הולי שיט

דיברגנט חדש

Well-known member

הולי שיט​

לבקשת קיירי ארווינג: מאבטחים הסירו שלטים שהניפו אוהדים יהודים

הגארד של דאלאס, שהושעה בעונה שעברה לאחר שפירסם סרטון אנטישמי בחשבון האינסטגרם שלו, דרש מהאבטחה באולם הביתי של יוטה ג'אז - נגדה שיחקו המאבריקס - פעול נגד מספר אוהדים יהודים שהניפו שלטים בהם נכתב: "אני יהודי וגאה בכך"​

ynet ספורט|03.01.24 | 09:59

תגיות
NBA
דאלאס מאבריקס
קיירי אירווינג

תקרית אנטישמית נוספת בה מעורב קיירי ארווינג? במהלך המשחק בין יוטה ג'אז לדאלאס מאבריקס, בה משחק הגארד, הונפו מספר שלטים בהם נכתב: "אני גאה להיות יהודי". ארווינג, שלא מסתיר את דעותיו הפרו-פלסטיניות, ניגש לאנשי האבטחה באולם הביתי של היריבה, ודרש מהם כי השלטים האלה יוסרו, וכך אכן קרה.

Rapgamer

Well-known member
אחד הגיים ווינרס המטורפים שראינו בשנים האחרונות-

מלטדאון מוחלט של גולדן בדקות הסיום, שאיבדו יתרון 18 נקודות וסיימו את המשחק כשחטפו ריצת 25-4. היה ברור שזה דנבר נגד השעון וגולדן לא הצליחה לעשות את המינימום כדי לעזור לשעון לנצח.
זה מתווסף למלטדאון שהיה להם נגד סקראמנטו מוקדם יותר השנה ועוד כמה bad losses בקלאץ'. החבורה המבוגרת במערב (גולדן, פיניקס, לייקרס) מתקשה להיפרד מטווח הפליי אין ובמקרה של הווריורס אני באמת חושב שעלייה שלהם לפלייאוף מוטלת בספק.

OrEl74

Well-known member
מנהל
שני משחקים אדירים וכיפים לצפיה.
בדיוק כשחשבנו שראינו מיוקיץ הכל, הוא בא ועושה את הדבר הזה.
ארון גורדון קיבל ביס לפנים וחזר בכושר מעולה, אני ממש נהנה לצפות בו.
ומהצד השני זה מדהים לראות איך וויגנס פשוט נעלם לחלוטין והפך לשחקן שולי.
מעניין אם גולדן ינסו לעשות מהלכים משמעותיים לקראת פברואר.

דנבר וגולדן משחקות גם הלילה במשחקים בק טו בק
דנבר מול אורולנדו
גולדן מול דטרוייט
לא אופתע אם שתייהן יפסידו... כן, גם גולדן.

ונמאס לי מהעטיפה המוגזמת שבליגה נותנת לוויקטור.
מפסידים בלי סוף, יש להם את אותו מאזן ביתי כמו לפיסטונס ועדיין בסוף המשחק אחרי שהפסידו שוב, באתר של ה nba מפמפמים את המהלכים של וומבי מהמשחק.
הגיע הזמן שגם יתחילו לבקר אותו ולא רק לחבק אותו.

Krit123

Well-known member
מצטרף לניר, גורדון סיפק את המשחק הטוב שלו העונה ואחד הגדולים במדי הנאגטס.
נעלנו אותם בעזרתו. היום ניידות כשלעצמה לא מספיקה, שחקני התקפה יודעים למנף מחסור בפיזיות לכדי סחיטת עבירות ולתזמן את הpush off על מנת לייצר ריווח. מעטים השחקנים בליגה שמסוגלים להזיז את הרגליים כמו AG ולהדוף את התוקף עם הגוף במקביל מבלי לאבד עמדה כך או אחרת. ואפילו אם מישהו כמו גרנט וויליאמס עולה לראש כדוגמה, איפה האתלטיות שלו ואיפה AG, שמסוגל להדביק מרחק גם באוויר. כמובן מסייע לו לסגור לריבאונד בנוסף לכך, ולתת את הסקנד ג'אמפ כשצריך.

