הודעעה חשובה ! לקרוא כולם ..

ayeltush1

New member
../images/Emo4.gifוגם לירן אמר.......

שהיא עכשיו רק על כדורים שהיא חייה על זה והיא היא תצליח להביא היא תשאר משותקת לכל החיים אז או שעדיף במצב כזה למות (חס וחלילה) או שלחיות ולהיות משותקת כל החייםםםםםםם שזה ליסבוללללללללללל את החיים יואיייי איזה מסכנההה היא יואי לירן חשבית על כל משקרה כל היום בבית ספר אתמול פשוט החדרתי לי את זה לראשש ובטוח אתה במצב יותר קשהה בטח לא הצלחת לישון איזה מפחיד זהההה אני מנחמת אותךך מאילתתתתת ואלווי והיתי יכולה לינסוע אלייך ולעודד אותך!!!והכי חשוב אל תדאג תן לזמן לעשות את שלו באהבה איילת!!

לירניי מאמי../images/Emo25.gif

ללירניי אל תדאג הכל יהיה בסדר אני מבטיחה לך כפי שכבר אמרתי לך אתמול בצט אני ואיילתוש שהכל יהיה בסדר אז גם פה נאי אומרת על תעבד את התקווה היא תחזור ליהות הילדה שהייתה לפני הקסאם המנייאק הזה

לירון....

שתחלים מהר.... אנחנו מחזיקים אצבעות.....

לירןןןן

New member
תודה לכם

הרגע חזרתי מהבית חולים וכרגע היא במצב אנוש מחוסרת הכרה הרופאים קבעו לה מוות מוחי והיה ממש עצוב להיות שם אז כל התקוות שהיו לי אבדו ומה שנותר להגיד ולעשות זה לחזק את ההורים את המשפחה האחים ואחיות מי יתן ונדע ימים טובים יותר לירן.

ayeltush1

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifיאאאא יו איזה מסכנה

לירן מצטערת בשבילךךךךךךךך!!!

sarai12391

New member
../images/Emo7.gifואיי

החלמה מהירההההה...! שאמן הכל יסתדר והיא תהיה בסדר!!

korala

New member
לירניי הכל היה בסדרר .. היא תתעורר

היא תקום אל תאבד את התקווהה ! כולנו מקווים שיקרה איזה נס שיציל אותתהה .. מחזיקה אצבעותת :) בע"ה הכל היה בסדר.. אוהבת מללאא קורל

אמן שהכל יסתדר...

אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן אמן

s h l a g e r

New member
שלא נדע עוד צרות כאלות וכמובן החלמה

מהירההההההההההההההההההההה......... לירן תתעודדד בעזרת השם המחבל שעשה את זה ישרף בגהמנום! הלוואי ויכנס לו וירוס למחשב ויפוץ את המחשב שלו ואותו יחד!

Refael30

New member
לצערנו הנסיבות לא כמו שחשבנו...

הילדה מתה מוות מוחי. שוב אני אישית מתפלל למענה כל יום תהילים, זהו. נקווה לטוב .

אביושה

New member
באמת?! וואייייייייי שיואו-----

אם מישו פה מנסה לעבוד עלינו אז שיתחיל להתרגל לזה כמן הסתם עוד שניה הולכים להתנפל עליו... אבל אם זה נכוןןןןןן שיואוווווו !!! תתפללו לעילוי נשמתה באמת,תגידו תהילים איזה עצוב זה...

שכולם התפללו לשם

רק השם יכול לעזור פה. בואו נתפלל ואולי השם ישמה את הזעקתנו כמו את זעקת בני ישראל שהיו במדבר ויעזור לנו. בעזרת השם. אמן

לירןןןן

New member
התפללנו כל השכבה

אבל זה הגורל אח שלה היום יצא מבית חולים הוא עבר ניתוח עצוב עצוב!

תחלימי מהר!!

מקווה שהכל היה בסדר ושתצליח את כל מה שעושים לה!! אני מאוד מקווה שתבריא!!! מחזיקה עצבעות שהכל היה בסדר שחר!

למעלה