הודעת ר"י - הפעלה מלאה של רב-קו בתחנות הרכבת

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member

שלום,
כשלושה שבועות לאחר העלייה הראשונית לאוויר והנפקה של מעל ל-2,300 כרטיסים חכמים לנוסעים בתחנות הרכבת, עומדת רכבת ישראל להתחיל בהפעלה מלאה של כרטיס ה"רב-קו" בתחנות הרכבת.

הפרויקט בעלות של כ-130 מלש"ח ישפר את השירות לנוסעים ויצמצם את צריכת כרטיסי הנייר ברכבת ישראל.

מצ"ב הודעה לעיתונות.
שחר וייסמן, דוברות הרכבת

מה משמעות המשפט הבא:

שלום,
כשלושה שבועות לאחר העלייה הראשונית לאוויר והנפקה של מעל ל-2,300 כרטיסים חכמים לנוסעים בתחנות הרכבת, עומדת רכבת ישראל להתחיל בהפעלה מלאה של כרטיס ה"רב-קו" בתחנות הרכבת.

הפרויקט בעלות של כ-130 מלש"ח ישפר את השירות לנוסעים ויצמצם את צריכת כרטיסי הנייר ברכבת ישראל.

מצ"ב הודעה לעיתונות.
שחר וייסמן, דוברות הרכבת
מה משמעות המשפט הבא:
"החל מסוף חודש אוקטובר ניתן יהיה לטעון בכרטיס הרב קו הסדרי נסיעה משולבים (רכבת+אוטובוס) לכל היעדים."

האם הכוונה היא שהסדרי הנסיעה הקיימים המשולבים בין רכבת לאוטובוס יתאפשרו מסוף אוקטובר באמצעות רב-קו, או שהכוונה היא להסדרים חדשים? כלומר, האם משתנה רק האמצעי הטכני או גם המחיר?

בועז ל

New member
שאלתך הועברה לדוברות הרכבת ולהלן התשובה

מה משמעות המשפט הבא:
"החל מסוף חודש אוקטובר ניתן יהיה לטעון בכרטיס הרב קו הסדרי נסיעה משולבים (רכבת+אוטובוס) לכל היעדים."

האם הכוונה היא שהסדרי הנסיעה הקיימים המשולבים בין רכבת לאוטובוס יתאפשרו מסוף אוקטובר באמצעות רב-קו, או שהכוונה היא להסדרים חדשים? כלומר, האם משתנה רק האמצעי הטכני או גם המחיר?
החל מחודש אוקטובר יתאפשרו הסדרי הנסיעה הקיימים המשולבים בין קווי רכבת לקווי האוטובוסים. עד אז יופעל הכרטיס במתכונת פנים-רכבתית בלבד, כפי שצוין בהודעה לעיתונות.

עם זאת, מאחר שמדובר בענף מתפתח שייתכנו בו גם הסדרים חדשים, ממליצים ברכבת לעקוב אחר שינויים אשר לגביהם תפורסמנה בעתיד הודעות נוספות.

תודה

החל מחודש אוקטובר יתאפשרו הסדרי הנסיעה הקיימים המשולבים בין קווי רכבת לקווי האוטובוסים. עד אז יופעל הכרטיס במתכונת פנים-רכבתית בלבד, כפי שצוין בהודעה לעיתונות.

עם זאת, מאחר שמדובר בענף מתפתח שייתכנו בו גם הסדרים חדשים, ממליצים ברכבת לעקוב אחר שינויים אשר לגביהם תפורסמנה בעתיד הודעות נוספות.
תודה

משהו בהקשר לזה מוזר

משהו בהקשר לזה מוזר
האפשרות לרכוש כרטיסים משולבים כאשר דווקא הכרטיס לאוטובוס מוטען על הרב-קו וכרטיס הרכבת בנייר קיימת כבר מחודש אפריל (מצורף קישור).
אז לכאורה התשובה של דוברות הרכבת מבחינת כרטיס האוטובוס מהווה הליכה אחורה.

וכמובן שבאתר הרכבת עדיין אין שום פרסום על כך...

זאת לא הליכה אחורה.

משהו בהקשר לזה מוזר
האפשרות לרכוש כרטיסים משולבים כאשר דווקא הכרטיס לאוטובוס מוטען על הרב-קו וכרטיס הרכבת בנייר קיימת כבר מחודש אפריל (מצורף קישור).
אז לכאורה התשובה של דוברות הרכבת מבחינת כרטיס האוטובוס מהווה הליכה אחורה.

