הודעות שנאה לסודוקו ותלונות

Me N U

New member
../images/Emo73.gifלא הבנתי איך זה מתקשר לשש-בש

לפי מה שראיתי עד עכשיו, 'סודוקו' הוא משחק שבנוי על עקרונות וחשיבה לוגית. עד עכשיו יצא לי לפתור כמה עשרות תבניות משחק של 'סודוקו' ויצאה רק פעם אחת שמצאתי את עצמי יושב ומציב מספרים בתור ניחוש. בשביל להצליח ב'סודוקו' צריך בראש ובראשונה לחשוב

נופר ג

New member
../images/Emo31.gif

אני די שונאת תשבצים ותשחצים, ובכל זאת מאוד אוהבת את ה"סודוקו"ים למיניהם.

morank

New member
אמת בפרסום

נכון, באמת עמד מאחורי הפרסום של הסודוקו תרגיל שיווקי מאוד מאסיבי (בהתחלה פורסם רק סודוקו אחד ביום, ובבת אחת, אם אני אל טועה ידיעות התחילו הם זה - המספר גדל לארבעה תשבצים). מקורו של המשחק הוא בכלל ביפן, אגב. אין ספק שעם הזמן הרוחות קצת ישככו, והמכורים לסודוקו ישארו הגרעין הקשה ולא כל אחד שניסה ושיחק פעם פעמיים, בדיוק כמו שקרה עם המכורים לתשבצי היגיון שלעולם לא יפספסו אף תשבץ, ויעשו מנוי לתשבץ עד הבית בכל שבוע. אבל כן נעשה כאן תרגיל מכירות, זה בוודאי לא יכול להזיק לעיתונאים וגם לא ליצרני העפרונות עם המחק...ונכון, הציבור לא טיפש, אבל ברגע שמפרסמים את קיומו של המשחק בעיתון אנחנו כקוראים נהיה מודעים לזה שהוא שם, ואולי אפילו "נתפתה" וננסה לפתור אחד או שניים או ארבעה, והפרסומת השיגה את שלה. ובסודוקו יש הגיון ולוגיקה. עדיין לא נתקלתי במצב בו הייתי צריכה פשוט לנחש אילו מספרים להציב. זה דורש לא מעט סבלנות...

yaeloolik

New member
נו ברור...

אמרו שזה להיט אז קודם כל ישר כולם רצו ובדקו מה זה. אחרי זה אנשים שיחקו (כי הרי זה כזה להיט) ו"התמכרו". למה הם התמכרו? כי כולם מכורים לזה וכולם ניסו אז זה בטח כיף. אבל למי זה באמת משתלם? לעיתון שפירסם את המשחק הזה בכל מקום ועכשיו אנשים רצים וקונים את העיתונים שלהם. גם אני נהנת לשחקת בזה מידי פעם (אפילו הצלחתי
) אבל ממה שאני למדתי בשנים האחרונות שלעיתונים יש נטייה להגזים.. :|.

Ultra Spidey

New member
אישית לא ממש היה אכפת לי שזה בעיתון

שמעתי על זה והחלטי לנסות..

counting sheep

New member
עם כל הכבוד לעיתונים

יטענו ככל שירצו שזאת הנאה, כשאתה ניגש לסודוקו ומתחיל לפתור אותו, אינך נהנה משום שהעיתונים טוענים שאנשים אחרים נהנים מזה, אלא מעצם החשיבה והפתירה של הסודוקו. העיתונים טוענים שזה "שיגעון", אמנם גם כחלק מתרגיל פרסומי- משום מה, אך גם כי זאת עובדה- שהסודוקו נחל הצלחה עולמית. הסודוקו מפעיל את ההגיון והחשיבה ככל חידת הגיון אחרת, רק שהוא תפס יותר חזק והוא נחשב לאופנתי. כמובן, שבהתאם לכל אופנה, יהיו כאלה שיבואו ויטענו שהיא מבוקשת ולא בצדק, זכותם.

Sweet Misery

New member
זה שיגעון שנכפה עלינו,

מעין תירוץ של העיתונות והתקשורת להכניס את זה בכל מקום. בטח עשו איזה הסכם טוב עם המפיצים.

counting sheep

New member
אבל אף אחד

לא דחף לך ליד עיפרון ואמר לך לשבת ולפתור. (ובנות גילמור זאת אחלה סידרה!
)

NightMaster

New member
פשוט קנוניה של העיתון

שבא ופירסם "שיגעון חדש בבריטניה - לגיליון זה מצורפות 2 חידות סודוקו.." מתי פעם אחרונה קראתם בעיתון: "כת השטן מתגברת בבריטניה - לגיליון זה מצורפים 2 חתולים..."?

uriya1

New member
המשחק כבר קיים המון זמן במקומות

אחרים בעולם, אבל שלושת העיתונים חשבו על עוד נקודת תחרות אפשרית והגיעו למסקנה שסודוקו הוא הבחירה המשולמת. שימו לב כמה הודעות יש על השערים במשחק, למוסף הסודוקואים שהתפרסם לא מזמן, להגדלה ולשכלול של מדורי הסודוקו כמעט בכל יום.

uriya1

New member
../images/Emo2.gif

עכשיו ראיתי שבתרבות מעריב בשבת מיקמו את הסודוקו ברשימת מובילי התרבות. עד לאן מסוגל להגיע התרגיל השיווקי הזה, דמאט.

RotemAss

New member
ואיך נולדים כוכבי פופ?

ב- MTV מנגנים שוב ושוב את הקליפים כדי שתקבל רושם שזה להיט. זה נכון לכל דבר פופולרי כמעט.

TheBeast

New member
הודעות שנאה לסודוקו ותלונות../images/Emo18.gif

שרשרו לכאן הודעות עצבים למיניהן

למעלה