקנית מ-ד-ה-י-מ-ה ויש לך אחלה אישיות.. את נורא נחמדה איך שאת עונה לכולם וכל זה... לרוב השחקנים אין זמן לענות לשאלות שלנו... טוב... אז רציתי לשאול: זו הסדרה הראשונה שאת משחקת בה?????? תווווודה מראש (עם תעני ואם לא...חחחחח)
לאב יו
+*+מור לוי+*+

135791

New member
שרון דטנר ../images/Emo26.gif

קיבלתי מסר שהגבת על השאלות ששאלתי אותך אבל כשנכנבתי לקישור של ההודעה היה כתוב שההודעה כנראה נמחקה.. אז אשמח לקבל את התשובות פעם נוספת.. אני

למעלה