וכמובן שבאתר הרכבת עדיין אין שום פרסום על כך...
זאת לא הליכה אחורה.
הקישור שהבאת מדבר על חופשי חודשי משולב בין רכבת לאוטובוס, כאשר כרטיס הרכבת ניתן בצורת קרטון וכרטיס האוטובוס נטען על הרב-קו. זה לא כרטיס משולב שנטען כולו על הרב-קו כיחידה אחת.
בנוסף לזה, מדובר על כרטיס משולב מסוים - זה של גוש דן. לרכבת יש כרטיסים משולבים נוספים באיזורים אחרים בארץ.

לא מדובר רק על גוש דן, אפשר היה מאפריל לטעון

זאת לא הליכה אחורה.
הקישור שהבאת מדבר על חופשי חודשי משולב בין רכבת לאוטובוס, כאשר כרטיס הרכבת ניתן בצורת קרטון וכרטיס האוטובוס נטען על הרב-קו. זה לא כרטיס משולב שנטען כולו על הרב-קו כיחידה אחת.
בנוסף לזה, מדובר על כרטיס משולב מסוים - זה של גוש דן. לרכבת יש כרטיסים משולבים נוספים באיזורים אחרים בארץ.
כרטיסים משולבים גם באזורים אחרים.
וזו כן הליכה אחורה זמנית, מהבחינה הזו שכרטיס האוטובוס, לפי הודעת הרכבת, לא יוטען על הרב-קו.
לא ברור מדוע אבל בעצם מתחילת ספטמבר עד סוף אוקטובר יקרה דבר הפוך ממה שהיה עד עתה - כרטיס שהוא רק רכבת יוטען על הרב-קו ואילו כרטיס משולב (או חלק האוטובוס בכרטיס המשולב) לא יוטען על הרב-קו.
אלא אם כן אני לא מבין את הודעת דוברות הרכבת.
אולי פרסום בהיר ומפורט באתר הרכבת לטובת ציבור נוסעיה יעזור...

איך אפשר היה לטעון כרטיס משולב מאפריל

כרטיסים משולבים גם באזורים אחרים.
וזו כן הליכה אחורה זמנית, מהבחינה הזו שכרטיס האוטובוס, לפי הודעת הרכבת, לא יוטען על הרב-קו.
לא ברור מדוע אבל בעצם מתחילת ספטמבר עד סוף אוקטובר יקרה דבר הפוך ממה שהיה עד עתה - כרטיס שהוא רק רכבת יוטען על הרב-קו ואילו כרטיס משולב (או חלק האוטובוס בכרטיס המשולב) לא יוטען על הרב-קו.
אלא אם כן אני לא מבין את הודעת דוברות הרכבת.
אולי פרסום בהיר ומפורט באתר הרכבת לטובת ציבור נוסעיה יעזור...
אם באפריל אפילו לא היו שערי כניסה שמקבלים רב-קו בכל התחנות?
התחנות היחידות שבהן אפשר להיכנס עם רב-קו לרכבת הן בקו נתניה-רחובות, וגם זה קיים רק מאוגוסט.

זה בדיוק מה שאני אומר - מה שהיה מאפריל

אם באפריל אפילו לא היו שערי כניסה שמקבלים רב-קו בכל התחנות?
התחנות היחידות שבהן אפשר להיכנס עם רב-קו לרכבת הן בקו נתניה-רחובות, וגם זה קיים רק מאוגוסט.
זה שהכרטיס לאוטובוס הוטען ברב קו ואילו כרטיס הרכבת היה בנייר.
לפי הודעת דוברות הרכבת מהיום, הכרטיס לאוטובוס לא יוטען ברב-קו, אלא מסוף אוקטובר. כלומר הפוך ממה שהיה מאפריל.

זה לא נשמע הגיוני, אני בטוח שזה לא מה שיקרה.

לפי הודעת דוברות הרכבת מהיום, הכרטיס לאוטובוס לא יוטען ברב-קו, אלא מסוף אוקטובר. כלומר הפוך ממה שהיה מאפריל.
זה לא נשמע הגיוני, אני בטוח שזה לא מה שיקרה.

נראה לי שאתה טועה

נראה לי שאתה טועה
הכרטיס המשולב לא יטען ברב קו במשולב
פשוט יטענו שני חוזים,
חוזה אחד לרכבת וחוזה אחד לאוטובוס.

בהמשך מסוף אוקטובר, הכרטיס המשולב יטען כחוזה בודד.

זה גם מה שאני מבין.

