הוכחה שרוסיה מדינה גזענית הוצגה בערוץ 1

157cm

New member
הוכחה שרוסיה מדינה גזענית הוצגה בערוץ 1

זה היה כל כך מביך. ביום שישי צפיתי בתוכנית The voice רוסיה. היה שם מתמודד אפריקאי שנתנו לו כבר בפעם השנייה לשיר שיר רוסי אופייני. הזדעזעתי למה הבחור הזה הסכים שיעשו ממנו צחוק או פרודיה מול מליוני צופים. אם הייתי במקומו, הייתי מוותרת והולכת. זה לא רציני.

Astroo

New member
זה בידור ותו לא

אכן יש אלמנט של גזענות ברוסיה, אבל הייתי אומר שישראל לא הרבה יותר טובה

157cm

New member
זה לא רק בידור

זה כמו שהיו לוקחים עולה חדש עם מבטא רוסי כבד והיו נותנים לו לשיר שיר מזרחי אופייני בעברית. זה נקרא לעשות צחוק מבן אדם.

157cm

New member
מתי בעבר?

אני מכירה רק את הפרודיות שעושים על דוברי רוסית, שזה לא פחות גרוע, אבל לפחות כולם מבינים שזו פרודיה וזה יותר צפוי. לא נתקלתי עדיין במקרה שמשפילים ככה אדם בתוכנית שהיא לא סאטירה.

Astroo

New member
מה לגבי אלכס מורוזוב מהיפה והחנון?

גם צחקו על רוסיותו וגם על המוגבלות שלו (האדם כנראה נמצא על ספקטרום אוטיסטי).

157cm

New member
הוא השתתף גם בגולסטאר תאילנד

המפיקים של התוכניות עושים צחוק על החריגות שלו המנטלית והפיסית, פחות על המוצא, אבל הוא לא איבד את יכולת החשיבה שלו, וידע היטב שהתוכניות האלה הן תוכניות שמכילות תוכן של "בדיחות על חשבון". ביפה והחנון באופן כללי לגלגו על החנונים, עליו לגלגו לא כי הוא חנון אלא כי הוא מוזר. כנ"ל לגבי גולסטאר. לא ברור לי למה הוא משתף איתם פעולה, ולמה המטפלים שלו נשארים בצל. האיש ממוצא האפריקאי הגיע לעומתו לתוכנית שאין בה רמז לסאטירה חוץ מהבדיחות של המנחה, ועשו ממנו צחוק.
&nbsp
&nbsp

Astroo

New member
רוב החנונים שם היו רוסים

וחצי מהם היו כנראה על ספקטרום אוטיסטי. התכנית הציגה האופן כללי את הגבר ה"רוסי" בתור אוטיסט, כאילו זה משהו אופייני ל"רוסים".

beatman

Member
שיר עברי מתקופת הישוב ולא מזרחי

או שבעצם שיר רוסי מתורגם לעברית, עם המנגינה הרוסית ועם מבטא רוסי

157cm

New member
נתנו לו לשיר שיר

שלא מתקשר בשום אופי עם הרקע של האדם. עשו זאת בשביל הקונטרסט.

למעלה