הומאופתיה לטיפול בבעיות קשב - רטלין????

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

כולם מכירים את הארגון, המסייע לנוער במצוקה. עכשיו יש לו גם קהילה וירטואלית. בפורום בית השנטי-לנוער במצוקה הרשמי תוכלו לשאול, להסתייע ולשתף http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2120
רוצים להחשף לפלאי ההומיאופתיה, שיטת הריפוי השניה בגודלה בעולם? הכל על הומאופתיה קלאסית בפורום החדש http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2124
לא רק לחיילים שבשטח יש תפקיד חשוב: גם נשות מילואימניקים סופגות את הנטל ומתמודדות עם קשיים ולבטים. בפורום תוכלו למצוא בית חם http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2125
נכנסתם לעשור הרביעי בחייכם? בואו לדבר על החיים, על הזוגיות, על הדת ועל כל מה שבוער בפורום סרוגים סרוגות 30+ http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2126

ruth1700

New member
הומאופתיה לטיפול בבעיות קשב - רטלין????

האם הומאופתיה יכולה לשמש תחליף לרטלין? המכנכת של בני (כיתה א) הפצירה בנו לשקול טיפול ברטלין. הילד קצת שובב. וקשה לו לשבת בשקט בכיתה. אני כל הזמן אומרת שהוא פשוט צריך להתרגל... אני ממש רוצה להימנע. אני יודעת עד כמה זה לא בריא. מחפשת תחליף. מיניסיונך האישי האם ניתן להחליף את הריטלין בטיפול הומאופתיה?

הומאופתיה לטיפול בבעיות קשב - רטלין???? ../images/Emo22.gif

מינסיוני האישי ממש אפשר. לדוגמא, ילד בן שמונה הגיע אלי כבגין בעיית קשב וריכוז קשה ואחרי שהשתמש במשך שנה בריטלין . קיבל רמדי הומיאופתית , ממשפחת העכבישים (כמובן לאחר דילול, כזה שבמה שלקח לא נותר זכר, אפילו למולקולה מזערית מהעכביש ). העכבישים בהומיאופתיה מתאימים לטיפול בתזזיתיות מוקצנת.. כחודש לאחר מתן הרמדי דיווחה האם על שיפור משמעותי ביכולת ההקשבה, ואיכותה בנוסף לירידה באלימות . האם החליטה על הפסקת הריטלין . כעבור שנה סיכמה האם את התקופה כקפיצה של בנה הן ברמת הקשב ו אפילו ברמת ההבנה שלו. התקדמותו בלימודים ב
שנה זו היתה גבוהה פי 4 מהשנה בה נטל ריטלין. נועה שגיא הומיאופתיה קלאסית
[email protected]

ruth1700

New member
מעוניינת לנסות טיפול

הי נועה תודה על התשובה. מאוד מרשים. אני מוכנה לנסות. על איזה מטפל את מליצה? כיצד ניתן לפנות אליך באופן אישי?

Markup

New member
ככל הנראה בן 8 קיבל ריטלין ללא הצדקה.

ואני אשמח ללמוד איך מדדו התקדמות פי 4... נעלם הריטלין נעלמו הבעיות...

ריטלין ללא הצדקה

התקדמות פי 4 היא ציטוט של האם המרוצה. האם טענה בפני כי אם בשנה קודמת הצליח לסיים מכסה מסויימת של חוברות מס' חודשים לאחר הטיפול ההומיאופתי, דיווחה על כמות גדולה פי 4 מהספקיו בשנה הקודמת עם ריטלין . הילד התחיל לקבל טיפול הומיאופתי לקראת סוף שנת הלימודים. בחודש הראשון לטיפול ראתה האם כי בימים שקבל הומיאופתיה בנוסף לריטלין חוסר השקט השתפר לעומת ימים בהם נטל רטלין לבדו. בסופי שבוע בהם לא נטל ריטלין ולקח רק רמדי הומיאופתית צפתה האם בשיפור משמעותי בהתנהגותו וכך חשה ביטחון והפסיקה את הריטלין. אני טוענת החלה ההומיאופתיה פחתו הבעיות והחל שיפור רב!

Markup

New member
מה שהיה צריך לעשות זה להמתין חודש

לראות שהתופעות לא נעלמות, לתת רמדי ואז לראות אם התופעות נעלמות. אז, אולי, יכולת לומר שהרמדי השפיעה, למרות שיש עוד משתנים שמשפיעים על התנהגות, בהם גם ההתפתחות המוחית והיכולת המנטלית. מן הסתם הילד יבין יותר היום מאשר בשנה שעברה, הוא גדל בשנה.

מאיוצה

New member
מי זה הסקפטי הזה לעזעזל !!!!

אדון markup היקר והספקן.....אין לי מושג למה אתה מנסה להטיל ספק כ"כ....כאילו שהאלטרנטיבות כ"כ טובות..אנחנו צריכים לקבל ולחבק באהבה כל דבר שימנע מאיתנו לקחת תרופות מזעזעות כאלו ואחרות ..וכמובן שישנם דברים שפשוט עוברים גם אם לא לוקחים שום דבר ותמיד כנראה יהיה את זה שיגיד "יכול להיות שזה היה עובר גם לבד" (כמוך)...אבל לפעמים צריך להנות פשוט מהתוצאות ..ולהמשיך ולנסות כן לפנות לכיוונים פחות מזיקים בכל פעם שיש בעיה כזו או אחרת ומנסיון כמעט תמיד זה עוזר..גם דלקות למינהן לפעמים פשוט עוברות גם בלי אנטיביוטיקה, הצרה שאנשים כן לוקחים ....ואנשים כן נותנים לילדים שלהם תרופות נוראיות כמו רטלין ותרופות סטרודיאליות כאלו ואחרות (לבעיות נשימה).....ועם הכל אפשר להתווכח אבל לא עם הצלחות וזו ממש לא ההצלחה הראשונה שאני יודעת שיש להומאופטיה הקלאסית...(נסיון אישי חזק מאוד!!!!)....אני לא מבטלת את הרפואה הקונבנציונאלית בהחלט ישנם מיקרים שאין ברירה ...אבל אני לטובת הילד שלי ואני מקווה בשביל אחרים גם כאשר המצב מאפשר לפנות כן לאלטרנטיבות אחרות ולנסות לעזור לילדייהם בדרכים שלא מזיקות להם על הדרך לפעמים יותר מאשר הן עוזרות........ואני מקווה בשבילך אדוני הנחמד שאתה יותר אופטימי בשאר התחומים בחייך...כי זה נראה לי נורא לחיות כך. המשך יום נעים ....ומחייך

../images/Emo98.gifסובלנות וסבלנות

מאיוצה, אני מבינה את מחאתך. אני גם לא מבינה מדוע יש להגן על הריטלין , שאת תופעות הלוואי שלו אנו מכירים ויש להימנע ממנו בכל דרך. מה עוד שבמקרה שעליו הסברתי חל שינוי גורף בכל תחומי חיו של הילד שממשיך עד היום. מרקופ מחפש מדידות מדעיות ואני תוהה אם במחקר על אנטיביוטיקה למשל בדקו את השפעתה על רמת הריכוז , והחלקים הרגשיים של האדם ? אז מי שרוצה דיוק שיצור דיוק קודם בעצמו. כל שינוי מתחיל בך קודם (אמר גנדי). עם זאת , יש מקום גם לסקפטיים להשמיע, אלו חלק מהכוחות הפועלים בעולמנו ואני בטוחה שבפנים עמוק היו מאוד רוצים להשתכנע.. סובלנות וסבלנות ! נועה שגיא

למעלה