נראה לי שאתה טועה
הכרטיס המשולב לא יטען ברב קו במשולב
פשוט יטענו שני חוזים,
חוזה אחד לרכבת וחוזה אחד לאוטובוס.

בהמשך מסוף אוקטובר, הכרטיס המשולב יטען כחוזה בודד.
זה גם מה שאני מבין.

אני מקווה שאתם צודקים

זה גם מה שאני מבין.
אני מקווה שאתם צודקים
וכפי שכבר כתבתי, טוב תעשה הרכבת אם תפרסם בצורה ברורה ובהירה את אופן המעבר לרב-קו באתר שלה לטובת נוסעיה, ולא רק תפרסם הודעות דוברות מעוררות שאלות לפורום תפוז ולעיתונאים. על הפיילוט בתחנות נתניה, רחובות ותל אביב עד היום לא פורסם באתר הרכבת (וכנראה כבר לא יפורסם לעולם...).

moonspell666

New member
היום היתי בתחנה רכבת מרכז

אני מקווה שאתם צודקים
וכפי שכבר כתבתי, טוב תעשה הרכבת אם תפרסם בצורה ברורה ובהירה את אופן המעבר לרב-קו באתר שלה לטובת נוסעיה, ולא רק תפרסם הודעות דוברות מעוררות שאלות לפורום תפוז ולעיתונאים. על הפיילוט בתחנות נתניה, רחובות ותל אביב עד היום לא פורסם באתר הרכבת (וכנראה כבר לא יפורסם לעולם...).
שאלתי לגביי רב-קו בקו ב"ש - ת"א. אף צקופאיות לא יכלה להזביר או לענות מתי יהיה אפשא להטעין את חופשי חודי .חלק אמרו, לבוא ב1 לספטמבר, חלק אמרו עד להודעה חדשה לא מטעינים. למה לא לצאת עם פרסום והודעה מסודרת באתר ? ואני גם חוששש שיהו בעיות אחריי שיהיה ניתן להטעין- באוטובוסים לא יקרא את הכרטיס או כל מיני בעיות אחרות מסוג זה

לא מבין לאן ממהרים

שאלתי לגביי רב-קו בקו ב"ש - ת"א. אף צקופאיות לא יכלה להזביר או לענות מתי יהיה אפשא להטעין את חופשי חודי .חלק אמרו, לבוא ב1 לספטמבר, חלק אמרו עד להודעה חדשה לא מטעינים. למה לא לצאת עם פרסום והודעה מסודרת באתר ? ואני גם חוששש שיהו בעיות אחריי שיהיה ניתן להטעין- באוטובוסים לא יקרא את הכרטיס או כל מיני בעיות אחרות מסוג זה
לא מבין לאן ממהרים
זה שאמור להכנס בספטמבר, לא אומר שישר צריכים לקפוץעל זה.
אז עוד חודש תמשיך עם הכרטיס נייר. תן למערכת לגלות באגים.

moonspell666

New member
אני לא ממהר, פשוט לפעמים חברות אוטובוסים

לא מבין לאן ממהרים
זה שאמור להכנס בספטמבר, לא אומר שישר צריכים לקפוץעל זה.
אז עוד חודש תמשיך עם הכרטיס נייר. תן למערכת לגלות באגים.
בגוש דן , במיוחד באשכול שרון לא כל כך מכבדים חופשי חודשי משולב עם מרחבי על הנייר.

אבל את המשולב אפשר כבר היום להטעין על רב-קו

בגוש דן , במיוחד באשכול שרון לא כל כך מכבדים חופשי חודשי משולב עם מרחבי על הנייר.
כך שהחלק הרכבתי של הכרטיס הוא על נייר והחלק האוטובוסי הוא על רב-קו.

moonspell666

New member
כבר לא,לפחות ככה אמרו לי בסבידור

כך שהחלק הרכבתי של הכרטיס הוא על נייר והחלק האוטובוסי הוא על רב-קו.
כבר לא,לפחות ככה אמרו לי בסבידור
קופאית אמרה שכרגה הם בכלל לא מטעינים.בקו באר שבע תל אביב

בועז ל

New member
תמונות מצורפות להודעת הרכבת

שלום,

מצ"ב הודעה לעיתונות.
שחר וייסמן, דוברות הרכבת
תמונות מצורפות להודעת הרכבת
אחת: TVM חדש.

בועז ל

New member
תמונה נוספת

שלום,

מצ"ב הודעה לעיתונות.
שחר וייסמן, דוברות הרכבת
תמונה נוספת

מצב
הנושא נעול.
למעלה