יוקיץ' נרתם למאמץ ההגנתי אף הוא, ניווט את השחקנים סביבו וקרא את המהלכים של הווריורס מראש, סייע לאחרים להיות ערניים ולגרום לגולדן להרגיש צפויים בעיניי עצמם. ואיך אפשר שלא לציין את פייטון ווטסון אינעל דינק, 19 נקודות ב-19 דקות והגנה טובה, סגר את המשחק במקום פורטר הפושר. כבר תקופה שהוא משחק ממש טוב.
ג'וקר 39-44 מהשדה בארבעת המשחקים האחרונים, שזה שיא כלשהו, או משווה אחד.

המשחק השני היה אפילו יותר טוב, מזה היו בו היילייטס לעונה וחצי, הדנאק של קלדון מהיפים שראיתי השנה. וומבי פשוט חייזר ואני לא מסכים עם הביקורת, פופ מנסה להפסיד משחקים. וומבי עושה 2-3 דברים כל משחק שלא ראינו לפני כן, לפחות לא ככה. החסימה שלו על יאניס והשלשה בקלאץ', מה עוד הוא אמור לעשות?

OrEl74

Well-known member
מנהל
הוא עושה הכל וזה לא שהוא באסט או משהו כן?
אבל הקבוצה שלו פשוט לא מנצחת ואני לא מבין את זה.
אם הם מפסידים בכוונה אז סבבה למרות שגם זה קצת מתיק תי כי זה אומר שהליגה משתפת עם זה פעולה.

עכשיו תתאר לך מצב של שחקן קצת יותר וותיק, נניח יאניס לצורך העניין שהרבוצה שלו עם מאזן כזה... יפרקו לו את הצורה בתקשורת ולא משנה אם הוא נותן 30 נק' ו 20 ריב' למשחק

Rapgamer

Well-known member
גם הספרס בטנקינג וגם וומבי לא מספיק טוב כדי להוביל את הקבוצה לניצחונות. הוא עושה הכל על המגרש אבל לאו דוקא עושה טוב. האחוזים שלו נמוכים, הוא מאבד יותר מאשר מוסר. ברור לך שאחרי ליטוש הוא יהפוך למפלצת אבל כרגע הוא שחקן התקפה מגוון אך בינוני.
יאניס יותר טוב מוומבי ב4 רמות כך שמראש אין מקום להשוואה.
זה שהליגה משתתפת בהייפ זה נכון. ההייפ הוא על השחקן שוומבי יוכל להיות יום אחד, לא על השחקן שהוא היום.

OrEl74

Well-known member
מנהל
גם הספרס בטנקינג וגם וומבי לא מספיק טוב כדי להוביל את הקבוצה לניצחונות. הוא עושה הכל על המגרש אבל לאו דוקא עושה טוב. האחוזים שלו נמוכים, הוא מאבד יותר מאשר מוסר. ברור לך שאחרי ליטוש הוא יהפוך למפלצת אבל כרגע הוא שחקן התקפה מגוון אך בינוני.
יאניס יותר טוב מוומבי ב4 רמות כך שמראש אין מקום להשוואה.
זה שהליגה משתתפת בהייפ זה נכון. ההייפ הוא על השחקן שוומבי יוכל להיות יום אחד, לא על השחקן שהוא היום.
כן, סבבה
עדיין מעלימים עין מהמאזן העלוב של הספרס ולא מדברים על זה וזה מרגיש קצת לא הוגן.
לפחות בעיניי

anfield1

Member
כן, סבבה
עדיין מעלימים עין מהמאזן העלוב של הספרס ולא מדברים על זה וזה מרגיש קצת לא הוגן.
לפחות בעיניי
הוא רוקי...אני זוכר את דוראנט אצלנו כרוקי, קבוצה עלובה שבקושי ניצחה משחקים ודוראנט זורק שלשות דביליות והכל בחוץ.
קשה להיות רוקי יעיל, זה מה שהופך את צ'אט לכל כך מיוחד :)

OrEl74

Well-known member
מנהל
הוא רוקי...אני זוכר את דוראנט אצלנו כרוקי, קבוצה עלובה שבקושי ניצחה משחקים ודוראנט זורק שלשות דביליות והכל בחוץ.
קשה להיות רוקי יעיל, זה מה שהופך את צ'אט לכל כך מיוחד :)
הוא לא סתם רוקי, הוא העתיד של הליגה.
אתה מצפה מרוקי כזה שישפר להם לפחות קצת את המאזן וזה לא קורה.

דוראנט לא דוגמא טובה כי בעונה שהוא הגיע, ריי אלן וראשרד לואיס הלכו אז הוא מצא את עצמו בקבוצה מפורקת.

למעלה