הודעעה חשובה ! לקרוא כולם ..

korala

New member
הודעעה חשובה ! לקרוא כולם ..

בשל האירוע שקרה בשדרות שילדה נפגעה . כולנו מתאחדים כדי להתפלל שיקרה נס אשר יציל אותה :\ אותה ילדה היא ידידה של ילד מהפורום אז עם כול אחד יגיב .. וכולנו ביחד נקווה שהכל יסתדר ! בע"ה לירני אנחנו איתך , אוהבים אותך חברי הפורום

לירןןןןןןןןןן כנס מאמיייי

לירנושש... תתעודד נקווה שהכל יהיה בסדר.. היא ממש גיבורה שהיא הצילה את אח שלה..... היא הצילה את החיים שלווו... בעזרת ה' והיא תתעורר והכל יהיה בסדר... אוהבת המוני.. ספירו!שש..

ayeltush1

New member
לירנוששששששששששש

אני מקווה שהיא תהיה בסדרררר מחזיקים בשבילך אצבעות תדע שאנחנו תמיד איתך וממש אוהביםםםם אותךךךךךךך החלמה מהירהההההההההה!!
לירן היא תהיה בסדר על תדאג מואההההה איילת

אין לי מושג מיזה לירון..

או מיזאת הילדה הזאת, אבל אמן אמן אמן טפו טפו טפו שהיא תהייה בסדר!!!!!

ללירן..

אני מקווה שהיא תהיה בסדר בעזרת ה' הכל יהיה בסדר .. החלמה מהירה גם אם אני לא מכירה אותך מאחלים לך כאן מכל הפורום החלמה מהירהההההה .. לירן אוהבים אותך.. הילוש

../images/Emo101.gif../images/Emo184.gifהחלמה מהירה!../images/Emo101.gif

החלמה מהירהההההההההה צריך לפוצץ את כל הערבים!!!!
שיחנקו אמןןןן אלה אבוקסיס מכל ה-
החלמה מהירה!!!!

Gc FaN

New member
כולנו מחזיקים אצבעות שהכל יהיה בסדר

ומתפללים!!! יש חדש בקשר לילדה? מה המצב שלה?

shirel 1211

New member
לירןןן

היא גיבורה, כמו שהיא עזרה והצילה את הילד, ככה אני מקווה שיעזרו לה. מחזקיה לה אצבעות
כולנו איתך, תתעודד קצת

ayeltush1

New member
לירן מה נשמע?.......

אם אתה פה ויש חדשות טובות או כל משלא קרה תעדכן אותי כי אני כל היום לא היה כאןןןןןןןן ובאמת החלמה מהירההההההההההההההההה!!! מתההההה עלייךךךךךךך!!!!

שיהיה

רק בשורות טובות... ושתחלים מהר ואני מאחלת לה את כל הבריאות בעולם ושלא יקרה לא דבר כזה בחיים..

d a f n a2

New member
החלמה מהירה!!!../images/Emo101.gif

בעזרת ה' היא תחלים!!! החלמה מהירה!

לירני תתעודד היא תהיה בסדר ../images/Emo70.gif

אני שמעתי שהילד נפגע בראש ויש לו רסיס (זכוכית או משהו) בראש (אחחחחחחחח
) והילדה במצב אנוש... יווו אני מקווה שהיה תהיה בסדר
הילדים בכיתה (אחרי שיחה עם המורה) כתבו לילדים בשדרות מכתבים, אז אני החלטתי לכתוב לה ולאח שלה... מקווה שזה יגיע אליה... לירן תתעודד
she will be o.k

shaisagi

New member
כרגע הילדה מוגרת במצב של מוות מוחי.

זאת אומרת שסיכוי לחיות כבר אין לה.... מה שנשאר זה רק להצטער ולהזהות עם המשפחה ועם שדרות כולה...

למעלה