הודעת פרישה

הודעת פרישה

חברים יקרים, אני מרגיש שמיציתי את עצמי ואיפשהו כבה בי הלהט, ולכן החלטתי לסיים את תפקידי הצנוע. ברצוני להודות לכם. לכולכם. לרון, ERI, אופסי, אופססס, אלכס, שם, דדה, מינגוסית, לייט, ונילה ושאר המשתתפים הותיקים והותיקים פחות. אני מודה לכם שהייתם אחלה פרטנרים לדרינק ולשיחה, בכל שעה ובכל יום. זו כמובן לא סיבה לפרק את הפורום. אם מישהו מכם ירצה להמשיך ולקחת את המושכות מכאן, אני בטוח שאנשי תפוז יעודדו זאת. שלכם, זיו

mingusit

New member
טוב, נו, זה היה די ברור כבר

כמה זמן... רק חבל שזה נמשך ונמשך כשכבר לא היה כוח ולא נחתך מייד... תבוא לבקר לפעמים, אה? )-:

נו טוב, מותק, אל תהיי קשה איתי,

את יודעת איך זה במערכת יחסים... לא תמיד קל לחתוך ישר ולעניין. לפעמים מתברברים עם זה קצת. לא?

mingusit

New member
אני בחורה אכזרית (-: חותכת ישר...

זה סתם התסכול ממצבו הגוסס ארוכות של הפורום. באמת היית נהדר והמון תודה על כל הזמן הזה (החכמנו הרבה! (-: )

shem.....

New member
what???????????

I was going to write a nice long message about quiet a few things, but I`ve lost all wards!!! What ta` hell is going on here?(or there to be correct( would somebody please explain?

alex

New member
... elementary , my

dear shem , elementary . lack of money ( and booze ) makes a man pissed-off . rumors say that .tapuz doesn`t pay its forum managers.

לא רק שמועות...

חלק מהעזיבה קשור לזלזול המתמשך מצד תפוז, כולל עיכובי כספים שהם חייבים לי כבר חודשים רבים.

eri

New member
:-(

אז כמו שמינג אמרה, זה לא כל כך מפתיע.. אבל עדיין עצוב... אז שיהיה רק טוב, ותחפש את הלהט...אל תוותר...כי אי אפשר בלעדיו...

זיו.

אם היית מכין אותנו, הייתי חורז קצת חרוזים מצרף מילים למשפטים ומאחל לך המשך הצלחה ומודה לך על כל פעילותך אבל חתכת ממש בצורה פתאומית (אני לא רואה את הנולד כמינגוסית) ואני ממש ממש המום ולא מצליח לכתוב כלום אז המון תודה על כל ההסברים על הסבלנות ועל התאורים על יין , ויסקי וקוקטייל ותאורים מחו``ל בעיני המטייל על כל מה שלמדתי בפורום השנה אני חייב לך תודה וגם כוסית אהיה לך חייב אם תזדמן לסביבתי, לשני צדדי, או מאחורי הגב. ראה תמיד ברכה בעמלך רון.

רון היקר,

ביננו, אתה הרבה יותר משמעותי לפורום ממני. אתה חד פעמי לחלוטין. תודה על מילותיך החמות. זיו

alex

New member
נפלה עטרת ראשנו...

( ושימו לב לחריגה מנוהגי הקבוע לכתוב רק שתי מלים בכותרת ) , יבשה לשוננו לחיכנו , ירדה ירושלים מראש שמחתנו , זלגה דמעה מעינינו . זיו שלנו איננו. ז ו דרכו של עולם , י דידינו היקרים ו מה לנו כי נלין ? ל איש רב פעלים ומעללים י דו בכל ויד כל בו נ רים כוסית , אחא , ו נסתיר דמעה סוררת נ שתה לזכרו של מורנו ורבנו הרב הגאון ד וק עצבות נמחה מפנינו. יהי זכרו ברוך. נ.ב. זיו , תקפוץ לבקר.

וונילה

New member
עצבות קלה

מצרפת גם חיבוק וירטואלי לדרך צלחה. היית לנו הרבה יותר ממקצוען אלכוהול. ההפסד כולו שלנו. ונילה (אותה אחת, רק עם 2 ווים. ענייני זיהוי ורישום פנים- תפוזיים)

למעלה