הודעות משוטטות...

gabubon

New member
אתר של קלינאי תקשורת

יש אתר של אגודת קלינאי התקשורת בישראל שם יש פרוט על ההפרעה.

תודה על תשובתך.

תודה על תשובתך. מאוד אודה לך אם תוכלי לשלוח לי את מס´ הטלפון של הקליניקה. אהיה אסיר תודה גם כן, אם תוכלי לציין מה היית העלות הכוללת של הטיפול/האבחון בארה"ב. ניתן ליצור איתי קשר גם כן ב- [email protected].

זהבה נ

New member
שלום מירי וברוכה הבאה לפורום../images/Emo140.gif|חי

אז, עצה ידידותית מאמא, אני דאגתי שבבוקר המבחן להקפיד שהילד יאכל ארוחת בוקר ובכלל לנסות מאוד שהבוקר יהיה מאוד רגוע עבורו. כך יהיה סיכוי שהוא יהיה יותר פנוי לערוך את המבחן. בהצלחה לכם, חזרי לעדכן כאן בתוצאות.

עם מרשם? בלי מרשם?

בכל מקרה של תופעת לואי לא מוכרת פונים מייד לרופא שרשם לך את הכדורים.

gideonb

New member
חום פנימי או חיצוני

שאלה קצת מוזרה אבל חום מטבולי דהיינו מדחום 37 + (אם כך למה בדקת?) או חום גוף שנהיה לך חם והתחלת להזיע?

spidergirl

New member
חום פנימי כנראה

כי היה לי 36.8 - לא הזעתי במיוחד. וזה הרגיש כמו חום רגיל. זה לא קורה לי תמיד - בינתיים זה קרה רק פעמייים. לא ידעת למה לשייך את זה. תודה רבה לכל מי שענה

gideonb

New member
את צריכה לעשות ניסוי קטן

זה לא נשמע לי נורא כלכך ואני לא רופא לפי ניסיוני ישנו שינוי בעבודת הגוף דהיינו שינוי מטבולי שיכול לגרום לעליית חום שהיא די שולית אבל אם זה יתמשך נראה לי שכדאי לפנות לרופא

zivadina

New member
כשלקחתי ריטלין בבדיקת טובה

הזעתי וקצת רעדתי, ואחר כך הפסיכיאטרית אמרה שלפי התוצאות המנה היתה גדולה מדי. ואני חושבת שזה קרה גם בגלל ששתיתי קולה עם הריטלין, וגם אכלתי מתוק. כדאי לך לבדוק את הנושא. בהצלחה

זהבה נ

New member
יש עוד מכון והוא שייך לשרי שניידר

היא מפעילה אותו באיזור נתניה. מיועד לתלמיקים לקויי למידה בעיקר פיתחה שיטה ללמד תלמידים קריאה. תנסו להשיג את הטלפון דרך שמה ב 144 באיזור נתניה. בהצלחה,

דליה.ד

New member
כן, ראיתי את הפרטים הנוספים,

אבל זה נורא מברקי. הייתי באמת רוצה להבין יותר! אז אשאל שכמה שאלות מנחות: מתי הרגשתם בקשיים? מה קורה עם הילד מבחינה חברתית? על מה בדיוק מתלוננים המורים? היכן אובחנתם (ואם תוכל להוסיף ציטוט מסיכום האבחון וההמלצות)? האם פניתם לנוירולוג ילדים? האם הילד מקבל טיפול תרופתי? האם נעשו תכניות לעיצוב התנהגות ו/או עזרה לימודית? בקשר למרכז הרפואי, איני מכירה. אני רק יודעת שבבית חולים רמב"ם יש מרפאת קשב וריכוז לילדים.

שריתילה

New member
אולי בגלל שקוראים לזה:

"ברוכים הבאים להולנד"
אולי כבר התרגלת לחיות עם מה שיש, ואולי בעצם את מתבוננת ורואה גם את הדברים היפים שיש בהולנד ואולי פשוט למדת לדבר את השפה, שהיא לא מובנת כלל ואז קל יותר להבין ולראות גם את הדברים הכל כך יפים שקיימים... "ברוכים הבאים להולנד" כשעומד להיוולד לך תינוק זה כמו לתכנן חופשה אגדית באיטליה. אתה קונה מפה וספר הדרכה ומתכנן תוכניות נפלאות של מה תעשה ולאן תלך, אתה אפילו לומד להגיד מספר משפטים באיטלקית ואתה מתרגש מאוד מהחוויה הצפויה לך. חסר סבלנות אתה כבר להוט לצאת, והנה מגיע היום המיוחל. נרגשים אורזים מזוודות ויוצאים לדרך וכמה שעות אח"כ המטוס נוחת, והדיילת אומרת: "ברוכים הבאים להולנד". "הולנד?" אתה שואל "מה זאת אומרת הולנד? אנחנו אמורים להגיע לאיטליה, כל חיי חלמתי להגיע לאיטליה" אבל היה שינוי בתוכנית הטיסה, אתה בהולנד וכאן אתה צריך להישאר. הדבר החשוב הוא שלא הביאו אותך למקום נורא או דוחה, מלא מגיפות רעב או מחלות אחרות. זה רק שהגעת למקום שונה מזה שתכננת. עכשיו אתה צריך לצאת ולקנות מדריך אחר, מפות אחרות, וללמוד מילים בשפה שונה ואתה פוגש אנשים שמעולם לא פגשת בעבר. אכן מקום שונה. אולי איטי יותר מאיטליה, אולי פחות מהודר או ראוותני. אבל רק מקום אחר. לאט אתה מתאושש, לוקח נשימה עמוקה ומתחיל להתבונן מסביב, ורואה שבהולנד תחנות רוח, ופרחים מרהיבים. יש אפילו אומנים מפורסמים. עדיין, אנשים שאתה פוגש מסביב עסוקים בלנסוע ולחזור מאיטליה מתארים לך איך בילו שם נפלא, ובשארית חייך תמיד תאמר: "כן, שם גם אני הייתי אמור להיות, כך תכננתי" והכאב על אותו חלום אבוד ילווה אותך תמיד. הנקודה החשובה היא שאם תבזבז את חייך בלהתאבל על חלום שלא התגשם, לעולם לא תוכל לראות וליהנות מכל הדברים הנפלאים והיחודיים שיש להולנד להציע לך... *********************

למעלה