הודעות מנהלת

פלגיה

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif סקר בפורום

בין הכלים "מסביב" לפורום ישנה אפשרות של סקר. אני אישית לא מאוד אוהבת סקרים (כאמור:"מדבר סקר תרחק"), אבל יש כאלה שזה מוסיף להם לעניין. אז הסקר הראשון הוא "האם יש צורך בסקר בפורום?" וכולם מוזמנים להצביע ולהשפיע. מי שמעוניין להוסיף את דעתו, ללא הצבעה בסקר או בנוסף אליה (כולל שאלות מומלצות לסקרים הבאים) - מוזמן לשרשר לכאן.

../images/Emo6.gif והסקר הבא יהיה...

"מה לשאול בסקר?" נראה לי שזה נעשה באופן טבעי כשצריך (גם אם לא באמצעות כלי הסקר...) ע"ע השרשור על הענישה... לפורום כזה מתאים יותר דיון מתוצאות סקר...לדעתי...

פלגיה

New member
../images/Emo124.gif פרסום הפורום ברחבי ../images/Emo43.gif

לפי ההבנה שלי ככל שיהיו יותר גולשים בפורום, כך יהיו יותר דעות והדיונים יהיו מעניינים יותר. לכן אני פותחת במסע פרסום של הפורום בפורומים שונים ב
הפורומים שבהם אני מפרסמת הם פורומים רלוונטיים ב"אשכול משפחה" שאני חושבת שיש בהם גולשים שיתעניינו ויבואו גם לפורומים שלנו. בכוונה אני עושה את הפרסום בהדרגה, ובכל פעם מתרכזת בפורום אחר. בשבוע שעבר פרסמתי הודעה בפורום "להיות הורים". בשבוע הקרוב אני מתכננת לפרסם בפורום "שיחת נשים". אם יש מתנדבים להשתתף איתי בפירסום הפורום - אשמח לשמוע. (זה כלול בבקשת אישור ממנהל/ת הפורום המדובר, פירסום הודעה ובה "הודעת המנהלת" שלי או כל טקסט אחר שנראה בעיניכם עדיף, וקישור לפורום הזה, ומעקב אחרי תגובות להודעה - כך שגולשים יקבלו תגובות ענייניות, וההודעה תישאר במשך שלושה ימים בדף הראשון) פרסום בפורום "חינוך לגיל הרך" אני רואה את פורום "חינוך לגיל הרך" כפורום-האב שלנו ולכן הפירסום בו יהיה אינטנסיבי יותר, וענייני יותר. הכוונה שלי היא לפתוח פינה קבועה, ובה בכל שבוע הודעה עם קישורים לדיונים שנערכים כאן בפורום. בכל שבוע אקשר ל- 3 או 4 דיונים על פי ראות עיני. מי שלא מעוניין שקישור להודעתו יפורסם בפורום "חינוך לגיל הרך" - שיפנה אלי במסר. בשבוע הקרוב חשבתי לפרסם את ההודעה שלי בדבר הנסיעה ללונה פרק, את ההודעה של מיכליתשלהצאט "פיתוי כפיצוי", את ההודעה של קסיופיאה שעדין מתלבטת בדבר ההעלאה לכיתה א', ואת ההודעה על "חינוך האמא" לתת לילדה לעזור לה.

פלגיה

New member
באמת שאלה טובה

אולי גם נייבא שאלות (רק שאז צריך ליידע את השואלים, לא?)

מה שאני אוהבת בפורום הזה הוא...

שזה לא עוד "פורום הורים"... אהבתי את השאלה של האח הגדול, ושל המדריך הצעיר בקייטנה... ואהבתי את זה שאני מרגישה פה בבית מתוקף עיסוקי בחינוך למרות שאני עוד לא אמא... הייתי שמחה אם היה אפשר לפרסם גם בפורומים של אנשים שעוסקים בתחום. אם אני לא היחידה שחושבת ככה אשמח לתת כאן רשימה של לינקים לפורומים רלוונטיים... רוצים?

../images/Emo124.gifברווזים,ברווזים, בואו הביתה!

ממליצה לפרסם (ואולי לחשוב קצת אחרת על איך הפורום מגדיר את עצמו כך שאנשים שם יבינו שזה גם בשבילם...) אני הייתי עושה ניסוי בפרסום גם ב: פורום של תנועת הנוער "חטיבת בני המושבים" פורום "הורים וילדים מדברים" פורום "בעיות בגיל ההתבגרות" אם זה יילך אפשר לנסות בעוד תנועות נוער ופורומי ייעוץ לנוער...

פלגיה

New member
בכל זאת המטרה שלי היא שההורים

יהיו קהל היעד של הפורום, ולכן קודם אני אפרסם את הפורום בפורומי הורים. נשמח שיהיו גם אנשים אחרים שותפים - אבל זה יהיה בשלב ב' של הפרסום.

לדעתי תבחרי הודעה הכי אטרקטיבית

ושמדברת להרבה, ותציעי אותה לפרסום בפוסט של תפוז (בפורום הראשי). גם פחות עבודה, וגם יגיעו הרבה גולשים.

פלגיה

New member
זה אני עושה כל הזמן

לפעמים זה מתפרסם לפעמים זה לא. לא ראיתי גולשים מגיעים מפירסום כזה

מיכל שב

New member
מניסיון - רוב הגולשים שמגיעים

מפרסום כזה הם עושיי צרות מקצועיים
מעטים פגשתי שבאמת הצטרפו לפורום שלנו אחרי פרסום כזה.

irisgh

New member
מעניין.

אני טעמתי מכמה וכמה פורומים מפרסום כזה. (עד שהתעייפתי..).

למעלה