הומור מהסרטים...

LOL על הפתיל.למה אני לא יכול להוסיף

תמונת!?!?!?!?!רררר תפוז!

p r u d e n s

New member
יכול להיות,../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif|מרי|

שהתמונה כבדה מדי. או שתפוז פשוט לא עובדים טוב בחלק מהמחשבים, לוידת. אבל ניסיתי
.

p r u d e n s

New member
את.../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif|מרי|

לא. תגידי. שומדבר. על. מרי. מרי. הוביט. מושלם. ויפה. וחמוד. וחכם. ויודע. להשיט. סירות. והרג. את. הוויץ'. קינג. הוא. מושלם. תתנצלי.

ומה אאווין? עז?

סליחה אבל היא זאת שהרגה את המלך המכשף. מרי רק פצע אותו: "אך פתאום מעד גם הוא והתנודד לפנים בזעקת כאב מרה, ואלתו החטיאה את מטרתה וחבטה באדמה. חרבו של מרי ננעצה בו מאחור, פילחה את הגלימה השחורה, עלתה מתחת לשיריונו וביתקה את היגיד שמאחורי הברך האדירה." אאווין ערפה את ראשו: "את חרבה הניפה תנופה אחת, מדויקת וקטלנית. את הצוואר השלוח גדעה, והראש הערוף התגלגל כאבן." וגם בסרט הוא רק פוצע אותו:
(Suddenly Merry comes up from behind and stabs the Witch-king in the back of the leg. His blade crumbles into nothing and he falls to the ground, holding his right arm in pain. The Witch-king shrieks, and falls to its knees. Éowyn stands up and takes off her helmet, shaking her long golden hair loose.) Éowyn: I am no man! (With a cry, she stabs the Witch-king in the face with her blade...)​

p r u d e n s

New member
אני הבנתי אחרת../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif|מרי|

וגם פעם מישהו אמר לי, לא זוכרת מי, נראה לי מישהו מהשכבה שלי, שהחרב של מרי נוצרה ע"י חרשי אלפים, והסוג הזה של החרבות יכול להרוג אותו, או משהו בסגנון, אני ממש לא זוכרת, זה היה מזמן. וזה לא מפתיע אותי, אני תמיד מפרשת דברים לא נכון. עם איאווין הסליחה.

moe777

New member
../images/Emo52.gif

דום הוא חתיכת גאון. ובהחלט ההוביט המשעשע שבחבורה.

p r u d e n s

New member
נמחל לך.../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif|מרי|

אני הולכת לקרוא לכלבה שלי מרי.

Arana

Active member
מנהל
LOL ../images/Emo6.gif

ממש אהבתי! חמודים לאללה. אאל"ט, יש אתר כזה שאפשר להרכיב דמויות של סאות'פארק... יש לך קישור?

SuperMan!!!

תודה על המחמאה.אין לי את הקישור[הוא אבד במעמקיי הFAVORITES]אבל אם תלכי לפורום תפוז מבקשים בשבילך[526] יענו לך בטוח עד מחר.

moe777

New member
איכשהו, הם יותר ביטלסיים מNסינקיים

... בכל מקרה, מחשבה די מפחידה.

moe777

New member
והתמונה בהחלט אמיתית,

כל סשן הצילומים היה דווקא מדליק ברובו. הרי משהו נוסף ומשעשע מתוכו...

למעלה