הודעות שנאה לסודוקו ותלונות

xardas

New member
משהו לחשוב עליו-

לא שיש לי משהו נגד המשחק, אבל זה מראה קצת טימטום- משחק ממש לא מוכר לאף אחד בארץ, ועיתון אחד בא וצעק בהתרגשות שזה שיגעון וכל המדינה מכורה לזה.ואופס... כל המדינה התמכרה (אני מניח) בגלל ש"כולם עושים אז גם אני, הריי זה שיגעון" תרגיל פירסומי יפה עשו לזה.

dj gold

New member
חלאס עם הסודוקו

אני ממש בהלם מאנשים מה יש לכם מסדוקו תעזבו חלאס!

aviv lu 606

New member
לדעתי זה לא כמו שאתה אומר

בעיתון "הזה" רשמו שבאנגליה זה הצלחה ענקית וכולם מכורים ושמו הסברים וזה אני למשל קראתי שיחקתי קצת והתמכרתי ואני חוש שעוד המון כמוני התמכרו לזה

Rachel47

New member
קצת לא רעיןו טוב ../images/Emo15.gif

לשים את זה בפורום של הסודוקו לא

dan the man

New member
זה מרענן

זה לא רגיל ..עוד שבועיים כל השיגעון סודוקו יחלוף כי עד עכשיו היו רק תשחצים ותשבצים ולאנשיןם נמאס אז הם מצאו משהו להתלבש עליו..חחח

counting sheep

New member
למה? זה ממש כיף

זה מצריך ריכוז והיגיון, וזה מאוד נחמד, רענון כזה אחרי כל סוגי התשחצים והתשבצים למיניהם.

מ א ג ר ט

New member
משיחה שהייתה לי

עם מישהו שהוא בריטי כבר 10 שנים- סודוקו זה הדבר האחרון שבריטי יעשה, גם אם מאוד משעמם לו. אני לא מכירה הרבה בריטים אבל אפילו הישראלים לא 'התמכרו' לזה כי זה מעניין אלא בגלל שזה 'שיגעון הסודוקו'

goldenFish

New member
אין כזה דבר "שיגעון הסודוקו"

לדעתי אין בכלל דבר כזה. זה הכול פיקציה. סתם באו שלושה עיתונים והחליטו בבת אחת להפציץ אותנו עם הסודוקו הזה, כי זה סותם להם חורים בעיתון. איכשהו מסתבר שביום אחד הופיע שיגעון סודוקו. אני מוכן לנחש שמספר האנשים שפותרים סודוקו באופן קבוע הוא שווה ערך למספר האנשים שפותרים תשבצי היגיון באופן קבוע. הגדיל אחד העיתונים הגדולים לעשות ופרסם סקר לפיו 18% מהאנשים פתרו סודוקו לפחות פעם אחת. זה נתון די עלוב בהתחשב בזה שהסדודוקו הופיע על השערים האחוריים וזכה לפרסום מסיבי מהסוג שאפילו מותגים כגון קוקה קולה זוכים לו. כמובן שזה לא הפריע לאותו עיתון לחפש בנרות דרכים להגזים בגדול ההישג. הם אפילו ציינו שיותר אנשים ניסו לפתור סודוקו מאשר מצביעי עבודה! וואו. גם אני פתרתי כמה תבניות. אז מה? ראיתי שזה לא ממש דורש לוגיקה מתוחכמת וראיתי שיש תבניות שדורשות ניחושים ולא התלהבתי. אני מאד אוהב חידות היגיון, אבל סודוקו דורש היגיון בערך באותה מידה ששש-בש דורש. כלומר, צריך לחשוב, אבל זה לא המשתנה היחיד במשוואה. שיהיה ברור לכולם – היתרון הגדול של הסדודוקו הוא שהוא זול. פשוט זול לייצר תבניות חדשות. זו דוגמה טובה למשחק מושלם לעידן המודרני הממוחשב. במקום שאנשים ימציאו משחקים, נותנים למחשב להמציא וככה זה יוצא יותר זול. כמו כן, ברור שמחשב פותר כל תבנית יותר מהר מכל בן-אדם. כל זה כמובן לא צריך להפחית מהתענוג של מי שכן אוהב את הסודוקו. זה פשוט קצת מעצבן אותי כשמנסים לעבוד על הציבור כאילו כולנו מפגרים. היו יכולים גם באותה מידה לספר שיש שיגעון חדש של לימוד פיסיקה בקרב בציבור, או לספר שיש שיגעון חדש של משחקי שח-מט, או כל דוגמה אחרת שייתכן ונחשבת יותר מהסודוקו. זה עדיין היה מעצבן, כי ברור שזה שקר. במקרה של הסודוקו קל גם לגלות את האינטרס הכלכלי.

xardas

New member
בדיוק, זאת הייתה הנקודה שלי,

הם באו והכריזו על זה כשיגעון, מבלי שאפחד הכיר את זה.

למעלה